• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
Gledao ga jučer i cijeli dan mi se danas mota po glavi. Nije sjajan ni bajan, ima sitnica za sredit i to bi mi bila zanimacija jedno dva-tri mjeseca.
 

Gunjo1

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
220
Što se tiče Klarića.. čovjek ima 3 auta na placu i neke krseve rastavljene okolo!
Kolega je išao do njega jer je tražio passat CC,pa mi pričao. Dodješ tamo on ti otvori mobile.de pa si biraj :icon_scratch:
Tako otvorite sami oglase,ako imate nekoga gore da vam pogleda,i onda na bus i vratiš se kupljenim autom. Ne trpaš nekom muljatoru pare u džep.
I da kao možeš ići sa vozačem u D,da pogledaš auto prije nego ga kupiš.


Inače i ja sam se prekjučer malo ponovio.
Audi je prodan,novo vozilo je Chrysler Voyager iz 2002g. 2.4benzin.
 

Prilozi

  • 20150718_190147.jpg
    20150718_190147.jpg
    46.6 KB · Pregleda: 80
  • 20150718_190204.jpg
    20150718_190204.jpg
    56.5 KB · Pregleda: 76

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,446
Ako imas vremena uzimaj. Ja sam prodao 190ku sto nisam imao vremena sredit je do kraja. Sad mi je zao, pa ako bi uzimao opet nesto uzeo bi 123ku. No vrijeme...
 

Gunjo1

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
220
Fino si ga poravnao. Šta ti se dogodilo? Jesi ti prošao Ok,pošto se uvjek poteže priča kako Voyager nije siguran.
Ja sam prije 6 godina imao i stariju liniju sa 3.8 motorom.
Jednostavno obožavam taj auto.
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
evo živ sam. stari majmun se na autoputu vozio u suprotnom smjeru. auto ispred mene se maknuo, a ja ga udario s nekih 130. vadili me vatrogasci van. ovaj je bio dizel 150 konja
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
Ako imas vremena uzimaj. Ja sam prodao 190ku sto nisam imao vremena sredit je do kraja. Sad mi je zao, pa ako bi uzimao opet nesto uzeo bi 123ku. No vrijeme...
Ovo je 124 linija. Trebalo bi riješit šiber, vozačev prozor se ne spušta, klima ne radi, čini mi se da ni ventilacija nije 100% ispravna, pumpu vode prije zime promjenit i možda se nađe još pokoja sitnica.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Nije problem ako je auto vani, pa ja sam nađem na Mobile de. auto, i oni ga uvezu i srede sve papire do registracije. Al me zanimalo dal je sve to tako, A i mislim da treba unaprijed uplatiti cijeli iznos, znači cijena auta vani + svi troškovi kod nas, (i njihova zarada) A auto vidiš tek kad stigne hmmm

Možeš na taj način ili ti oni nađu i sve ti riješe.

Račuaju određenu cifru da ti auto dovezu ovdje + cijenu auta ako si si ga sam pronašal, a ako je njihov auto plaćaš samo troškove dovoza pa kad ga dovezu plaćaš ostatak...

Bar tak je meni lik rekao na telefon..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
evo živ sam. stari majmun se na autoputu vozio u suprotnom smjeru. auto ispred mene se maknuo, a ja ga udario s nekih 130. vadili me vatrogasci van. ovaj je bio dizel 150 konja

Vozil si se po lijevoj traki? Hmmm.
A kak je onaj drugi prešel? I u kojem je autu bil?
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
on je bil v nisanu patrolu. Njemu skoro niš. Dobro je kaj je on već skoro stal kad su ovi auti ispred mene prolazili kraj njega.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kakva se pokazala KIA PRIDE??

Radi se o motoru 1.3 benzin 43 kw.

Hitno mi je, dal ima netko kakvog iskustva s tim??

Kakvi su s limarijom, kakvi s djelovima motora i ovjesa?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Ima bratič.

Limarija koma, auspusi pogotovo.
Motor zvrk, skoro neuništiv.
Ovjes se ne kvari, a udobnost ... a kaj moreš tu očekivati.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma kupil bi to, jeftino je, a autić zgleda ko cura, 50.000 original kilometri, 2000. g.p.

Moram ga detaljno pogledati, ako neje nigde trul zel bi ga, to bi bilo za punicu.

Kak su djelovi ispuha, jel ima toga za kupiti??
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Ima, samo kaj su navodno dost skupi lonci i cijevi u odnosu na vrednost auta.
To se krpa i pripasiva od nećeg drugog pa dok traje.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pem ga v subotu glet malo detaljnije pa budem videl dal bum kupil ili ne.
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
Pozz 11 godina vozim punta 1.2 prešo je 150000 tisuća 2003 g. nism imao ni jedan kvar,došlo vreme da promjenim auto i uzeo bi stila 1.9JTD 2005g.karavan, nemam nekog iskustva sa tim dizelima,dali ga je neko imo ili ga ima još i dali je to puzdan auto.Hvala unapred
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kiu Pr imalo dosta mojih kolega jedini problem je bil eko-test bez skidanja kleme sa akumulatora nije prolazila. Nakon 15-tak godina počinju kvarovi limarije, ovjesa,prenosa (ma skoro sve osim motora) tak da su neisplativi za održavanje jako skupi djelovi .:x:
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Jtd kao motor je avion, samo gas ak je 1.9, oni 2.4 su malo u banani.
Sto se tice konkretnog primjerka, ako nije izganjan to je dobar auto a nisu neke pare. Njima je vise boljka oko struje, stalno svijetle zracni jastuci, ako ima parking senzore poblesave i tako, al sto se jtd-a tice idu ko blesavi i mogu preci cudo km ak se drzi do njih
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
Bež od Kie Pride. Kočnice su totalno s...nje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh