• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

R

robert

Guest
ha ha... :lol: ...pa neko stvarno ima srece....
samo kad imas takve novce,vise ne razmisljas o malim stvarima,nego velikim,to sve treba negdje ulozit,u veliki posao,i po mogucnosti dignit jos jedan kredit,to bi ja napravio....
 
P

paor

Guest
a tko od nas nije razmišljao o tome što bi bilo kad bi bilo...ajoj
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
joj na što liče ovi traktori...de mu samo pogledaj kabinu...,pregledniji je tenk... :lol:
 
R

robert

Guest
u rusu starom mjenjac me muci kad mu se brzine pomjesaju na putu ka kuci... :D

ma to ti se cini samo da nije pregledan....da vidis tek kad ga upalis.....pa kad limovi pocnu zvonit i trest.....evo jos malo mog crvenog ljepotana...zadnje gume su 9.5x 42,prednji blatobrani su skinuti radi sigurnosti jos prije 25 godina....ima ugradjen servo,NOVI auspuh od ursusa i klimu...pa se sve klima....takodje nije preporucljivo vuci prikolice sa njim radi sigurnosti na cesti....
Obrisan neispravan link.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
a za ovaj zadnji točak i ne bi reko da je njegov originalni....ne bi ja to uzeo ni da mi daješ džaba.
 
R

robert

Guest
e....zadnji tocak je dodatna oprema 30 god nakon sto smo ga kupili...ma to je pila abrklili ne znas ti jos sta znaci tezak zivot,dok malo ovog ne provozas....
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
e i bolje da nemam takvih iskustava..jel imaš još šta osim toga?
 
R

robert

Guest
naravno.pogledaj u ostalim rubrikama
ovo je unutrasnjost u starom rusu,sta mislis kako je onda tek u novom :wink:
Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
Pohvato sam se za stomak kad sam ovo vidio...


E, pusti snovi kad rus bude tako iznutra izgledao... Covjece boziji, rucica u njemu milijun...

Kad smo duhan predavali, brat pitao covjeka kako je belarusom zadovoljan, i ovaj mu kaze da je traktor tako-tako, i da ga vec 3-4 godine ima i da ne zna cemu jedna rucica sluzi ?!?

Kad mi je brat pricao, ja se popisao od smijeha :lol:
 
R

robert

Guest
moj rus je u mom dvoristu 5god prije nego sam se rodio,pa svejedno znam samo cemu sluze dvije rucice.vrag ga nosio nece nikako da se pokida...pa da vise ne radim sa njim... :eek:
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
EVO JEDNE DOGODOVÅ TINE SA RUSOM.JA TOVARIO STAJSKI SA ROVOKOPAČEM NA KIPERICE JEDNU VUKLA RAKOVICA 60 KS IZ 76.GOD A DRUGU BELARUS 80 KS STAR GODINU DANA.PRIKOLICE ISTE VELIČINE,RAKOVICA U BRIJEG IZAÅ LA POD Å PEROM IS PRVE(MEKI TEREN,TRAVA,ZEMLJA)DOK RUS NIJE MOGAO BEZ PREDNJE VUČE I TO DOSTA TEÅ KO
 
B

Bobo

Guest
Takodjer se slazem s Robertom... Nije do traktora, nego je DEFINITIVNO do sofera... Ne postoji stver koju rus nece uzvuci uz bilo koje brdo...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
a što se tiče brda i rusa, ja bi rekao da to definitivno nije traktor za brdo.previsok i preuzak,tj.ima visoko težište...takav dojam imam kad ga vidim..
 
B

Bobo

Guest
To je samo dojam...

Stari visoki i uski rusi su dosta stabilni, no kad s njim uletis u kakvu rupu, baca te po kabini pola metra lijevo-desno (od jednog kraja do drugog) bas zbog te svoje visine...

Lik zakopca za 82-ku dvije prikolice s povisicama i vozi na silos, a kad se okrene, vidi preko njih...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ja sam se vozio s kolegom u rusu 952,koji je novije proizvodnje(oko 3 god. star),i išli smo na linije,pa to je užas koliko te razbaca po kabini,baš kao što kažeš...ajd još je on to gario,ali opet..vozio sam ja same explorer 90 po liniji,ali nije se tako ponašo...
 
R

robert

Guest
ma rus je ljut stroj :x ,to ide svukud...

ajde bac roka,masala ti uslikaj vazda tu svoju masinu,da se vidi,a ne vamo puno kojekakvih stranjskih traktora,znas da se to mora da se sve trese.a bacika samo sto nije fenta popravio,pa ce sada fala bogu sva tri radit,jel...dok opet na jednom ne ode gefufna ili nesto..znas da bajo sve obatali...treba bu neka becarusa,pa da po njoj tambura,a ne po taktoru...
danas mi je objasnjavao kako na caseu da promjenim kuciste filtra,odrezem ovo,ubacim boshovo,zavarim,zategnem dva sarafa,kontra matice,rucnu pumpu stavim,izbacim elektricnu,stavim analogne satove....sve same kojekakve modifikacije sto bi on jelte poduzeo.....
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
e ljudi danas sam išo kod prijatelja u Donju Bebrinu i vozali smo se rusom po linijama...još me leđa bole...a mjenjač sam savlado nekako...kako on ima osjetljiv nožni gas,sačuvaj Bože...ja ga nisam na nožnom mogo vozit po linijama,kad sam uletio u neku rupu,utekla mi malo noga i tapno gas,kad je poletio,a mi letimo po kabini... :roll:
 
B

Bobo

Guest
abrkili kaže:
e ljudi danas sam išo kod prijatelja u Donju Bebrinu i vozali smo se rusom po linijama...još me leđa bole...a mjenjač sam savlado nekako...kako on ima osjetljiv nožni gas,sačuvaj Bože...ja ga nisam na nožnom mogo vozit po linijama,kad sam uletio u neku rupu,utekla mi malo noga i tapno gas,kad je poletio,a mi letimo po kabini... :roll:

Kakve su to linije, objasni mi, jer ne mogu prokljuvit o cemu se tu radi. Granice neke, medje, ili nesto sasvim deseto??
 

Najnoviji postovi

Na vrh