• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Re: BELARUS MTZ

ja sam danas nazalos imao jednu havariju malo tezu
naime ona dva kraka sasije sto idu pored motora lijevi je iscupao jedan dio zvona od mjenjaca velicine 15tak X 40setak cm
to je meni i prije pucalo pa sam zavario ali sam ga danas opet zeznuo u dijagonalu a imao sam i kasiku napred i vitlo pozadi (palo pretesko zar ne :scratch ) nasao sam odmah kod jednog lika ovdje cijeli mjenjac onaj od 19 brzina samo neznam koliko ce me to opaliti po dzepu :?:

i ne zalim puno za time posto sam imao u planu da stavljam taj 19:4
jedina steta je sto mi sada stvarno traktor treeeeeebaaaaa :|
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

mislim da to nije skupo...a bogme imao si dobra posla s tim...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Re: BELARUS MTZ

e sada ce tek da bude posla nisam nikada ga rastavljao po mjenjacu jel zeznuto ?
 
D

dean

Guest
Re: BELARUS MTZ

i nije ako kompletan mjenjač ide dolje. naprijed zvono kvačila i spojnička a iza isto niz vijaka do kućišta diferencijala i spojničke osovine za kardan i diferencijal, i s prednje strane pumpa hidraulika s priključcima. kabina bi trebala ići dolje...

a ako je puklo zvono ono nije dio mjenjača već poseban segment između mjenjača i motora.
 
B

boris sitarić

Guest
Re: BELARUS MTZ

kabinu netreba skidati! ako nisi nikada radio mjenjač od rusa onda i nemoj zovi mene da ti to napravimo jer nije to dječija igračka da svako po tome prčka.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Re: BELARUS MTZ

boris sitarić kaže:
kabinu netreba skidati! ako nisi nikada radio mjenjač od rusa onda i nemoj zovi mene da ti to napravimo jer nije to dječija igračka da svako po tome prčka.

prckao sam ja i po komplikovanijim stvarima

danas sam ga rastavio po pola otkacio kutiju hidraulike kabinu ne treba skidat :lol:
sve je spremno da se skine predmjenjac nisam imao dobre klocne bio je mrak nisam uspjeo naci

sutra idemo dalje ;)

CIGANEK e hvala ti za link od velike mi je pomoci mada imam i knjigu ali opet hvala
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Re: BELARUS MTZ

danas kutija zamijenjena unutra je sve OK sutra finese i sklapanje po zamajcu ;)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Re: BELARUS MTZ

ma sad se patim sa ovim malim t25 nesto mi ga zao jedva cekam da istjeram ovu zvijer ima da bude mrtve djece i prekinutih fergusona na sve strane ;)
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

savoris kaže:
ma sad se patim sa ovim malim t25 nesto mi ga zao jedva cekam da istjeram ovu zvijer ima da bude mrtve djece i prekinutih fergusona na sve strane ;)
hehehe...samo daj...nedaj se... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
R

ROKI

Guest
Re: BELARUS MTZ

savoris kaže:
ma sad se patim sa ovim malim t25 nesto mi ga zao jedva cekam da istjeram ovu zvijer ima da bude mrtve djece i prekinutih fergusona na sve strane ;)

Opasan si ti tip Savo.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Re: BELARUS MTZ

opasan ko leptir

hahahaha :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
Re: BELARUS MTZ

savoris kaže:
ma sad se patim sa ovim malim t25 nesto mi ga zao jedva cekam da istjeram ovu zvijer ima da bude mrtve djece i prekinutih fergusona na sve strane ;)


Hahahaha... Mrtve djece i prekinutih fergusona... Koji su to izrazi... U biti tragicno, a opet istinito.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Re: BELARUS MTZ

pretjerano je samo ovo sto se tice djece to je samo uzrecica ovdje kod nas
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Re: BELARUS MTZ

ali je zato za fergusoni istinaaaaaaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
R

Ratarko

Guest
Re: BELARUS MTZ

savoris kaže:
ali je zato za fergusoni istinaaaaaaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ne idi blizu mog Fergija onda ... :blackeye
Naime ljudi pričaju da on puca i pri najmanjoj bočnoj sili jer nema šasije :lol:
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

hehehe...pstttt...pazi da te bobo ne čuje....nnahebao si...:) ;) :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh