• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,718
Svaka mu čast. Imam ovakve dvije radkape.
Dobijem i ja želju da kupim neku stvar i da ju čuvam ovako.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,573
Vidiš da je vario "anonimni varioc s atestom", a napora tu nebu jer budu iza gume marke Čeleston🤣
Pitali lika (nakon što je završio u grabi) , A koje gume si imao na veturi, ma imam "original Marangoni protektirane liše". :LOL: :LOL: :sick:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Fauve? :rolleyes:
Tuga i jad, htel sam ti poslikati barem logo kad ono nema na odljevu ničeg, čak ni broja....
Fauve barem još neke podatke na sebi nosi.

Muha ti sad više aute radiš?
pa baš i ne, i ovo me sila naterala. I to nebi rastavljal ali nek mlađi vide kak to izgleda iznutra ako im ikad u životu tak nekaj zatreba.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
To sam nekad na Jugaču delal..."tvornički" je znala zakrčati druga brzina na ubacivanju.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
I ja, to je na večini bil problem, a i kad se riješil nije bil dugog vjeka.
Taj mjenjač sam imal kao maturski rad i znal sam ga napamet u pola noči kaj kam ide i pripada.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
Al se bu tata vozil, zaslužil je💪
Valjda bu mi dal koji đir sa makinom iz Torina🙂
Bome dobra makina,koliko konja,150?
Pa bili su poslikali i dobio onaj zahtjev da će mi u roku 60 dana dati odluku i rekli da se obratim u servis za popravak. Da oni isplaćuju po računu kad se popravi. Šta bi trebao prije čekati odluku i biti bez auta?
Ja kad sam imao sudar prije pola godine,uzeo novce od osiguranja,jest da je bilo malo natezanja oko cifre:ROFLMAO:, i popravio sa rabljenim dijelovima. Puno bolja opcija ali duže traje.;)
 

Mario1993

Aktivni član
Tu od
24 Velj 2015
Poruka
248
Da, samo mislim da će mi ponuditi jako malo, a ima puno štete. Ovlašteni mi rekao da ništa dok ne dobijem izvješće o utvrđenoj šteti i onda oni po tome naručuju nove dijelove i zovu kad da se doveze auto na popravak.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,938
Muha se malo zaigrao!
3872dd7a-985f-4edc-a7ff-c141c8833aef.jpeg
 

Najnoviji postovi

Na vrh