• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Oficir ovo za gumene djelove ima smisla,,,,
Vise puta sam se susreo s time da je u neki hidr.sistem nasipano krivo ulje od kojega su gumice otisle u nepovrat u vecini slucajeva se dogodi da se prosire i deformiraju!!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
A kak smo nekad popravljali gumice od kočnica kad je rezevne djelove trebalo čekati danima, a neke se nije dalo ni nabaviti?
Specijalne tekučine nismo imali.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Oficir ovo za gumene djelove ima smisla,,,,
Vise puta sam se susreo s time da je u neki hidr.sistem nasipano krivo ulje od kojega su gumice otisle u nepovrat u vecini slucajeva se dogodi da se prosire i deformiraju!!

Vidiš da nemamo pojma,nekad su složili niodčega nešto kaj je držalo dok se ne proda ili nakon sljedeće zime opet su šarafili i navlaćili kojekakve kurtonćeke,jer djelova nije bilo.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
Vidiš da nemamo pojma,nekad su složili niodčega nešto kaj je držalo dok se ne proda ili nakon sljedeće zime opet su šarafili i navlaćili kojekakve kurtonćeke,jer djelova nije bilo.
To je bilo dok se ti nisi rodil.
Nakon tvog rođenja tehnologija popravaka je u strelovitom usponu
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ja sam dosad promijenio šest različitih marki auta,među kojim su tri njemačke : BMW,Opel i WV. Dakle,ne pričam o tatinim,dedinim,bratićevim i prijateljevim autima,već o svojim. I upravo se Punto najduže zadržao kod mene ,jer me je najmanje udarao po džepu. A što se tiče motora,bilo benzinskih,bilo dizel, Fiat tradicionalno ima dobar omjer performanse -potrošnja.

Slučajno naletel pa moram komentirati za fiata i potrošnju. Ženina familja su svi vudreni na talijane i kaj se tiče servisiranja su čisto ok ali kaj se tiče potrošnje svi vele da pijeju više od drugih marki iste klase. Tast je godinama delal u servisima, šogor radi u auto djelovima, kum je šef fiatovog skladišta u austriji tak da svi tvrde da su veći potrošaći od drugih.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja ih imam 4 i nijedan ne cuga,najviše troši punto 1 sa motorom 1.1 55ks.8-9litara grada,znači kreni stani i ne brže od 80km/h.
Na otvorenoj se spušta na 5.5l.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Popiju možda do pola litre više ali su zato puno življi na gasu od konkurencije.Doduše moj pašanac ima Twinga 60 konja pa se načudi kolika mi je mala potrošnja.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Uzmi corsu-astru fabiju-octaviu benzince,1.2,1.4,1.6..
Tko ih god vozi od mojih poznanika i familije u gradu ako je 9l je mila majka.
Fiatovi 1.6 i 1.8 troše po gradu fest al ovi manji ne.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Imam Corsu 1.2 16V pa mi grada ne prelazi 7-7.5 litara:icon_eek:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Pa Fabija 1.4 sa šugavih 68 ks od žene popije po gradu prema putnom komp. 11 lit. a kolko mi se čini ne laže puno, dok moja alfa sa 105 ks popije 10 a ide ko metak i starija je 7 godina od Fabije.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Taj 1.4 motor na Fabiji je izgleda čisti promašaj što se tiče potrošnje i performansi,dosta sam čuo pritužbi kaj se tiče potrošnje.
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Pa kad se vole vrtit ko blesavi:(rofl)::(rofl):
Mislim na fiat-e.
Taj 1.4 u fabijama opcenito je los motor od potrosnje pa do kvalitete matrijala od kojeg je napravit!
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Isto ko i onaj tromi sdi od golfa, moja baka brže starta s tačkama nego taj golf. Imala bivša od buraza taj sdi, kolko je malo pil tolko je i trom. Buraz ima tešku nogu i dok su išli na more je pop..., yugići su ga šišali po autoputu. [emoji2]
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Taj sdi motor sa svojih 55kw ide sasvim dobro i nije niti ljen niti trom.
Jedino mi se nesvidja sto radi na visokim okretaima rezim je skoro kao kod benzinca!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Imam Corsu 1.2 16V pa mi grada ne prelazi 7-7.5 litara:icon_eek:

To je dobro,al pretpostavljam da je to mješovite vožnje.
Od frenda seka ima corsu sa tim 1.2 16v i ispod 9 nikad samo više al je u gradu stalno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh