• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja ti mogu odgovorit ajmo reći iz prve ruke, nažalost vozači su premoreni, iscrpljeni, gazde ih gaze, iskorištavaju do maximuma, nažalost oni moraju čim više vozit da si zasluži plaću i da prehrani obitelj. Neko misli ako ima vozač plaću od 16 do 18000 tisuća kuna da je to ljepa plaća, a ja znam da je to kruh sa sedam kora, za tu plaću ti moraš i kilometri imati na kraju mjeseca. To nije nimalo ljepa plaća, oni bi svi bili sretni da imaju normalnu plaću i da rade odmore i da voze regule, da nema probijanja vožnje, arbajta na tahogtafima i neznam kaj, znam nije neki odgovor, ali to je ono kaj ja znam.
Oni voze na tuđe kartice, na druga imena samo da kamion ne stoji, ne svojom voljom nego po nalogu svojih poslodavaca.
Ovo je sad prva firma u kojoj delam da je sve u reguli, da se vozi kak se treba voziti, da se rade pauze od 45 min, pa se radi pauza 9 sati, pa 11h.Pa 48h.
Ali malo je takvih koji su u reguli, pogotovo ako imaju količinu kamiona. Posel vozača nije nimalo lak, ali nimalo. Njima je kabina sve nažalost, unutra spavaju, jedu, obavljaju nuždu i sve, neteba njih nekad krivit za sve, ali država je tome kriva svemu.
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
540
U pravu si ali kad se dogodi zlo onda je kasno nedaj Bože nikome da ima na duši tuđi život ne bitno bio kriv vozač ili je netko suicidan to ostaje čovjeku zauvjek.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,524
Nisam videl uživo novi M3 ili seriju 4 ali vele ljudi da izgleda puno bolje nego na slikama i da ovi veliki bubrezi uopće nisu loši…
Postigli su točno ono kaj su ciljali - auto plijeni apsolutno svaki pogled.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,524
Hahaha Kupljenec da bar, kaj ja našoj četvorki delam al to Švabsko smeće žilavo i neda se i neda 🤣
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,311
Dečki ima tko kakav dobar auto za prodat nešto tipa Fiat Punto cca 2010 ili tak nešto da nema puno km?
 

Perko

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2020
Poruka
397
Sve ja to znam, ja velim kak oni voze i kak to je kod nas nažalost.
Nema opravdanja, sami pristaju na takve uvjete zbog dobre plaće. A i nedavno na A 1 kod brinja vozac je bio na mobitelu .Gurao je auto ispred sebe 150 m.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
sve je više kretena za volanom kamiona...

Imam par frendova koji voze domaće ture, al ti su ono ko u zatvoru. kroz tjedan nikud, samo kuća -posao - posao-kuća, spavanje na vrijeme, eventualno petak poslije posla i subotu se zaruži, opet nedjelja odmor, i priprema za ponedjeljak....

Mogu garantirat da 95% ekipe za volanom kamiona nije takvo...
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Nema opravdanja, sami pristaju na takve uvjete zbog dobre plaće. A i nedavno na A 1 kod brinja vozac je bio na mobitelu .Gurao je auto ispred sebe 150 m.
To je dokazano da je vozač bil na mobitelu ili je to rekla- kazala?
 

Perko

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2020
Poruka
397
Tak veli policija.A vjerojatno se uspoređuju podaci teleoperatera i podaci o brzini kamiona.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,673
120 na autoputu.....pa kupujte protekt gumu drugi put.
Guma 3godine stara
 

Prilozi

  • 20210928_090543.jpg
    20210928_090543.jpg
    42.6 KB · Pregleda: 37
  • 20210928_090534.jpg
    20210928_090534.jpg
    71.8 KB · Pregleda: 37

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Nažalost ništa čudno.
Nama se jednom na R. Traficu raspala Continentalova guma stara par mjeseci. Sa tim gumama je isporučen kombi iz salona. Naknadno je utvrđeno da je još jedna guma bila u jako lošem stanju.

Protekt sam imao jednom kao zimsku gumu na autu i mogu reć da je guma držala i išla po snijegu kao ni jedna druga.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Čari udobnog ovijesa i volana.
Na Figuaru si osjetil da kotač ima debalans prije nego ga je bilo 🤭
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Auti se kupuju posle berbe da svi misle kak je bila dobra godina a ne prije🤪.
Nek te dobro služi😁
 

Najnoviji postovi

Na vrh