• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Re: BELARUS MTZ

ali u naslovu teme pise BELARUS MTZ :roll:
a to sto je onaj frajer stavio naljepnice od 52ke na T40 ne znaci da je tamo i napravljen :mrgreen: , mada ljudi kada kazu belorus misle na sve ruske traktore sto bas i nije odgovarajuca konstatacija
 

zombie666

Član
Tu od
3 Lis 2009
Poruka
246
Re: BELARUS MTZ

savoris kaže:
ali u naslovu teme pise BELARUS MTZ :roll:
a to sto je onaj frajer stavio naljepnice od 52ke na T40 ne znaci da je tamo i napravljen :mrgreen: , mada ljudi kada kazu belorus misle na sve ruske traktore sto bas i nije odgovarajuca konstatacija

Ajd ko ga više je*e jel ovaj il onaj Belarus. Pitanje je valjaju li čemu,posebno ovaj iz Srbije za 3000 evra.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Re: BELARUS MTZ

pa otidji i vidi kako da kazem valja li sa slike , mozda je slikao komsijin traktor :roll:
T40 za 3000 je skup da je kao nov
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Re: BELARUS MTZ

dali mi netko moze reci nesto o traktoru Belarus tip 89.2 96.god.

vidim da se dosta jeftino prodaje
treba bi mi jedan veci traktor sa kabinom i kompresorom (zracne kocnice na prikolici)
po onoi shemi brzina izgleda da ti rusi idu dosta brzo to mi odgovoara
a i kabina je velika e sad koliko su trajni i koliko okretni
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Re: BELARUS MTZ

maiky kaže:
dali mi netko moze reci nesto o traktoru Belarus tip 89.2 96.god.

vidim da se dosta jeftino prodaje
treba bi mi jedan veci traktor sa kabinom i kompresorom (zracne kocnice na prikolici)
po onoi shemi brzina izgleda da ti rusi idu dosta brzo to mi odgovoara
a i kabina je velika e sad koliko su trajni i koliko okretni

nitko nezna nista???? :(
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Re: BELARUS MTZ

a nemozem ti o tom traktoru konkretno reci nista posto nisam imao susreta sa njim ali mogu uopsteno u ruskim makinama

pa nemoze se reci bas da je okretan ali nije ni traljav
koliko su trajni :roll: pa valjda podatak da je moj 73 godiste i radi besprekorno ti nesto znaci
rusi su napravljeni da traju ali imaju djecije bolesti , ako si picajzla uvijek imas nesto cackati po njemu , ja to toliko ne preciziram nego tjeram li tjeram , pridodajem paznje podmazivanju , preduhitravanju kvarova i tome da je motor ohladjen
poslije toga samo gas

za transporta su dobri jer su brzi k'o djavo , nisam siguran ali 892 mislim da ide i preko 50 kmh
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Re: BELARUS MTZ

Kad tu netko spomenu traktore rus:
Jedna anegdota
Kad su prvi traktori rusi došli u našu zemlju pitaju kupci servisere koji su došli da obuče vozače-traktoriste koji im je najveći problem a serviseri kažu najveći problem je što nemožeš naći traktorista koliko ovi traktori mogu radit.
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Re: BELARUS MTZ

Neznam danas kakove su kvalitete ali su jeftini i razmišljam jednog kupiti da mi zamjeni staru 82 koja je svoje odradila i više puta je odrađena generalka da je sat ispravan tko zna koliko bi to radni sati bilo.
:lol:
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Re: BELARUS MTZ

Ero kaže:
Kad tu netko spomenu traktore rus:
Jedna anegdota
Kad su prvi traktori rusi došli u našu zemlju pitaju kupci servisere koji su došli da obuče vozače-traktoriste koji im je najveći problem a serviseri kažu najveći problem je što nemožeš naći traktorista koliko ovi traktori mogu radit.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ISTINA
 
H

Hurlimann86

Guest
Re: BELARUS MTZ

Sa njim ne možeš pogriješiti, još ako je ravni prednji most super.
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
Re: BELARUS MTZ

Najvažnije mi je da je stroj pouzdan i da nije skup za održavanje, a nadam se da se to od tog traktora može dobiti... Udobnost mi trenutno nije važna
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Re: BELARUS MTZ

Vlasnik sam MTZ 820 od 2003. godine i puno radim s njim. Ugradili smo na njega i prednji utovarivač i mogu ti reći da sam jako zadovoljan sa traktorom. Dosad nije bilo nikakvih ozbiljnih kvarova, tek nekoliko prekidača, grijač mojom greškom i još tako neke sitnice tipa lakiranje auspuha i sl. Traktor ima nevjerojatno mnogo snage i nije neudoban kao što to većina misli. Ako imaš mogućnosti uzmi 820.2 sa ravnim prednjim mostom i širim gumama tako da imaš dobar prijenos sile na tlo na svim terenima.
Osobno, ovo mi je najljepše izdanje MTZ-a:

 
F

filipkc

Guest
Re: BELARUS MTZ

a to je neko sportsko izdanje kaj mu desna guma kontra stoji
 
B

Bobo

Guest
Re: BELARUS MTZ

filipkc kaže:
a to je neko sportsko izdanje kaj mu desna guma kontra stoji


Mislis, lijeva guma mu kontra stoji?!? HAHAHAHAHA

(Stariji clanovi foruma ce skuziti foru,a vi mladji se potrudite, pa saznajte)
 
B

Bobo

Guest
Re: BELARUS MTZ

filipkc kaže:
pa ja sam danas 15 godina navršil pa sam skužil


Ja i dalje tvrdim da ne znas o cemu pricam, a pod "stariji clanovi foruma" mislim na one koji su vec dulje vrijeme na forumu, nevezano za broj rodjendana ;)


nema veze, Rusi su cudo i kao takvi zasluzuju RESPECT
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Re: BELARUS MTZ

:mrgreen: dobra Bobo, dobra!
To što mu guma kontra stoji nema veze o ovoj priči, ja sam govorio o modelu traktora kao takvom, maska i opći estetski dojam Jer smatram da se u ovoj izvedbi on odvaja od onog klasičnog "pravokutnog" stila sa oštrim rubovima i ostalim karakteristikama koje odavno označavaju MTZ
 

Najnoviji postovi

Na vrh