• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
893
Ak ti ne radi klima nemaš nikakve brige, makar i da radi na mjestu bi malo slabije hladio ili bi se klima isključila...
inače golf 3 bez klime imaju samo 1 vent
na to sam i mislio brate u prethodnom postu, hvala... :ppozdrav:
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
893
Znas li nnakoji nacin zamijeniti taj kais a da ne mora da se moce sve odsprijed, mislim na branik, vezni lim i ostale zajebancije?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Kad sam ja bil mali fiču je ženska hulahop čarapa doma dopeljala s Jadranskog mora.....

Danas imaš ljepila za gumu, uzmeš dva dugačka Oringa i spojiš ih na licu mjesta za pogon tog dodatnog ventilatora.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Znas li nnakoji nacin zamijeniti taj kais a da ne mora da se moce sve odsprijed, mislim na branik, vezni lim i ostale zajebancije?
nemoraš skidat sve da bi došao do toga. Skidaju se ventilatori otraga prema torou skup s onim limom koji ih drži tj onim poklopcem
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
893
nemoraš skidat sve da bi došao do toga. Skidaju se ventilatori otraga prema torou skup s onim limom koji ih drži tj onim poklopcem
prekomplikovano je brate... ne znam jesi li imao priliku da bas na ovo auto skidas... Nije jednostavno kao na ostalim dje je jedan ventilator. Ova plastika na koju su oba ventilatora je izjedna...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Meni su na 130 otisle bila je ta deplhi 2004 godine je kangu ali evo ja sam napiso svoja iskustva ja na ac vidim razliku u gorivu i lani zadnji dan berbe mi je novi ulozak dizne koje je na proljece stavljen zacepilo
Kod nas ocito dolazi škart roba
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Nema danas "svete krave" kaj se tiče motora. Svi su oni ciljano razvijeni sa nekom manom.
Moje osobno mišljenje je da je kod nas luksuz imati moderni dizel u autu. Sve je to super i lijepo dok ne krenu kvarovi a onda sjedni i plači jer su popravci skupi. Za sad se držim benzinca, imam dva i da pokucam u drvo dobro služe.
Istina da sam jednog stavio u prodaju (Laguna 1.6 sa plinom) ali samo zato jer bi uzeo nešto novije a malo manje i najradije opet benzinca, još da ima plin bio bi to pogodak u sridu.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Istina da sam jednog stavio u prodaju (Laguna 1.6 sa plinom) ali samo zato jer bi uzeo nešto novije a malo manje i najradije opet benzinca, još da ima plin bio bi to pogodak u sridu.
Si možda razmišljal o Sanderu ili Dusteru s plinom. Čini mi se povoljna cijena za novi auto. Ako nemaš duge relacije i nisi jako zahtjevan korisnik trebal bi bilo koji od njih dobro poslužiti za prijevoz od točke A do točke B. Vozil sam se s kolegom u Loganu (na zadnjem sicu) nekih 40-ak km i čisto ok. Kak bi bilo nakon 400 ili više km u komadu, ne znam.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Na novo ne mislim ići, ne treba mi tako nešto. Daleko od toga da ne bi Dustera rado imao u dvorištu ali nemam potrebe za time. Sad kad sam tehnički radio pa sam gledao kilometražu od prošle godine i sada, ispada da sam napravio jedva 7000 km.
Trenutno ciljam na jednog 1.4 TB, namjerno neću reći marku.😁
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Duster (nove linije) je čisto dobar i udoban auto. S njim sam prelazil 400...500km u jednoj turi. Jedino ne voli visoke brzine
(ovo je bil maksimum na blagoj nizbrdici prema Ziru).
Screenshot_20210615-113217_HERE WeGo.jpg
... radi visoke potrošnje goriva, a do 130 se zadovoljava sa 7,5 lit/100km dizela.
Ovo je bil prosjek nakon nekaj manje od 900km:
20210629_205326.jpg
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh