• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

L

LALA IZ BANATA

Guest
Re: BELARUS MTZ

Kakvi, u Agropanonci nema ni G od Grammer-a. Ni ovo nije lose. Fala za informacuje u vezi radija. Jel ima iza kutija za radio ili bar nesto za sta se moze zasrafiti?
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

LALA IZ BANATA kaže:
Kakvi, u Agropanonci nema ni G od Grammer-a. Ni ovo nije lose. Fala za informacuje u vezi radija. Jel ima iza kutija za radio ili bar nesto za sta se moze zasrafiti?

pojma onda neam kako nema grammer orginal...ako ti kazes da tvoj nije los onda nema veze....bitno je da si zadovoljan i da ti je ugodan...nema kutija..tu ti je cijeli prostor kako taj dio ide...a taj dio tamo di su prekidači,i gdje puše topli zrak gore...to mozes skiniti dolje...drže ga dva šarafa za krov...to ošarafis i taj dio se pušta kao vrata...a radio pričvrstis za tu plasti...sa radio moras dobiti lim koje ima trokutiće i ..stavis taj lim onda ima trkokutice i to savijas sto bliže plastici da ti ne ispadne..a i neki radio imaju saraf skoroz iza i to sluzi takoder ako imas lim pricrvstiš za tu plastiku ispod naravno i za radio i tako drži radio...ako hoces mogu ti uslikati pa stavit na forum...
 
L

LALA IZ BANATA

Guest
Re: BELARUS MTZ

Ajde, molim te, ako ti nije problem. Evo enterijera i mog Belarusa.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

Obrisan neispravan link.
By zrine892

vidis di sam ovo zaokruzio...e odrezes na plastici di pise belarus.za radio...i onda ovo sto sam ja označio tu ga savines...vidi se trokuti urezan...tu trebas savinit da ti ne ispade taj lim...da bude ucrvsten za plastiku...

Obrisan neispravan link.
By zrine892

znači ispadne ovako...jer ja tamo nisam mogao jer mi je to u autu...u rusu mi se nije dalo prčkati jer sam jedva nekako složio i ne diram dok ne crkne radio...

Obrisan neispravan link.
By zrine892

e sada...ovo je sony radio...i sada sve zavisi kojeg kupis po mom misljenu mora biti iza takva rupa ili šaraf da mozes od komadić lima napraviti i onda ga ucvstis za plastiku...

Obrisan neispravan link.
By zrine892

ovako izgleda taj lim kada kupis radia...obavezno moras to dobiti uz svaki radio...bez obzira ko je marka radia...


ako sta jos treba rado cu pomoci u vezi rusa...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: BELARUS MTZ

Evo jedna stara ruska mrcina ;) :mrgreen: ;)

aNaNa002-1.jpg
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Re: BELARUS MTZ

I to za čišćenje snijega jel?
Vidim naprijed prihvat za ralicu..
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Re: BELARUS MTZ

pogledaj kako se rusina sepuri medju ovim auticima :lol:

a sta montira na onu plocu naprijed ako znas?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: BELARUS MTZ

Po svemu sudeći ide naprijed ralica za snijeg, malo sam hodao oko njega i po viđenom sve je ručni rad, inače čvrsto i robusno napravljeno, ma traktor je gromada :mrgreen:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,170
Re: BELARUS MTZ

zrine892 kaže:
Obrisan neispravan link.
By zrine892

:) :) 40,000 eura sa pdv-eom...ravni most..130 ks 6 cilindara motor...

Nema taj ravni most...ili ja neznam koji vi most zovete ravnim :scratch
Mora imati planetarni reduktor nasred felge.
 
J

jd 6830

Guest
Re: BELARUS MTZ

LALA IZ BANATA kaže:
Ajde, molim te, ako ti nije problem. Evo enterijera i mog Belarusa.

kakav je mjenjač na ovom rusu?
Obrisan neispravan link.
 
L

LALA IZ BANATA

Guest
Re: BELARUS MTZ

Mehanicki, 18 stepeni napred, 4 nazad. Veeeeliki opseg oracih brzina.
 
S

slavonac 4

Guest
Re: BELARUS MTZ

pa jel taj rus nema 4 brze , 3 spore i 4 radne naprijed
i 3 brzine unazad :scratch
 
M

miroslav k

Guest
Re: BELARUS MTZ

Moze li mi neko pomoci oko kupovine belarusa?

ne mogu da se odlucim koji model da uzmem jer od 80ks ili 90ks. i koji menjac jer standardni ili sinhronizovani. i jos nesto sta ima prednost ravan most?
moze li mi neko dati svoje mislenje.?
unapred zahvalan :roll:
 
I

imt 577..

Guest
Re: BELARUS MTZ

Pozdrav!
Bio sam danas u jurvalu, pa mi je onaj rus 820.1 zapao za oko, jer im je sad na nekakvoj akciji, a i nemam bas previše novaca za neki veći traktor. Sad me zanima šta vi mislite o tom traktoru? Jel može vući 3x12 plug i tako to?
Hvala!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: BELARUS MTZ

imt 577.. kaže:
Pozdrav!
Bio sam danas u jurvalu, pa mi je onaj rus 820.1 zapao za oko, jer im je sad na nekakvoj akciji, a i nemam bas previše novaca za neki veći traktor. Sad me zanima šta vi mislite o tom traktoru? Jel može vući 3x12 plug i tako to?
Hvala!

prijatelju, nemoj 820.1, ja ti toplo preporučam 820.2, jer ima ravniji i puno bolji prednji most, i da može vuči 3x14'' ako treba, a s 3x12'' se igra :mrgreen:
 
I

imt 577..

Guest
Re: BELARUS MTZ

Hvala na savjetima! Samo jos jedno pitanje, koliko troši takav traktor? U nekim lakšim i teškim poslovima.
Ako kupim traktor javim se za jos savjeta!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: BELARUS MTZ

Ja mislim da troši malo više od svih ostalih :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh