• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Jel sam montiraš i balansiraš? Jel kaj prišparaš ovakvom kupnjom? Kod mojeg meštra su trenutno 360 kn. Sava Eskimo S3+ u dimenziji 195/65-15. Uključena demontaža, montaža i balansiranje.
Ja uzel sinu Nexen u toj dimenziji za 345 kn sa svim popratnim radnjama.
Vidjet ćemo kakve su po snijegu ako ga bude bilo, za sad po mokrome puno bolje od Save.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kupljenec,
obično oni koji montiraju i balansiraju imaju i gume za prodati. To im je u biti zarada, a ne posel. Kaj tvoj prijatelj nema prodaju gum?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Sava je ok za snijeg, po mokrom je katastrofa, pogotovo kad je ona bljuzga po cesti i ako ima više vode po kolniku.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Ima netko škodu superb 2015 i mlađe? Mane ili pohvale? 1.6, 2.0, tdi ili 1.8 tsi? Ili ima nesto pametnije za te novce. Najradije bih limuzinu


Ovi su valjda vraceni iz iste firme
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Nemam ju pa ne mogu puno reć, za benzinac isto ne znam, ali dizel samo 2.0 gledaj, osjetna je razlika od 1.6.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Ja uzel sinu Nexen u toj dimenziji za 345 kn sa svim popratnim radnjama.
Vidjet ćemo kakve su po snijegu ako ga bude bilo, za sad po mokrome puno bolje od Save.
Prije par godina sam imao Nexen na svim autima, tada je bila predobra guma za svoju cijenu. Eh sada da li su se u medju vremenu sta pokvarili nisam upucen. Inace u zadnje dvije godine kupujem samo kineske gume i na auta i na kamione
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Prije par godina sam imao Nexen na svim autima, tada je bila predobra guma za svoju cijenu. Eh sada da li su se u medju vremenu sta pokvarili nisam upucen. Inace u zadnje dvije godine kupujem samo kineske gume i na auta i na kamione
Kakve jesu te kineske?
Meni su nudili nekakve Dublestar, dobro izgledaju i nisu tvrde. Pošto su bile svega 30 kn po gumi jeftinije od Nexena rađe sam uzeo Nexen
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
Ja imam na Fordu i Corsi Savu S3+,za moje potrebe dobra,jedino po kiši ima malo lošiji grip
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Nemam ju pa ne mogu puno reć, za benzinac isto ne znam, ali dizel samo 2.0 gledaj, osjetna je razlika od 1.6.
Znam ali proracun mi je ogranicen, a i nebi uzimao auto s vise od 50ak tis. km. A i opet nebi da je auto gol kao puska sto se tice opreme.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Nakon nove fieste fordu je zabranjen ulaz u dvoriste 😆 lijep auto al opet ispadne skoro 20ak tis. € posto je cijena bez davanja.
I dalje je benzinac.
O fiatu nisam razmisljao. Ako bi uzeo manji auto to bi bio hatchback tipa mazde 3
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Teta je uzela novu Mazdu 3, pričao sam, nije se baš proslavila, te krepa ovaj senzor, te onaj, sitnice, a *ebu te stalno. Inače lijepo ovak vozi auto.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,574
Hyundai ili KIA?

Da mi oidgovara takav tip auta, kupil bi si DS5.
 

Najnoviji postovi

Na vrh