• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Balirke za kvadratne bale , opća rasprava

edon

Član
Tu od
9 Sij 2014
Poruka
99
za kolego iz zepca bosonoga imas u jelahu kod isica presa povoljno momak je uredan i prva je ruka pozzzzz.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Eto daću ja vansezonski popust , jednu sam i ja zagledao
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
@dongfeng , ja sam jednu balirku našao na tvom kraju i čovjek mi za prevoz traži nešto manje od marke po kilometru , uslov je da mu bude usputna tura mada to meni nije problem sačekati pošto je čovjek stalno na točkovima
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
za kolego iz zepca bosonoga imas u jelahu kod isica presa povoljno momak je uredan i prva je ruka pozzzzz.

Nema kod njega slabo, neće još ni nabavljati rano mu je još. A i ovaj štp sam bio kod njega danas je iz Tešnja OK prodavavac, već sam kupovao kod njega neke priključke tako da je čovjek pouzdan. Daje i garancije na balirke kaže njegov majstor opravlja ako ne bude radila kako treba. Samo neđšto ne vjerujem u to kad je platim ona je moja briga.
Gledao sam isto i new holland u jako dobrom stanju ali ne odgovara mi njezina dimenzija bale suviše kockasta. Kod Galliganija su bolje bale, lakše za slganje i skladištenje.

@Savoris neće valjda još jedna someca u dvorište?
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Nije to skupo,bolje ti je malo sacekati nego placati 1.5 KM po kilometru,a mozda i vise. Nekada je tura Bijeljina-Sokolac bila 300 KM.
Imam veliki kamion pa je malo teze natovariti bez viljuskara,slep sluzbe su idealne.
Koja je balirka u pitanju?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Nesmijem vam reći koja je balirka , ništa još nije sigurno
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Evo ja sam danas kupio Gallignani 149 točan naziv modela. Sutra stiže kući. Dok ne krene sezona ne mogu govoriti o nikakvim utiscima. balirka je proban u mjestu 20 bala, nije ni jednu odvezala. Vidjet ćemo kad se krene s više kako će se pokazati.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ma to probanje u mjestu je nikakvo ispitivanje ali eto radi reda se proba , najveći krš ja ću uzeti i malo ''pretresti'' i napravit će taj eksperimentalni posao bez greške
Pravo isprobavanje je kada potrošiš komplet klupkova za nešto malo više od sat vremena
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Jasno je i meni to. Ali problem je sad nemaš je u čemu probati. Zato sam do sezone planirao nači kavog dobrog majstora da je pretrese, zamjeni što treba. Ako se nađe kavog sijena u plastu bit će joj proba da vidimo kako šta.
 

Igor Paracinac

Novi član
Tu od
22 Velj 2013
Poruka
1
Ja i brat u kukuruzovini

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=a0KsVdl8SnM[/YT]

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=3VoNWcoULag[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

edon

Član
Tu od
9 Sij 2014
Poruka
99
cestitam na kupnji da se naradis i uzmes bolju a ako nije tajna koliko si platio pozzzzz
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
A nema tu neke tajne izaće 3850 Km pred kućom. Narvno bit će tu zasigurno ulaganja još pa će se ova cifra samo penjati gore.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
cestitam na kupnji i da te dobro sluzi.
nemoj puno zaliti na ulaganje,vjeruj mi to se isplati.
 

edon

Član
Tu od
9 Sij 2014
Poruka
99
pozzzz. ja sam svoju gallignani 6500 , 2001godiste platio 4850km i prezadovoljan sam presu cinimi se da ne mozes zatusit
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Tvoja je bila ekstra povoljana reklo bi se. Sad je ponuda slaba i svi se prodavači žale ne istu priču;robe viđše nema slabo na zapadu, a i ono što ima pokupiše rumunji i odvezoše sve. boje rečeno podižu im cijenu.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
@edon prebaci u vecu brzinu pa ces vidjet da moze :)
ja sam platio svoju 6500 KM ulozeno u nju 4 lezaja, i kardan koji je mojom greskom zeznut a steta bio steker s lamelom :( i otprilike kanta masti :D kad ide samo podmazuj i gasa :)
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Nije citirano od rijeci do rijesi :) a pisem na vise foruma pa ne znam jesam li ovdje objavio :) i nema potreba za toliko uzvicnika :) PS:
Uskličnik ili uzvičnik ( ! ) je znak interpunkcije kojim se označava usklik, uzvik i afektirani stav.
 

Najnoviji postovi

Na vrh