• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Nema to veze,ljudi nemaju love a to je velik i skup auto.
A ako je ukraden to buš saznal kad ga ideš upisat na policiju.
Km se mogu na tehničkom provjerit tak da neznam zakaj vas muče km?
Lako se postigne da km na tehnickom i servisna budu ispravni, a ustvari ima duplo vise.
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Ovako ja tankiram Audija pred polazak na dalji put sa prikolicom da dovuce neku masinu... A do sad ih je dovukao pitaj boga + koliko krava... Mnogo puta smo vukli sa njim oreko 1000kg ...

021215141247.jpg
 

fusher

Član
Tu od
28 Lip 2013
Poruka
85
Zašto si je vozio samo dvije godine, jel benzinac ta Tempra i neki nabrijani motor.
Pa ju onda zbog potrošnje nisi više vozio?

Dobio drugo djete i zaključio da kad staviš dvije sjedalice iza imaš ustvari dvosjed ne normalan auto! Onda sam zaključio naivno da je to zato jer nema isofix, al mamu im njihovu proizvođačku svi koji i imaju isofix nemaju ga i u sredini već samo ljevo i desno na zadnjoj klupi. E onda mi puk'o film i kupio sam Multiplu (tražio sam je nekoliko mjeseci jer većina je jtd sa 300,000 km, razgažene kao da su javni zahod) sa 6 sjedala koje svako ima svoj pojas pa sjedalicu staviš gdje ti paše. Natrpao joj Lovato sistem i sad se vozim za 35 kn/100km i sa dvije sjedalice još četvoro odraslih mogu u auto. Sve to u dužinu od 4 metra točnije 3994 mm. Naravno, ne izazivam divljenje na cesti kao oni sa "folcfagenima" na kredit, ali ne patim od napoleonovog sindroma tako da me ne tangira:biggrin:
Tempri sam zadnji čas odustao staviti plin, (baš zbog gore navedenog drugog djeteta) ulaganje od cca 3500 kn kojom se prebije potrošnja od cca 9 litara na prihvatljivu razinu od 40-50 kuna na 100 km.
Uz to imam još Ladu Nivu, Zastavu 750, Fiat 126p, ova dva oldtimera se koriste za skupove, oldtimerska druženja itd.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Ti stalno govoriš za taj vw kao da si ga niko nemre priuštit, i kao da smo svi budale koji ga vozimo.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Danas su sa tom sigurnosti otišli predaleko,ja se nikad u sjedalici nisam vozil,još smo imali dvojke golfove bez zadnjih pojaseva.
A ove fore isofixs su po meni bacanje novaca,i zauzima ono postolje za jaje pun kufer prostora.
Imam dvoje male djece i jaje vežem pojasom,a sjedalica za veće djete recaro je isto pojasom vezana,a imam sustav isosranje.
Posudili su nam kumovi postolje i jaje sa isofix i pola zadnjeg sica mi zauzme i nema ljevo desno nego samo na to mjesto gdje je predviđeno.

Al budimo realni koliko puta godišnje nam treba veliki prostran auto.

Vele mnogi kad ga trebam onda ga nemam i lud sam,a ja ču samo reč malo smo počeli preveč luksuzno živjet!

Ako tvoje djete nema mobitel svi se smiju i čudno gledaju,ili kompjuter doma.
Kam naše društvo ide?Užas.
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Sto se tice tehnike, elektornike, automobila, ma svega, svijet napreduje iz dana u dan i jednostavno smo prisiljeni to pratiti. Mobitel vise nije luskuz to je danas normalna potreba. Automobil isto tako. Drugi par rukava je to sto je nasa drzava u banani pa se klasicnim krvavim radom ne moze zaraditi da se do osnovnih potroba moze doc.

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ti stalno govoriš za taj vw kao da si ga niko nemre priuštit, i kao da smo svi budale koji ga vozimo.

Može se priuštit mnogi mogu,a oni koji nemogu priušte si ga radi sela,nema veze kaj su u blokadi...
 

fusher

Član
Tu od
28 Lip 2013
Poruka
85
Na balkanu je statusni simbol imati prevelik, preskup i nepotreban auto za svoje potrebe kako bi ostali balkanici bili ljubomorni. Po mogućnosti njemačke proizvodnje. Naravno sve to na svoju štetu. To su činjenice.

