• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

A

amatix

Guest
zanima me koliko bi koštala rabljena rolo balirka sa noževima, mrežom, špagom i širokim pikapom? dali se može nać nešto dobro za do 10000 eurića. zanima me clas, krone ili welger. da su bale 120
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Za 10000E možeš birati kaj hoćeš, recimo to kaj stebi treba bi te došlo kojih 7000€
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Za te novce nađeš jako dobru balirku sa dosta opreme. Postoji i varijanta ako si u sustavu PDV-a i ako imaš za novu pa ti se vrati PDV i dobiješ kapitalna i na kraju te dođe isto oko 10 000€
 
A

amatix

Guest
ako ću novu onda treba kredit a ja toga baš nisam ljubitelj. znate li ikog tko prodaje da se može ić vidit balirka
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Naš član TINE uvaža balirke, kod njega ih non stop imaš i za vidjeti, stupi u kontakt s njime, mislim da češ najbolje proći ako budeš s njim tržio :!:
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
858
To baš ne bude u potpunosti istinito.
Prodajem balirke iz programa Agronic, a može se organizirat i kakva polovna mašina.
Nažalost lager nemam.
Stavio sam u ponudu što ima na lageru u Engleskoj.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
tine kaže:
To baš ne bude u potpunosti istinito.
Prodajem balirke iz programa Agronic, a može se organizirat i kakva polovna mašina.
Nažalost lager nemam.
Stavio sam u ponudu što ima na lageru u Engleskoj.

Ajoj, ja sam se malo zeznuo :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zapravo sa mislio na člana Tigo, on se bavi polovnim strojevima :!: :!: :!: :!:

ja se još jednom ispričavam ;) ;) ;)
 
A

amatix

Guest
dali netko zna cijenu konkretno za welger RP200 1996.god široki pickup, mreža, špaga , noževi??? :scratch
 
V

vla

Guest
Kupio bih rolbalirku bez nozeva u dobrom stanju.Ponude i informacije na PP.
 
K

Karlito

Guest
ova mi je baš ljepa,jel ju ima ko il ak zna kakva je i kolko ks traktor bi trebo za takvu balirku????

DeutzFahrrundballenpressenGProod.jpg
 
K

Karlito

Guest
hehe :mrgreen: imam i ja pokojih slikica,ak te zanjimaju te df starije balirke za okrugle bale imam ja još slika ak očeš.....baš si mislim kak bi ova ljepo pasal na tvojeg samea 8)
 
V

vla

Guest
Ima li prodavaca-uvoznika polovne poljomehanizacije-posebno rolbalirki u Hrvatskoj.
Molim za kontakt adresu i telefon.
Unapred zahvalan.
 
M

mladi kosac

Guest
ja sam prije par dana kupio balirku hesston fiat-agri 5630 1988g pravi bale 100x120 balirao sam sa njom i dobro zbija bale jer kada sam dovezo jednu balu i kreno ju odmatati ne možeš zabiti vile u nju
i668454_DSC00204.JPG
i668453_DSC00200.JPG
 
H

Hurlimann86

Guest
čestitam na kupnji :mrgreen:
a nije ti malo preslab traktor za balirku :?: :scratch
 
M

mladi kosac

Guest
ma kakvi tu balirku je lakše terati nego neku visokotlačnu jer ona samo mota balu
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
totalni off topic, iako u neku ruku ima veze s ovom temom..
vec 45min kopam po forumu trazeci jednu sliku i raspravu na tu temu.
naime, odredjeni mf 4455 i gallignani balirka oprani i spremni za nesto ali se nije znalo za sto pa je krenula rasprava.

gdje je to sve zavrsilo? nejde mi se kopati dalje.. :|

bogec :prayer:

:blackeye
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
..ja.. kaže:
totalni off topic, iako u neku ruku ima veze s ovom temom..
vec 45min kopam po forumu trazeci jednu sliku i raspravu na tu temu.
naime, odredjeni mf 4455 i gallignani balirka oprani i spremni za nesto ali se nije znalo za sto pa je krenula rasprava.

gdje je to sve zavrsilo? nejde mi se kopati dalje.. :|

bogec :prayer:

:blackeye

ma točno sam znao da se sve prati 8)

si vidio ko tera balirku u povratku :?: ( nisam ja za volanom)

hehe :D
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
mozda mi je nesto promaklo, ali mf se vidio samo u daljini. odjavu nisam gledao.
sjetio sam se tebe odmah, al reko kolka je sansa..
pa onda mali ferko u dvoristu, pa zekan, reko jesi sigurno. nakon mf-a vise nije bilo sumnje.

nego jel ono maknuto posto se kao nesmije znat prije svega, ili?

edit: ako gospodjica nosić :p vozi, nisi ti ni lud ;)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
..ja.. kaže:
mozda mi je nesto promaklo, ali mf se vidio samo u daljini. odjavu nisam gledao.
sjetio sam se tebe odmah, al reko kolka je sansa..
pa onda mali ferko u dvoristu, pa zekan, reko jesi sigurno. nakon mf-a vise nije bilo sumnje.

nego jel ono maknuto posto se kao nesmije znat prije svega, ili?

edit: ako gospodjica nosić :p vozi, nisi ti ni lud ;)

jep lorena je :D :D :D :D :D :D :D :D
jedina koja je balirala osim mene u masseyu, nitko drugi nema pristup tome (po toj temi sam slušao šogora mjesec dana kako sam ja njoj dao da balira a njemu nedam)

slike su bile u temi massey ferguson, tamo je sve uglancano

silenzio stampa :!:
 

Najnoviji postovi

Na vrh