• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
sve isto kao na 82

Ok hvala na odgovorima :cry:

bit ce lakse ako postavim konkretna pitanja

radi li prednja vuca u rikvercu? dali se ukljucuje preko dugmica ili ručno?
dali mogu iskljuciti i ponovno ukljuciti kardan u pokretu? (kod rada sa rasipačom gnoja)
brzine kod 920.2 su iste kao i kod 82-ke 18-4??
 
Posljednje uređivanje:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
toliko informacija o 92ci jednostavno neznam , moje poznavanje je 52-82 i za njih mogu da dam tačne informacije , ako te zanima nešto vezano za njih onda pitaj
 

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
toliko informacija o 92ci jednostavno neznam , moje poznavanje je 52-82 i za njih mogu da dam tačne informacije , ako te zanima nešto vezano za njih onda pitaj

a gdje se mogu kupit dijelovi jeftino za 82ojku
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Ok hvala na odgovorima :cry:

bit ce lakse ako postavim konkretna pitanja

radi li prednja vuca u rikvercu? dali se ukljucuje preko dugmica ili ručno?
dali mogu iskljuciti i ponovno ukljuciti kardan u pokretu? (kod rada sa rasipačom gnoja)
brzine kod 920.2 su iste kao i kod 82-ke 18-4??

:(:(:(:(:(:(

:cry::cry::cry:
 

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
Ok hvala na odgovorima :cry:

bit ce lakse ako postavim konkretna pitanja

radi li prednja vuca u rikvercu? dali se ukljucuje preko dugmica ili ručno?
dali mogu iskljuciti i ponovno ukljuciti kardan u pokretu? (kod rada sa rasipačom gnoja)
brzine kod 920.2 su iste kao i kod 82-ke 18-4??

mislim 920.2 ima sinkronizovan 14/4 mjenjač...evo ti upustva na linku ispod to o prednjem mostu je na stranici 19:mrgreen:...

http://www.agropanonka.com/delovi/manual/Manual_920.pdf
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
koja je razlika MTZ VTZ ako postoji? i LTZ???zanima me inace nepoznajem bas te vrsta traktora pa me bas zanima u cemu je bitna razlika izmedu ta 3 traktora
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Razlika je najvjeroatnije ta da se rade u 3 različite tvornice na različitim krajevima majke rusije!
Jedino zajedničko im je valjda to kaj su RUSI!
Al ima tu profiča za ruse pa nek oni objasne detalje.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
eto ni ne sjećam se više gdje i koliko puta sam pisao o razlikama
ukratko kao što i puki reče , razlika ogromna , sasvim drugi koncept izrade traktora
jedina sličnost je motor od LTZ i VTZ , isti dijelovi a različit broj klipova , za MTZ odnosno u narodu poznatiji kao ''belorus'' sa ove dvojice ne odgovara ništa osim nekolicine ležajeva , sijalica i guma (mada nemora ni to da znači)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Stoji neki dan na parkiralištu ispred trgovine Belarus 820.2 s prednjim TUR 4 utovarivačem i iza je imal Vogel 3-braznog pluga ravnjaka, potpuno nov stroj, išo gazda u probu oranja, inače se znamo, samo mi je reko "je*eš zapad kad ovaj RUS nezna da stane, odvuko bi evropu do sibira" :)...prolazim ja s biciklom, stanem i gledam...gledam...još malo gledam....pa gledam i gledam...i tako gledam i divim se...:) :) :)
 

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
koja je razlika MTZ VTZ ako postoji? i LTZ???zanima me inace nepoznajem bas te vrsta traktora pa me bas zanima u cemu je bitna razlika izmedu ta 3 traktora

vrati se 4-5 stranica unazad i sve je lijepo objašnjeno o tim razlikama...
 
M

Marka31

Guest
Pitanje za savu ali i sve ostale

razmišljam da uzmem ltz55a između 90 i 99god za bolji se nema sredstava. isključivo za rad u šumi radi kao što sam rekao cijene, visine i prednje vuče.
zanimaju me vaša iskustva dali je to bačen novac ili ne i isto tako na njega bi kačio vitlo od 5t kakav je na kardanu
 

Najnoviji postovi

Na vrh