• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Re: BELARUS MTZ

@lala: Koliko sati ima traktor, koje poslove radi, kako si zadovoljan općenito?
 
L

LALA IZ BANATA

Guest
Re: BELARUS MTZ

Ima 650 sati. Ore, tanjira, sprema, rastura stajnjak... Ja sam prezadovoljan. Zilion puta bolji od raznih kinezcica i sl.
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

kingletic kaže:
uf al' ne volim Rusa ni ocima da vidim...



mas sta ti znas ;) :blackeye
 

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
Re: BELARUS MTZ

nikad ne podcenjuj rusku tehniku. kad je muka ruja je cudo.
a i ko je prvi oso u svemir. :lol: :lol:
 
K

kingletic

Guest
Re: BELARUS MTZ

prosle godine bas u repi, dosla dvojica prijatelja sa dva rusa da nam pomognu.. ala brate pa ja sam duplo vise imao posla izvlaceci njih iz blata nego sto sam se sam ja zaglavljivao za Carrarom.. i jos sto su oni trosili bar 30-40% vise od Carrara kojeg sam ja dan noc tada vozio.. samo da podsetim da je taj Carraro sa 78ks slabiji od MTZ-a a uslovi za kampanju su bili extremni.. bas u takvim uslovima dolazi do izrazaja koliko je neki traktor dobar i kako se ponasa u praksi.. ;)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Re: BELARUS MTZ

kingletic kaže:
prosle godine bas u repi, dosla dvojica prijatelja sa dva rusa da nam pomognu.. ala brate pa ja sam duplo vise imao posla izvlaceci njih iz blata nego sto sam se sam ja zaglavljivao za Carrarom.. i jos sto su oni trosili bar 30-40% vise od Carrara kojeg sam ja dan noc tada vozio.. samo da podsetim da je taj Carraro sa 78ks slabiji od MTZ-a a uslovi za kampanju su bili extremni.. bas u takvim uslovima dolazi do izrazaja koliko je neki traktor dobar i kako se ponasa u praksi.. ;)

to ti pricaj maloj djeci :butthead:
 
K

kingletic

Guest
Re: BELARUS MTZ

pa ok.. kad postanete poljoprivrednici mozda nesto vise saznate.. ;)
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Re: BELARUS MTZ

Slažem se savoris. Ma, važno je i tko vozi...
Vukao sam ja i šlepere iz grabe i po mekom terenu i to ne male (18m, 6 osovina) dok su se Zetor i Deutz ukapali više od samog šlepera, dakle..."...don't speak, I know what you're thinkin'...." :mrgreen: :blackeye :D
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

kingletic kaže:
pa ok.. kad postanete poljoprivrednici mozda nesto vise saznate.. ;)
jaoo meni...
 
K

kingletic

Guest
Re: BELARUS MTZ

zrine892 kaže:
kingletic kaže:
pa ok.. kad postanete poljoprivrednici mozda nesto vise saznate.. ;)
jaoo meni...

nisam mislio nikog da vredjam nego sam hteo da kazem kad budete radili sa vise od 10 traktora godinama onda mozete da kazete koji valja a koji ne.. ;) glupo je pricati kako je neki traktor extra a vozio si recimo samo njega i jos jednog ali slabijeg od njega.. cudo kako se covek iznenadi ponekad.. ;)
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

budi ti bez brige...vozio sam ja njih vise od 10 koje si ti nabrojao...tako da...i ja sam se iznenadio...;)
 
K

kingletic

Guest
Re: BELARUS MTZ

ok.. necemo sad ici u detalje i necu vam vise spamovati temu.. mada i dalje ostajem pri svom misljenju o rusima.. :mrgreen:
 
L

LALA IZ BANATA

Guest
Re: BELARUS MTZ

Burazeri i ja smo jesenas vukli kukuruz u Crepaju sa drzavne table koju radimo po najgorem blatu. Oni imaju Rx 120 i YTO 1204. Gde su oni ostajali ja sam sa Rusom i dve pune Zmajevke prolazio. I oni su bili slicnog misljenja kao kingletic, ali su ga te noci promenili. :shock:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Re: BELARUS MTZ

zrine892 kaže:
budi ti bez brige...vozio sam ja njih vise od 10 koje si ti nabrojao...tako da...i ja sam se iznenadio...;)
prihvatam ovaj stav u potpunosti

a i mislim da nije nuzno biti poljoprivrednik da bi cak i laik video kako rus prolazi kroz blato , to je strasno za videti :mrgreen:

a za snijeg da ne pricamo, tu je na domacem terenu :lol:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Re: BELARUS MTZ

pa zašto ljudi idu sa onim starim rusevima u šumu...kako ja njih zovem visokim rusevima, točkovi 2 metra!!!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Re: BELARUS MTZ

marko355 kaže:
pa zašto ljudi idu sa onim starim rusevima u šumu...kako ja njih zovem visokim rusevima, točkovi 2 metra!!!
zbog toga sto nemamo nove rusove :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh