• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Kako se ne može kupit za dobre novce .
Meni je 2000 ostalo u džepu i još sam dobio bolji auto nego ovdje .
Sad cu po još jedan otic mali za ženu
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Po meni najbolje kupiti novi auto
. U Njemačkoj od vlasnika a auto kuće sami turci a njima ne vjerujem pogotovo dok im talijani rade originalne papire sa novom kilometražom. Od 84 se družim sa švercerima nebi čovjek vjeroval kaj se radi čak i neke čuvene auto kuće.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,692
Poznanik koji ima reg. firmu za kupnju i uvoz automobila kaže da kad zbroji sve troškove u prosjeku po autu ima 500-1000 € čiste zarade. Zalomi se tu i tamo i veća zarada ali prosjek je taj koji je.
@mali, ako tebi ostane 2000€ i onda ne znam kaj radiš u poljoprivredi. Rasprodaj strojeve i počni se bavit uvozom auta.

Šogor je pred cca 3 mj. išao u Njemačku po auto, kolega mu je gore našao provjereni auto i išao je ciljano po njega. Kaže da ga je u konačnici došao nešto malo jeftinije nego ovdje kad je poplaćao sva davanja.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Ljudi vole sami sebe uvjeriti u nešto tako da ne ispadnu smiješni.
Tast je slagao neku vectru karavanku(dobio ju je badava jer je bila potopljena u gunji ) kao da se zeza ako hoće.
Složio ju je jeftino jer smo dosta iz uk dijelova naručili sa ebaya za biber..ali kad je platio carinu i sve što je išlo uz to,jeftinije bi ga koštalo da je kupio tu ispravan auto(da je morao platiti ovaj auto)..tako da kome se da potrošit par dana vremena a pritom mora jesti,spavati,voziti se po njemačkoj i tražiti(to vjerovatno nitko ne računa da ode par stotina eura) ,onda se isplati...
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Sa mojeg gledišta kolko sam pratio i razgovarao, vani se isplati kupit samo skupi auto i ove novije do godinu, dvije starosti. Mi smo uzeli nov golf, i taj novi me je izašao nekih 5 - 6 000 eura vise nego takav godinu dana star vani koji ima vec 50 - 80000 km. Jedini plus je vani kaj bi mogel uzeti gtd 184 ks, a sad je 150 na ovom nasem. Ovo sve što se uvaža starije se krpari i zarađiva tako. Pričam s jednim svercerom koji vozi relativno novije i bolje aute, ali kaže na svakom mora nešt slupat da ispadne jeftinije i onda to rješavat u hr garancijama ili kako već.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
A ništ, dajte malom 500 eura po autu pa nek vam on ode potražit makine.

Nema baš neke matematike uvažati auto izvana. Tam i nije skup, ali kad ovi naši proračunaju davanja .....
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Cast iznimkama ali treba biti jasno...
Kod nas astru mozes kupit za 3000 i 5000 eura isti model. Ovisno o stanju itd. Isto tako u njemackoj mozes astru kupit za 2000 i 4000 eura. Ovisno o stanju. Ne treba biti znanstvenik da se shvati koju ce astru nasi sverceri uvest i prodavat kao u odlicnom stanju, za nesto jeftinije nego kolika je cijena domacim astrama u odlicnom stanju.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Opel, hrđa je brža... on putem do ljepe naše istrune do kraja :(angel):
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
Sanjaj o tome MUHA,nije ni Opel kaj je nekad bio- :(nod)::Kiss:
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
I ja kaj poznajem te kaj uvoze. Kupuju na šlepere od rentacar i leasig kuča. ili ima dosta km ili je bio nešto udaren. Sam ne vidim rečunice da idem u njemačku po avto. ima kod nas dosta izbora.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Sanjaj o tome MUHA,nije ni Opel kaj je nekad bio- :(nod)::Kiss:

:(y): moral sam malo, to je jače od mene. I ja sam bil ponosan vlasnik jednog Adama koji me vjerno služil do svog kraja :icon_thumright:
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Pogotovo kad dodeš u Njemačku,pa kupiš auto od "Njemca sa crnom zalizanom kosom,tankim brkovima i štofanim hlačama" :(mm): e to je onda auto,baba vozila,od doktora do groblja...
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Treba gledat co2 kad kupujete stručnjaci.
Zato vas i kosþa kad hocete rage uvozit koje imaju do 200 grama c02.
Zbrisao mi je autić za ženu corsa 2008 godina 1.3 cdti za ljepih 2000 eura bila .
Ali eto u utorak možda opet za Njemačku prijatelj ide po kombija cijene 4000 eura kod nas do 7000 takav.
A ja cu s njime po auto ako nađem zanimljivo.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mali 2008 auto se prodaje a ne kupuje :(giggle): tome autu je "Nijemac" izvadil dušu oni najviše kilometara rade sa malim automa uz Co2 trebaš gledat Co .
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ne treba kupovat aute, gledat CO2, a kamoli ici u Njemacku po komad zeljeza... Ljudi, treba ulagati u transport materije kroz vrijeme i prostor, teleportacija je kljucna stvar, a ne auto 2015, sa 200.000km za 2500€ kod autohtonog nijemca, imena Uguz Utur, majka mu cista Turkinja, otac isto.

Bit ce ja lud dao 4k € za auto 2001. Sa 310.000km, a mogao za te pare u Njemackoj kupit 2020. Sa minusom -80.000km, garancijom do Isusovog povratka i opremom da ti novi ajfon zavidi. Jos bi ga platio 2000€, usput oso na kurve, dobro se najeo sa kolegom kojeg sam poveo, usparao toliko, da sam otisao od kuce za 4000€, a vratio se s 8000€.

Ohh, kako je lijepo biti glup... (govorim za sebe :D Trenutak inspiracije)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,623
Opel, hrđa je brža... on putem do ljepe naše istrune do kraja :(angel):
Muha ovo ti je djelomično točno.
Opel hrđa još u katalogu :(giggle):
Naša Corsa ima tragova rđe a tek joj je 5 godina...valjda joj je vrijeme za zamjenu:icon_scratch:
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
550
Poz.gledam neki dan kod nas na parkiralištu golf 6 2008-2009god. pise cijena 6800eura to je oko 50000kn za auto star 10godina .el nije bolje dat tih 50tis +ostalo na rate.u auto kuci i uzet neki novi auto od nekih 80tis.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Po meni je no fanovi Tatre pardon VW -a (koji je nastal od ukrađene Tatre) će reći da je Golf Golf .
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
550
Nisam ni ja fan gofa al malo ljudi prodaje automobil zato sto mu je dobar meni je puno dat tolke novce za nepoznat auto a ako nesto vrisne e onda to i košta.
 

Najnoviji postovi

Na vrh