• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
on uvjek ima kupca za sve svoje aute koje više ne vozi , sigurnog kupca .
Ne mora oglašavati , glancati ili hodati po sajmovima , kad doveze , vagne i odmah je isplata
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Prodaje li netko, ili možda zna za nekoga, auto do desetak tisuća kuna?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Šta tražiš, neka određena marka ili je svejedno?
Ja razmišljam o prodaji svoje Alfe 145 pa ako si zainteresiran javi se.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Citroen Saxo 1.4, 1997. godina. Iskustva, mišljenja, mane, vrline?
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Moze li biti i malo preko? Renault Megane 1,4 1998. Godina. Registriran do kraja 11 mjeseca 2015. Naprijed nove gume, veliki servis napravljen pred pola godine, onda je stavljen i novi akumulator. Motor je besprijekoran, kapi ulja ne trosi. Prodajem ga zato jer danas stigla novija pila.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Citroen Saxo 1.4, 1997. godina. Iskustva, mišljenja, mane, vrline?
Mana, zadnji most. Ak mu bilo koji zadnji kotač stoji malo na koso znači da je reparacija ili zamjena zadnjeg mosta blizu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Taj motor je OK, no treba pripaziti na common rail (Siemens), jer na tim kilometrima zna otkazati CR pumpa (popravak cca 15t kn). Drugi problem zna biti trubo puhalo, pogotovo ako auto nije dobro održavan.

Glede P206: 1.4HDI ti je dobar, asamo je malo slab. 2.0HDI je zvijer, samo mora biti Boschov CR (sa Siemensovim isti problem kao i na Renault 1,5dci motoru).
 
Posljednje uređivanje:

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,666
Slažem se sa ZJ, što se tiče tog motora (ako se kupuje novo, onda je OK). Ja sam pred malo vremena kupio Renoa ali 1,2 benzinca, a isto tako sam bio razmišljanja prije kupnje o verziji sa motorom 1,5 Dci, ali sam odustao od te verzije zbog već navedenih razloga. Meni je to zadovoljavajuće za manje kilometraže.:icon_biggrin:
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Taj motor je OK, no treba pripaziti na common rail (Siemens), jer na tim kilometrima zna otkazati CR pumpa (popravak cca 15t kn). Drugi problem zna biti trubo puhalo, pogotovo ako auto nije dobro održavan.

Glede P206: 1.4HDI ti je dobar, asamo je malo slab. 2.0HDI je zvijer, samo mora biti Boschov CR (sa Siemensovim isti problem kao i na Renault 1,5dci motoru).

Siemens je mila majka prema Delphi sustavu.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
nije to problem , to se malo pošmirgla i vozi dalje ..samo treba zamazat ruke a to je danas teško
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Pumpa ima problem sa termičkom obradom, i sranje je ako nemaš sreće, da ode k vragu kompletni sustav ubrizgavanja.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Ma cital sam malo o njima na forum.hr i ne ulijevaju mi bas povjerenje ti francuzi..
Kud neznam nista o njima, a jos imaju i eto, tih nekih ozbiljnijih problema..
Cini mi se da bude na kraju neki njemac, pa makar je i skuplji 1000-2000 eur..
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Nisam odustao, nego svaki ima 200+ tis km, a i pohabana im je unutrasnjost da boli glava..
Znam da od polovnog auta ne mogu neznam sta ocekivati, ali onda im nebi ni cijena trebala ici u nebesa..
Nekog malo boljeg Golfa ne mozes naci bez 5000 eur nikako, dok su ovi francuzici i do 2000 eur jeftiniji, a za mojih 10 tis km godisnje bi mozda i posluzili koju godinu dok nebi skupio za nesto bolje..
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Kaj got ko rekel , al po meni ovi korejci su još najisplativiji .Za ne neke velike novce dobiš solidni auto . V dvorištu su mi tri komada nikad s njima problema samo redoviti servis toči i vozi , djelovi nisu pretjerano skupi , i održavanje je oke za naše prilike .
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Kaj got ko rekel , al po meni ovi korejci su još najisplativiji .Za ne neke velike novce dobiš solidni auto . V dvorištu su mi tri komada nikad s njima problema samo redoviti servis toči i vozi , djelovi nisu pretjerano skupi , i održavanje je oke za naše prilike .

Ak je tak kak ti kažeš onda molim jeftino mehanizam podizača stakla, prednji desni i posudu tekučine za pranje stakla za Accent mk1.
 

Najnoviji postovi

Na vrh