@ Oficir
Zato sam "odjebitis" isofix aute. Gledao sam neke druge monovolumene sa 6 sjedala, al to više nisu auti već autobusi od 5 metri dužine, 2 tone, kilovata na bacanje, a iskreno meni to netreba. Ako treba nekakav veći teret tu je prikolica, a ovu kantu parkiram na svaki parking !
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Tako je kolega slažem se,al kad sam kupoval grande punta 2009 isofix je standardna oprema.
A te "autobuse"se ne isplati kupovat kaj češ s obitelji otič negdje dva tri puta godišnje,a ostatak vremena ić na posel s posla sam u autu.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Kad već tako kažeš da su za pokazivanje, onda vjerojatno nebi uzel vw osim ako nije GTD ili GTI ili R32, nego bi išel na Audia A4 avanta 2010 ili BMW-a tricu.
 

fusher

Član
Tu od
28 Lip 2013
Poruka
85
jbg, neda banka više ...polovni golf 6 je plafon:icon_eyes:

doduše još neke spašava stavljanje nekretnina pod hipoteku:mur:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ma super je to ako možeš,kupit i održavat.
Ja bi bmw 3ili5 odma,al financije ne dozvoljavaju,tu su dvoje djece,legalizacija,kuća,garaže,razni strojevi...
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
AntonioJD ,daleko od toga da ste svi budale ali najveci broj puknutih ih vozi,ak realno sagledas ti nebu smetalo.Inace vw ima dost zanimljivih i dobrih auta.:icon_eyes:
 

fusher

Član
Tu od
28 Lip 2013
Poruka
85
Ma super je to ako možeš,kupit i održavat.
Ja bi bmw 3ili5 odma,al financije ne dozvoljavaju,tu su dvoje djece,legalizacija,kuća,garaže,razni strojevi...

E, tu si uštedio bar 25-30% nego da si išao legalno...gdje mi je bila pamet:mur::mur:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Tako je samo se zidalo samo daj,daj,a saad plati za sve možda duplo.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Kreditom ne kupujem, zadužen nisam, priuštit si mogu i bolje od Golfa, nesmijem vozit.
Golf mi nije bio prvi izbor i eto igrom slučaja je došao baš Golf i nije mi žao, ja sam sa autom zadovoljan.
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dečki kaj je to zaprav taj "isofix", ko mi bude objasnil i možda kakvu sliku pokazal??


Lako se postigne da km na tehnickom i servisna budu ispravni, a ustvari ima duplo vise.
E da, to sam i sam čul od ljudi, jednostavno neznam više u kaj bi vjeroval, pa kaj je došlo takvo vreme da moramo jednostavno kupovati na sreću, pa kak bude bude, a novci nisu baš premali.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Ti stalno govoriš za taj vw kao da si ga niko nemre priuštit, i kao da smo svi budale koji ga vozimo.
Može si ga svatko priuštiti,ali koliko ih si može priuštiti održavanje?
A ove fore isofixs su po meni bacanje novaca,i zauzima ono postolje za jaje pun kufer prostora.
Imam dvoje male djece i jaje vežem pojasom,a sjedalica za veće djete recaro je isto pojasom vezana,a imam sustav isosranje.
.
Ne pričaj gluposti,stavi djete u običnu sjedalicu i malo se žešće propeljaj kroz zavoje,zatim je prikopčaj na isofix pa mi javi dojmove.I ja imam Recaro do 36 kg. sa isofix-om i jedan auto sa njime i jedan bez pa vidim koja je razlika.
Dečki kaj je to zaprav taj "isofix", ko mi bude objasnil i možda kakvu sliku pokazal??..


Nemoj se s time zamarati dok ti još ne treba,kad dođe to vrijeme trebaš gledati samo da sjedalica ima onaj certifikat da je testirana

Ovo su ti te isofix kopčena autu.

free upload

image hosting over 5mb

A ovo su na sjedalici.

adult image

upload jpg
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Novog si bas ne moze svatko priustit. A odrzavanje je kad usporedim jeftinije nego za duplo manjeg i duplo jeftinijeg forda.
 

Najnoviji postovi

Na vrh