• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

A

agrarac

Guest
ja imam balirku na remenje,fiatagri 5650,a koristim je za suho i za sjenažu i za sad sam zadovoljan a radim s njom drugu sezonu.....tjeram je sa europardom 82ks
 
M

mladi kosac

Guest
abrkili slika u radu će biti kada budem išao neku veću njivu balirati,ove sezone sam napravio dvije i pol bale a bale su dosta tvrde a ako ne vjerujete na sliki sam probao zabiti vile u balu koje imaju sva 4 vilca različita i idu u sjeno kao lude,a u balu sam uspio zabiti samo do pola http://img41.imageshack.us/g/dsc00249kp.jpg/
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,143
e ja sam drugačije čuo:kada sam bio na siliranju kod čovjeka koji ima farmu od 50 krava i ima dvije balirke clasovu rolant 44 ili 46 i đondirovu rekao je da je clasova spora u radu i da remen stalno sabija balu i brža je u radu.a i clasovu balirku je već dva puta popravljao a na đondirovij nije imao nikakvi kvarova.remenje puca ako balu napraviš do njezine veličine i nastaviš balirat,na fiatovoj balirki se to ne može desit jer kada bala dođe do određene veličine pic-up se isključi
 

matij

Član
Tu od
5 Sij 2011
Poruka
47
na valjke bolje sabija balu i bala ti se gleda sa strane bočno kak je nabita ja radim 1000 bala sjenaže godišnje i preko 1500 bala sijena tako da sam več ispraksiran bala mora imat ravne rubove na kraju kad ju omotaš a ne da izgleda kao jaje:roll:
 

matij

Član
Tu od
5 Sij 2011
Poruka
47
tako je tvrda svaka bala moraš pogledat sa strane sredinu dali ti je tvrda:?::?:
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,143
moje bale kada odmotavam imaju stalno oblik valjka a balirka je na remenje,može i valjak sabiti balu ali se mora ići jako polako koliko sam ja čuo
 

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
ja sam imao na remene korisio sam je 2 godine,nije bilo nikakvih problema,vozio je sam same 75 KS..bale su bile nabijene i lijepo oblikovane...
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
I kako si zadovoljan sa njom ?
Vidio sam dosta takvih balirki,ali ih baš i ne hvale previše...

ja sam imao takvu i vratio sam je, prevelik razmak između remenja, los sistem vezanja, puno elektronike, uglavnom imao sam puno problema sa njom!
 
M

mirsad

Guest
picture.php

Pozdrav svima.Imali neko iskustva sa ovakvom balirkom i imajuli neku manu odnosno kako rade bale koji traktor ks minimalno potreban za nju.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Znam lika koji je radio s takvom balirkom i Explorerom 70. Išlo je ko, traktor ju je tjerao bez problema
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
@mirsad
Čestitam na kupnji! :partyman: Lijepa balirka, izgleda dobro očuvana. :D Jel sa lancima ili valjcima , kolike bale pravi, ima li noževe?
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
picture.php

Pozdrav svima.Imali neko iskustva sa ovakvom balirkom i imajuli neku manu odnosno kako rade bale koji traktor ks minimalno potreban za nju.

Pozdrav! Ta balirka bi trebal super radit, po meni welgerice su najbolje balirke!
Koliko si para dao za nju? I vjerojatno ti negdje pise na balirki koliko ks ti treba za sta! Za suho ti ne treba puno 60 - 70
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
@mirsad
Čestitam na kupnji! :partyman: Lijepa balirka, izgleda dobro očuvana. :D Jel sa lancima ili valjcima , kolike bale pravi, ima li noževe?

balirka ti pravi bale 120x120 i ima noževe i široki pikap,valjci su u njoj
 

Najnoviji postovi

Na vrh