• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

kiraj

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
303
Re: BELARUS MTZ

Moj MTZ 820 iz 2000 godine za sada ima oko2500 sati bez nekih kvarova
pb270063b.jpg
[/url]Neka mi neko objasni kako da postavim sliku direktno na forum.Hvala.
[/img]
 
D

dusantrbic

Guest
Re: BELARUS MTZ

imam belarusa 2007g 820 i 1400 sati bez kvarova vuče plug spertberg 3brazde
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Re: BELARUS MTZ

kiraj kaže:
Moj MTZ 820 iz 2000 godine za sada ima oko2500 sati bez nekih kvarova
pb270063b.jpg
[/url]Neka mi neko objasni kako da postavim sliku direktno na forum.Hvala.
[/img]
prvo slika mora biti 800X600 ili je resizuj prilikom uploada
prepisi onaj link ''direct'' u tvome slucaju ovaj http://img403.imageshack.us/img403/1553/pb270063b.jpg
prevuci ga misom da poplavi i klikni gore na traci sa alatima iznat teksta koji pises na Img
i onda ces dobiti ovakav link
img]http://img403.imageshack.us/img403/1553/pb270063b.jpg[/img
na pocetku i na kraju fale znaci [ i ] , jer ako to stavim pojavit ce se slika umjesto ovoga primjera

ova tvoja slika je veca od 800X600 i zbog toga nemozes da je stavis direktno
 
D

danidax

Guest
Re: BELARUS MTZ

Pozdrav narode imam pitanje u vezi traktora Belarus MTZ 1025 na istrument tabli se pali lampica crvena u obliku znaka mercedes da li neko zna od cega je ta lampica bio bih mu jako zahvalan ako postavi sliku intrument table sa indikatorima i naznakama koja je zasta.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Re: BELARUS MTZ

Pozdrav dandiax!

A da ti staviš sliku te lampice koja ti se pali možda netko odgonetne
o čemu je riječ jer bi simboli trebali biti po nekakvome standardu
ISO,DIN,TUV ili sl...
 

abro

Novi član
Tu od
12 Stu 2009
Poruka
5
Re: BELARUS MTZ

danidax kaže:
Pozdrav narode imam pitanje u vezi traktora Belarus MTZ 1025 na istrument tabli se pali lampica crvena u obliku znaka mercedes da li neko zna od cega je ta lampica bio bih mu jako zahvalan ako postavi sliku intrument table sa indikatorima i naznakama koja je zasta.
Pritisak ulja volana.
skener001.jpg
[/url] [/img]
 
D

danidax

Guest
Re: BELARUS MTZ

hvala ljudi, na pomoci i na slikama jeste ipak bio u pitanju pritisak ulja u sistemu za upravljanje. kvar otklonjen i lampica se ugasila. sliku nisam postavio jer nisam stigao da slikam. bilo jako HITNO. ako ne zaboravim slikacu ovih dana i postavicu sliku. hvala puno jos jednom.
 
K

kumanovac

Guest
Re: BELARUS MTZ




zrdravo svima ja sam novi clan ovog foruma zivim u kumanovo { makedonija } pogledajte sliku
ja mislim da rus je traktor jednom uragen za sledeci 100 godina da ide :lol: pa izvolte pisite











 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
Re: BELARUS MTZ

neznam točno ali sam načuo da kod lozića ima belarusa po 25000 - 30000 tis. kn.oduzeti
 

mladenmaso

Član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
274
Re: BELARUS MTZ

Bimbo kaže:
neznam točno ali sam načuo da kod lozića ima belarusa po 25000 - 30000 tis. kn.oduzeti
kako mislis "oduzeti" :scratch
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
Re: BELARUS MTZ

mladenmaso kaže:
Bimbo kaže:
neznam točno ali sam načuo da kod lozića ima belarusa po 25000 - 30000 tis. kn.oduzeti
kako mislis "oduzeti" :scratch
valjda što su bili u lizingu ili na kredu :roll:
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
Re: BELARUS MTZ

mladenmaso kaže:
Bimbo kaže:
neznam točno ali sam načuo da kod lozića ima belarusa po 25000 - 30000 tis. kn.oduzeti
kako mislis "oduzeti" :scratch
lizing, kreda ,neplaćene rate
 
J

jokapz

Guest
Re: BELARUS MTZ

Rus nosi bez problema al vilce nisu izdržale.... težina +- 1600kg :weedman: Egzibicija kolega što ima xt 105!!

 
H

Hurlimann86

Guest
Re: BELARUS MTZ

jokapz kaže:
Rus nosi bez problema al vilce nisu izdržale.... težina +- 1600kg :weedman: Egzibicija kolega što ima xt 105!!

može rus i više 8) 8)
 

zombie666

Član
Tu od
3 Lis 2009
Poruka
246
MTZ 52

Pozz...vidim tema samo za MTZ, a malo je prevelika da je čitavu iščitam (nemam vremena).

Pronašao sam MTZ 52 za 3500 evra ovdje u BiH, dosta dobro izgleda, sve 4 gume nove, ima i prednji pogon i mislim 55-60KS, nisam siguran.

Ako neko ima iskustva s tim traktorim, molio bih da podijeli, dosta je povoljan a potreban mi je traktor te snage za oranje i slilčne teže poslove, imam doduše samo 5 hektara zemlje ali moj stari dobri 539 je preslab za dubljeg oranja, posebno za zaoravanje kukuruzovine (zemlja je malo poteška). Moj kraj muče suše već neko vrijeme a vidim da komšije sa većim mašinama oru doboko i usjevi su im mnogo uspješniji.

Evo link za traktor, valjda nije problem ako postavim.

http://www.market.ba/vozila/poljoprivredna/oglas/493994
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
Re: BELARUS MTZ

traktori su dobri imaju snage ali je ovaj malo skup probaj rušiti cjenu kolega je kupio belarusa 82. 94.god. 2800€
 
Na vrh