• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

fusher

Član
Tu od
28 Lip 2013
Poruka
85
Kreditom ne kupujem, zadužen nisam, priuštit si mogu i bolje od Golfa, nesmijem vozit.
Golf mi nije bio prvi izbor i eto igrom slučaja je došao baš Golf i nije mi žao, ja sam sa autom zadovoljan.

Čekaj, ti nemaš niti 21?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Ako mene pitas onda da. Za passata. Evo samo jedne usporedbe. Na zadnjem servisu fieste samo za filter goriva su uzeli skoro 600 kn, dok je za passata cijeli servis kostao malo vise. Govorim o ovlastenim servisima. Mogao bi poduze tako nabrajati.

Mladi vozaci su do 24, a ne 21.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kolega mislim da si fulal malo,redovni servis za pasata u zubaku recimo nije ispod 1500kn,ulje filteri ruke pdv...

Mtd moja recaro sjedalica je do 36kg i svezana je pojasom i ne mrda milimetra nikam,samo pojasevi moraju biti pravilno provedeni i stegnuti,te zakopčen.
Jaje sa isofixom ima postolje i nogicu pa je dosta široko i zauzima puno prostora.

Al molimte nemoj divljat po selskim zavojima dok ti je djete u sjedalici,ipak malo uspori.
 
Posljednje uređivanje:

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Jel netko od vas vidio tko to na tehničkom podešava kilometre? Kazne prestižu vrijednost vozila koje se kupuje/prodaje a može se i iza rešetaka odsjedit.:drink:
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
FMT Fišer.

3340 kn, mjenjanje ulja, filtera ulja, filtera goriva, filtera kabine, filtera zraka, mjenjanje prednjih diskova i kliješta, mjenjanje kočionog ulja, promjena žmigavca na retrovizoru i ruke.

Baš u utorak idem na servis, Golf 6 jel.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Ako mi se bude dalo potražit ću račun iz zubaka pa uslikat. Garantiram ti da je tako.
No to je jedan tako ispao. Drugi su preko 1000 no i dalje su većinom jeftiniji od fieste.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Evo znam da je kolega na Astri 1.7 cdti 2011 god. u ovlaštenom mijenjal ulje i filter ulja i odrapili su ga 900 kn. Znači apsolutno ništa drugo im nije dao radit jer ga je i ovo skupo došlo.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Meni su kod Rudmana naplatili na corsi izmjenu svijećica 600 kuna, skoro sam pao na guzicu kad sam vidio račun, to je bio zadnji servis kod njih.

Oficir, da se na glavu postaviš ne može biti fiksna ko sa isofixom jer je drži samo pojas od auta koji je zna se kako je zategnut, i ne brini se, ne divljam sa autom, inače vozim ko dedica.
 
Posljednje uređivanje:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja bum po domači napisal:das auto i vi liben autos su skupi i skupi za održavanje,al i ostali koji kao iz njemačke dolaze nisu puno jeftiniji,porše,audi,ford...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Kad već spominjete aute i servise: koji je najbolji u ZG servis za Opela?
Nemojte samo reći PSC, jer ne vjerujem :)
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Ja bum po domači napisal:das auto i vi liben autos su skupi i skupi za održavanje,al i ostali koji kao iz njemačke dolaze nisu puno jeftiniji,porše,audi,ford...
Ovo ti nikako nestoji. Po cijeni dijelova idu opel pa ford. Pratim temu dosta dugo, pa primjećujem da baş fordove nevozite. Ja ga imam 3 god. i zadovoljan sam.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Kad već spominjete aute i servise: koji je najbolji u ZG servis za Opela?
Nemojte samo reći PSC, jer ne vjerujem :)

I sestra moja ima loša iskustva sa njima ali je prisiljena ići k njima zbog garancije.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Znam da nije baš lijepo reklamirat druge al jeste se raspitali za servise u Sloveniji? Brat sa svojim ide u SLO. i super je zadovoljan. Šta se dogovori to se odradi, ako treba nešto dodatno bez suglasnosti se ne radi. Servis da natuknice šta treba sljedeče odradit i kolko to košta tako da se možeš pripremit.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Zašto bi izgubio garanciju? Garanciju ti ne daje servis niti auto kuća u kojoj kupiš vozilo nego proizvođač.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Ovo ti nikako nestoji. Po cijeni dijelova idu opel pa ford. Pratim temu dosta dugo, pa primjećujem da baş fordove nevozite. Ja ga imam 3 god. i zadovoljan sam.


Ja ga vozim već 8 :) kvarovi-maf senzor i nova brtva poklopca ventila.. 250 hiljada ima :)
 

fusher

Član
Tu od
28 Lip 2013
Poruka
85
Bilo je nedavno na sudu ta stvar sa ovlaštenim servisima, ispala presuda da neovisno tko radi servis dali ovlašten ili ne a sa originalnim djelovima garancija stoji. Ali znajući naše lopine koji ako je veći kvar u roku garancije na sve načine prebacuju odgovornost na vlasnka vozila, baš nešto i nije za vjerovati....
Prijatelj je kupio golfa 6 i doplatio garanciju, nakon 3 mjeseca puklo staklo, otišao u servis a oni ga uputili na nadležni sud u Zagrebu, kao sam je kriv što vozi po makadamu i lošim cestama pa karoserija usred rastezanja preopteretila staklo koje je puklo.
Stavio na papir koliko košta natezanje na sudu (odvjetik, tužba, putovanja, korištenje slobodnih dana, i najvažnije koliko će biti bez auta, itd) pa je otišao kod autostaklara da mu za 2000 kn nabije neko neoriginalno...
Nakon toga drugome otišao "kvalitetni " dsg. Ista priča, gospodine vi ste divljali, ako smatrate da ste u pravu tužite nas...ali kako dsg nije 2000 kn uzeo odvjetnika zvučnog imena samo da sroči pisamce za ovlaštenog dilera i riješili stvar, doduše nakon skoro mjesec i pol bez auta. Odvjetničke usluge 1200 kn.
 

Najnoviji postovi

Na vrh