• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bogec, rođo daj ti nama samo slike!!!!! Treba mi nekaj lijepoga za Walpaper! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Znaš kaj se veli, slika govori 1000 riječi, ma ne 1 000 000!!!!! :D :D
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ŠANANA IMT 565 kaže:
Bogec, rođo daj ti nama samo slike!!!!! Treba mi nekaj lijepoga za Walpaper! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Znaš kaj se veli, slika govori 1000 riječi, ma ne 1 000 000!!!!! :D :D

bit če slika i slika, u maloj i velikoj travi, i ljepih za walpaper

za sad jedna ovakva
Obrisan neispravan link.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pa stavi neku svoju na zaslon ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma ja ti znam i do desetak slika dnevno izmjeniti na zaslonu, kak mi sekoja svidi... :mrgreen:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
mario kaže:
Lijepo Bogec, lijepi bregi :D

S čim omataš? Zetor može?


nije baš neki breg to, to je dobar komad.
uh išao sam slamu balirat na jedan komad, a takav nagnuti breg, jako visi, oblio me znoj i sa klimom uključenom, tamo i koza kad pase mora ručnu potegnit :shock:

naravno da zetor može :D idealna kombinacija i po boji i po snazi i po učinku, na zetora je odmah omotač prikopčen :!: :D

danas kad sam puštao mrežu na zadnju balu tako se pljusak spustio , prolom oblaka, a ja se vučem cjeli dan, još sam si mislio odspavat pa reko bum ja to predvečer izbaliro, a moji stalno no el ti neš ič balirat, sad je super ispalo jer bi me inače kiša ulovila

Obrisan neispravan link.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bogec, kaj da velim, slike su perfektne!

Alaj nam je lijepi bilogorski kraj! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Dobra je ova slika što si ju sa zemlje okinuo!!!! :mrgreen: :D :mrgreen: :D :mrgreen: :D :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
slika je predobra, balirka izgleda ko neki ''SPACE SHUTLE'' odostraga, Galigani Voyager 47 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ŠANANA IMT 565 kaže:
Bogec, kaj da velim, slike su perfektne!
Alaj nam je lijepi bilogorski kraj! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dobra je ova slika što si ju sa zemlje okinuo!!!! :mrgreen: :D :mrgreen: :D :mrgreen: :D :mrgreen:

meni je bilogora najljepša, ja baliram, srne pasu, zečevi se kopitaju :D

kaj veliš imam šlifa za slikanje :D

evo jedna iz ove poze
Obrisan neispravan link.

kažeš ti space shutle, upravo tako ko raketa je, milina je s njom radit, i podosta je tiha, svakom preporuka za kupit ju :D
isprobao sam jednu balu slame s noževima isjeckat, ko da je kroz mlin prošlo, moram slamu lopatom kupit, sjenaža če bit fenomenalna :D
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
PERFEKTO!!! ;) ;) ;) :gitarist: :gitarist: :supz: :supz: :partyman: :partyman: :finga: :finga: :!: :!: :!:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Sad se sjetih dok si kupovao, neki su ti govorili da treba 150 ks traktor za balirku :D :lol: :lol: :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh