• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Re: BELARUS MTZ

imao si malo previse ovih img.
nisam siguran sta si napravio :scratch
ali vjerovatno si pritisnuo ovdje u poruci img i onda kopirao hotlink for forums.
probaj drugi put samo s kopiranjem linka,nemoj pritiskati ovaj gore img
 
K

Kojcica

Guest
Re: BELARUS MTZ

Ju hu , hvala ti puno JA na pomoci ,patim se vec dva dana oko slika ,napokon mi je uspelo znam ba sam bio blizu ali nikako da ga ubodem.Pozdrav
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Re: BELARUS MTZ

Bobo ce me zatuc zbog ovog off-a :roll:

pritisni tipku uredi i pobrisi ovaj visak. igraj se malo i uspjet ces ;)
 
B

Bobo

Guest
Re: BELARUS MTZ

..ja.. kaže:
Bobo ce me zatuc zbog ovog off-a :roll:

pritisni tipku uredi i pobrisi ovaj visak. igraj se malo i uspjet ces ;)


Necu te zatuc...

Mogu ti samo zahvaliti na pomoco ;)


@Kojcica, samo da i ti znas da se pomocu tipke "Uredi" moze nasopisati sve sto se zeboravilo, tako da nema potreba trpat 5 postova za redom, jer to smanjuje preglednost foruma.
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

ŠANANA IMT 565 kaže:
toma84 kaže:
a traktor je hvaljen od strane naših forumaša, njegovih vlasnika, zna se koji su i koliko rade s njima, samo da velim za zrinetovog, mada ima grbavi most, koliko radi s njime i non stop ide, to je sasvim dovoljno!!

bas i ne ide non stop...imao sam par problema sa prednjom vučom..inače kad pogledam sa drugo strane on se meni isplatio i puno puno posla je napravio...iznenadio sam da je tako izdrzljiv...ali toplo ti preporucam 892, ili 820.2 sa prednji ravnim mostom....


Kojcica rus ti je prva liga...zakon je traktor....odlican je...samo meni najvise zao kada smo uzimali rusa sto nisam uzeo sa ravnim mostom...onda u ono vrijeme nije bas rusevi sa ravnim mostom pa je stari bjezao od toga...a bogme nije ni bilo 892 serija pa je uzeo toga :scratch :scratch :blackeye :blackeye
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: BELARUS MTZ

Zrine, ja sam najzagrijaniji za 820.2, prelijep mi je :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kojčica, nikako da te pitam, koji je to model belarusa, jel to 820 :?: :?: :scratch
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: BELARUS MTZ

Znači to je ubiti 820.2 kakvi su kod nas u RH, samo za vaše tržište imaju stariju izvedbu i drugačije boje
Jel oznaka 820 Eurolux ili???
 
K

Kojcica

Guest
Re: BELARUS MTZ

Da to je kao vas 820.2 a sto se tice boje mislim da je ova na mom kvalitetnija i sjajnija.Kod nas u selu nasi prijatelji su kupili isti kao moj negde u januaru i na njemu je boja nekako zagusenija ,mat crvena .Nas i jos jedno 5,6 komada su stigli u nase selo marta i aprila i svima je boja sjajnija.
 
Č

Čugi

Guest
Re: BELARUS MTZ

Šanana, koliko je meni poznato Eurolux nema ravan most.
 
B

Bobo

Guest
Re: BELARUS MTZ

Čugi kaže:
Šanana, koliko je meni poznato Eurolux nema ravan most.

Zar Eurolux ne oznacava bolju kabinu i neku dodatnu opremu?!? :scratch
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: BELARUS MTZ

Čugi kaže:
Šanana, koliko je meni poznato Eurolux nema ravan most.

Ja pojima nemam, nisam uživo videl Eurolux model kod nas, ali mislim da ima na forumu slike od jednog člana, mislim da je ''ciganek'', ak se ne varam!
 
B

Bobo

Guest
Re: BELARUS MTZ

ŠANANA IMT 565 kaže:
[quote="Čugi":28qfv5uo]Šanana, koliko je meni poznato Eurolux nema ravan most.

Ja pojima nemam, nisam uživo videl Eurolux model kod nas, ali mislim da ima na forumu slike od jednog člana, mislim da je ''ciganek'', ak se ne varam![/quote:28qfv5uo]


Ciganek ima Belarusa sastavljanog u poljskoj. MTZ Pronar, ak se ne varam. Naime, rusi su jefrinije prodavali traktore u djelovima i onda je Pronar tvornica uzela jednu seriju i sami ih sastavljali. Bili su nesto jeftiniji od original ruskih a jedan te isti traktor.
 
Č

Čugi

Guest
Re: BELARUS MTZ

Evo aktuelnog cenovnika u Srbiji (levo zadnji red), iz njega se vidi da Eurolux nema ravan most - Obrisan neispravan link.
 
C

ciganek1

Guest
Re: BELARUS MTZ

BELARUS 1021.2 + KLIMA
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
Re: BELARUS MTZ

O, Ciganek, legendo...

Napokon, pravi traktor ;)

Svaka cast!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: BELARUS MTZ

Opa, stigla prinova kod nekoga :mrgreen:
jel to 105 ks :?: :?:

vidim i prikolica nova, jel tehnostroj :!: :?: :?:
 

Najnoviji postovi

Na vrh