• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Reci frendu nekak kupi sestri bicikl.
Mojoj sestri je punto MK1 trošil 10L....pa kaj misliš da sam ju uzel za mjerodavnu.:icon_oak:
Moreš reči da su ecoteci mrtve krave, al da su pijanci je teška neistina.

Oficir: ja bi si na tvom mjestu uzel jednomjesečni GO na forumu. Odmori se, zaslužio si.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Na Škodi pred mjesec dana mijenjan vijenac zamašnjaka i bendiks nakon 500 km bendiks opet zeza em ti auto kaj je zaštitni znak kokoš .:icon_pray:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Taj 1.4 motor na Fabiji je izgleda čisti promašaj što se tiče potrošnje i performansi,dosta sam čuo pritužbi kaj se tiče potrošnje.

Ja sam ju vozil u švabiji, nova onda bila 1.2 htp... 12 litri na autoputu, jedva da samu sebe vleče po cesti.. karavan i bez klime ... nikad ju nismo uspjeli spustiti ispod 10.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Taj sdi motor sa svojih 55kw ide sasvim dobro i nije niti ljen niti trom.
Jedino mi se nesvidja sto radi na visokim okretaima rezim je skoro kao kod benzinca!

Motor na golfu 4 sdi 2000. g. je 50 kw i stvarno je trom..
Za neka rizicna prestizanja definitivno nije..
Dok prestizem slepera koji vozi 100 km/h, ja vozim isto 100 iza njega i krenem ga prestizat, ako mi ko ide sa suprotne strane, na pola prestizanja moram mjenjati u 4.-tu jer ovaj ispred napravi palacinku od mene..
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
new-car-8-led-drl-driving-lamp-daytime-running.jpg


Nabavio ove za 4 dolara sa dostavom, svijetle kao lude, strašno.
Prvom prilikom ću ih namontirati pa bude koja slika.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
To nisu orginal tvornička dnevna svijetla, ne znam kaj bi ti rekli na tehničkom a naročito plavci na cesti. Možeš probati.
 

fusher

Član
Tu od
28 Lip 2013
Poruka
85
Slučajno naletel pa moram komentirati za fiata i potrošnju. Ženina familja su svi vudreni na talijane i kaj se tiče servisiranja su čisto ok ali kaj se tiče potrošnje svi vele da pijeju više od drugih marki iste klase. Tast je godinama delal u servisima, šogor radi u auto djelovima, kum je šef fiatovog skladišta u austriji tak da svi tvrde da su veći potrošaći od drugih.

da su mjenjali injektore ili monopoint injektor nakon cca 70-100,000 km nebi imali potrošnju. Istroše se pa ne bacaju maglu nego pljuvaju, što utičr na sagorjevanje i vozačevo guranje pedale u tapecirung:cool2:
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Ni one skupe helline sa svim certifikatima ne prolaze. U njemackoj uredno s racunom i ostalim papirima se prolazi tehnicki.
 

fusher

Član
Tu od
28 Lip 2013
Poruka
85
U fići imam bljeskalice, služe za preticanje. Upališ a ovaj ispred odm'a u stranu:icon_fU:

Kod nas ne gledaju za ovakvu rasvjetu, polude na žuta, plava, crvena,zelena..po zakonu mora biti bjela svjetlost, piše u pravilniku CVH to za dodatna svjetla
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Mene su pred dva tjedna rušali na teh. zbog zadnjeg lonca koji nije bio orginalan, zbog tih lampi te plavci komotno mogu poslat na vanredni tehnički. Sve šta nije tvornički ili ako za to nemaš atest po pravilu ne prolazi na teh.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ja bi baš volio provozati tu fabiju , išla bi ona na paru iz rezevara a ne an 10 litri ..toliko benzina ne sljeduje ni stopedeset konjaša a ne ovu trlicu
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Znači pred 10 mj. orginalni lonac je pregorio i ja otišao kod auspuh majstora da mi to popravi. Orginalni nije imao nego zamjenski koji je po obliku drugačiji i malo promjeni zvuk auta. Lik na tehničkom kad je ušao u grabu pregledat auto prvo je zbog toga prigovarao a druga stvar je bila zbog zadnjih lajtunga kočnica koji su na mjestima počeli hrđat. Eto ta dva razloga su bila zbog kojih me nije pustio, za lonac je tražio atest a lajtunge sam trebao promijenit. Znam da zvuči nevjerojatno ali tako je bilo.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Kad sam ja bio mlad i mome tati su sve mašine nenormalno trošile gorivo-a nisu imale nit injektore nit monotronice.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Ja bi baš volio provozati tu fabiju , išla bi ona na paru iz rezevara a ne an 10 litri ..toliko benzina ne sljeduje ni stopedeset konjaša a ne ovu trlicu
S obzirom da guta gorivo a nejde, za kaznu je bila 10 dana parkirana i ne vožena.
 

fusher

Član
Tu od
28 Lip 2013
Poruka
85
Znači pred 10 mj. orginalni lonac je pregorio i ja otišao kod auspuh majstora da mi to popravi. Orginalni nije imao nego zamjenski koji je po obliku drugačiji i malo promjeni zvuk auta. Lik na tehničkom kad je ušao u grabu pregledat auto prvo je zbog toga prigovarao a druga stvar je bila zbog zadnjih lajtunga kočnica koji su na mjestima počeli hrđat. Eto ta dva razloga su bila zbog kojih me nije pustio, za lonac je tražio atest a lajtunge sam trebao promijenit. Znam da zvuči nevjerojatno ali tako je bilo.

Prijavi kontrolora u CVH, zbog toga popuši licencu. Gdje je ta stanica za teh.?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sutra idem da pogledam jednu Tojotu korolu iz 91 god. Ujak navalio da kupi nesto jeftinije a da valja i uspeo sam pronaci dva fakticki besprekorna auta za te godine. Bice slika kad dodjem sa njom a vrednost celih 650 eur

Kupil je moj drugi ujak Toyotu Corolu iz 1990. godine od prvog vlasnika sa 130.000 km, auto je u original stanju, neverovatno sačuvan i zdrav.
Sad je išao na tehnički prije mjesec dana, dečki kad su ga vidjeli samo su ga prevezli preko valjaka da utvrde kočnice i odvezli su ga dole u grabu da mu pokažu koliko je auto zdrav jer su poznavali predhodnog vlasnika.
Ja stvarno ne vjerujem da toga ima, 25 godina star, a tako zdrav i za 3500 kn :)
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Kasnije sam saznao da su dvojica u toj stanici dobila pedalu upravo zato jer su takve stvari tolerirali. Tako da ta prijava o kojoj pričaš pada u vodu. Nisam osobno vidio ali mi je pričao šef jednog tehničkog u Karlovcu da imaju u njihovom pravilniku čak jednu stavku gdje piše da ako imaš na vozilu dvije različite nijanse boje, to je ono kad ti lakirer baš ne pogodi na starijem autu boju pa se vidi razlika, vozilo nije tehnički ispravno. Znam da su to totalne nebuloze i gluposti koje nemaju veze sa zdravom pameću ali nažalost to tako je, naravno pod uvijetom da mi je on rekao istinu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh