• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

ciganek...vidim da je kompresor na drugoj strani jel to zbog klime?? traktor je prva liga...ajd samo reci kakav je menjač...mislim raspored brzine kako mu idu? ajd ako imas vremena ajd mi molim te poslikaj prednji ravni most...bas me zanima kako izgleda...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: BELARUS MTZ

jako lijepo...
prikolica se vidi iz kamiona da nije tehnostroj neg je najbliže pronarki ;)
nego imaš i onoga 82ks rusa s prednji utovarivačem :?:
 
L

LALA IZ BANATA

Guest
Re: BELARUS MTZ

ŠANANA IMT 565 kaže:
[quote="Čugi":1xoo80fd]Šanana, koliko je meni poznato Eurolux nema ravan most.

Ja pojima nemam, nisam uživo videl Eurolux model kod nas, ali mislim da ima na forumu slike od jednog člana, mislim da je ''ciganek'', ak se ne varam![/quote:1xoo80fd]

Ja imam Eurolux-a. Eurolux ima tegove 450 kg, siroke gume, pojacanu sasiju, grammer sediste, teleskopske zatege na polugama, obe spigle su podesavajuce... Moj ima i hidrauliku prinudnu na dole, dok komsijin koji je samo 3 meseca stariji nema. 890 sati natuko bez ikakvih problema. Samo menjano ulje i sipan dizel. Melencanin, ti si tvog kupio kao i ja kod Corica? Kolko te izasao? Jel da da je super traktor? Batali IMT plug, kupuj Vogel Noot i da ores ko covek. Mi imamo i rit(Tamis) i samo sam prve godine orao sa dve brazde i to na 40cm. Sad 3x30 i teraj.
 
L

LALA IZ BANATA

Guest
Re: BELARUS MTZ

ciganek1 kaže:
BELARUS 1021.2 + KLIMA
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
U cemu je razlika izmedju 1021 i 1025? Kod nas nema 1021 u ponudi. Primetio sam veliki vazdusni filter. Bas deluje super.
 
C

ciganek1

Guest
Re: BELARUS MTZ

Kao prvo prkolica je PRONAR T-672/2 11-T ful opremljena.
Mjenjač je kompletno sinhroziran. 14-napred i 4-rikverc.
Obrisan neispravan link.
Još imam i MTZ-82 sa prednjim utovarivačem.
Razlika između 1021 i 1025 je u mjenjaču.
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

hvala ciganek....

ona znaci da tvoj ima manje brzina od 1025 rusa?
 
M

mladi gazda

Guest
Re: BELARUS MTZ

petar kaže:
Ma to je mladi gazda mislio možda na onaj ltz 55-60-65 seriju, kod nas u selu bilo par, to nije bilo ni za ku**c. Traktor se nije ni razradio a pola tog se pokvarilo, ovaj jedan je jako brzo prodimio bijelo i posto neupotrebljiv ali je imao i jako lošeg gazdu. Ostali su bili više na klocnama nego u radu, i danas su svi prodani osim tog od lošeg gazde


lega znam ja što sam reko i nisam mislio na ltz mislio sam na mtz belarusa i znam kako i što je lega radio sa njim i znam da nije mogao imati boljeg gazdu od kolege držao ga je na dlanu a niš nije kako treba....... bez uvrede al tako je kod kolege a za druge neznam


.............................mladi gazda.........................
 
K

Kojcica

Guest
Re: BELARUS MTZ

Pozdrav Lalo, nisam kod Corica uzeo traktor vec direktno iz agropanonke proletos je bio 21500e a sada je nesto jeftiniji,mislim da je ista cena kod corica i u agropanonci . Mlo su mi skupi vogeli sad 2700e to mi je mnogo a ovaj sto sad imam imt smo kupili novog pre 15 godina za starog rusa kog smo imali a orao je mozda 20-ak jutara i onda smo rusa prodali tako da je plug prakticmo nov.Video sam neke uzel turske plugove ima ih raznih kombinacija 2,3,4 brazde za rusa i dosta su povoljni.Bio sam u Zablju prosle nedelje gde ih prodaju i stvarno svasta imaju 8,10,12-16 inbca a cene su im skroz ok.a i plugovi mi nekako dobro izgledaju, samo ne znam jel neko ima iskustva sa njima.Zako postavljam pitanje da li neko ima nesto od Uzelovih plugova ili drugih prikljucaka pa da napise iskustva u radu sa njima.Inace jedan sto se neni svideo sa 4 brazde 10 inca je 620e i namenjen je za traktore od65-75 konja i mislim da bi ruja dobro radio sa njim .Napominjem gledam plug za ugar i plitko oranje,pa mi je to bolje resenje i dosta jeftinije,a sa imt sam zadovoljan jer kod nas ima i teske zemlje za rad a i ne bih bas da preopterecujem traktor jer nemam potrebe za tim.Prihvatam da je vogel zakon ali mi je jeko skup za plug,na sajmu p[rosle godine kostao je 2000e i mogao si ga kupiti za 200e a ostatak da se isplati do kraja godine , ako bude tako i ove onda cu ga kupiti a ako ostane ova cena onda neverujem.E da , traktor je majka ,mozda su i ovi zapadni u klasi bolji ali ovaj sta je izvlacio .znaci jeza nisam mogao da verujem sta radi sa ukljucenom prednjom vucom.
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.


evo jedan...koji ima jos drukciju prednju vucu nego onaj 1025 sto je ciganek kupio...još je ravniji most :) hmmm samo da je doznati koliko kosta i dali ima takav od 130 ks...izbor bi mogao lako pasti...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Re: BELARUS MTZ

A što ove lampe ružno izgledaju, a ona mrežica napred prazna.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Re: BELARUS MTZ

Marko355 kaže:
A što ove lampe ružno izgledaju, a ona mrežica napred prazna.

Taj traktor nije napravit za slikanje i poziranje, nego za rad, rad,......

Al, istina da je ružan.... malo vuče na one stare zekonje
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: BELARUS MTZ

nikad se nezna za kaj je napravljen :) :D
al ne bi ga nekak htio imati u dvorištu :mrgreen:
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

sta os...dobro izggleda...nije los...barem je bolji od onih kineza...
 
B

Bobo

Guest
Re: BELARUS MTZ

Pitanje je samo da li je i ovaj model isfusaren, pa mu je volan sa strane?

Nikako da si to iz glave izbijem, cim belarusa vidim ;)
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

Bobo kaže:
Pitanje je samo da li je i ovaj model isfusaren, pa mu je volan sa strane?

Nikako da si to iz glave izbijem, cim belarusa vidim ;)


ne smeta to meni...bitno da ima volana...;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: BELARUS MTZ

e nekak mi nije jasno nekaj :scratch
jel to stari obnovljen model :?:
jel se prodaju kod nas :?:
izgleda dost "zastarjelo" prema novim Belarusima.
 

ZiRi

Član
Tu od
17 Kol 2008
Poruka
79
Re: BELARUS MTZ

Koliko kosta ovaj traktor? Za rusa ne igleda lose, osim onih svjetala naprijed.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Re: BELARUS MTZ

Zrine, to sigurno da bi rađe njega nego kineza! Ali meni se više svia ova linija koju ti imaš.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: BELARUS MTZ

dal znate cijenu i kolko je ks i kaj se dobi sve od opreme? i dal netko ima još kakvih slika kabine iznutra i malo sa boka i zadnje strane???? mene zanima sviđa mi se. a prednje lampe se lako preprave unutra u masku to je najmanji problem ako je traktor dobar. a o vaj prednji most mi izgleda kao da je cararov??? ili se možda varam. ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh