• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Balirke za kvadratne bale , opća rasprava

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
I sta je tu cudno,ista kolicina sjena da bi je napresao u manju balu naravno da mora ici sporije,al na kraju kad u jednake stagljeve slozite bale mora bit ista kilaza al je razlika u broju bala.
Ja imam 41 i radnici se zale da su teske,neznam sta bi ,rekli da imam 52.
Kad vidim tunel na class presi sve mi dodje zao ljudi koji to trpaju.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
ako su im na AP 41 teške bale, onda im reci nek prije baliranja posuše sijeno, ili nek počnu jesti špek i luk :)
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,383
Zeljko malo si se zabunio,bale su iste dimenzije bez obzira kako su nabijene.
 
Posljednje uređivanje:

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Pa ok htio sam reci da imaju i balirke sa vecim tunelom,pa je takva bala daleko teza kad je napresana kao sto ja presam.
 

torpedo75a

Član
Tu od
9 Ožu 2013
Poruka
64
Pozdrav jel ima netko priručnik (za poštelavanje) ballirke welger ap 45, ako ima nek ga objavi tu, stavi link, ili nek mi se javi (da se dogovorimo oko cijene)..
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Forum funkcioniše bez naplaćivanja , ako neko ima priručnik i želi ga objaviti to je besplatno
 
Tu od
7 Svi 2013
Poruka
73
Balirka za Imt 539?

Pozz koja bi bila dobra balirka za 539 a da ju ferki moze velc,i da je neka jeftinija da nije skupa ko suvo zlato :icon_super:
 

ZLAJO

Novi član
Tu od
13 Sij 2013
Poruka
4
pozdrav za imt 539 ti bi bila najbolja klass balirka ja ju imam radim sa njome samo tako a traktor mi je 533 imt pozdrav iz gornje gračenice

pozdrav ja imam klass 351 odžakova proizvodnja vučem ju sa 558 cjelu sam je servisiro sve sam sad ju znam u dušu puno sam potrošio živaca na nju a i na majstora ništa nije napravio
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

RatkoPa

Novi član
Tu od
7 Pro 2011
Poruka
25
meni pukne obicno pre nego sto stigne kod igle, pukne ili se zamsrsi na stezacu kanapa koji ide iz sanduka gde je kanap.. Verovatno je kopija, a platio sam kao da je original...

Kada ti se to desava okreni klupce kontra,nisi sa dobre strane poceo da odmotavas pa se zato mrsi..........
 

AcaAleksic

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
233
Ooo Ratko i ovde si.. :)
Okrenuli smo bili iako ima strelica na pakovanju, ali opet isto, cak je jos gore.. Bas smo se čudili..

Ove godine smo kupili isto Makital, ali je sada crveno pakovanje, isto beo kanap..
Sad da li je kopija ili original??

URL=http://imgbox.com/sPHHSu5B]
sPHHSu5B.jpg
[/URL]
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ako ces jeftinije welger ap 45,bar je malo brza od ap 41.

ap45 je i veča i odma su ti i bale veče,pa ako neželiš velke i teške bale uzmeš manju balirku.Ko kod nas u selu ima velku balirku svi rade bale al doslovno kocke,kak je bala visoka i široka tak je i dugačka,dok ja sa svojom ap42 radim dugačke bale i nebrinem se da će bit teške.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,383
Bale se rade po dimenziji prikolice na koju se tovari. Imam ja ap 42 i znam kakve su bale.imao sam ap 45 i bale su dosta vece. Sa ap 42 i 52 uvijek radim bale tako da nemam odstupanja od dim prikolice,i kad se sloze to je kao kocka. Vecina fura na to da duzina bude dupla sirina sto je potpuni promasaj za slaganje.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Ja obično idem širina X 1,5 = dužina bale , tu negdje odokativno
 

Ilhan

Novi član
Tu od
8 Tra 2014
Poruka
6
Nisu losi, mi ih nabavljamo i ugradjujemo :(y):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh