• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
jeftin je jer čovjek mijenja djelatnost , traktor mu više ne treba

poznajem taj traktor i čovjeka i ja sam postavio taj oglas, traktor je solidan , meni se ne mijenja sada prije sezone posla a da je na kraju ja bih ga uzeo jer stvarno nije skup
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
pa onako vidi se da je radio,ali opet za te pare je odlican a i za malo para se to dotjera u tip top stanje
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
3500€ je meni dosta novca......nađe se i jeftinije......:drinkers:
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
kod nas je cjena max oko 4000€.......al za te nove mora sve biti savršeno......i sve mora biti 100% ispravno.......inače je neka srednja cjena oko 3000€......a noviji tip je 5000€
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
zato vi u HR požurite i kupite ruse dok su jeftini , kasnije ćete se kajati kada budu skuplji :finga:
tako je i kod nas bilo , u zadnje 3-4 godine su poskupili duplo , samo kada se sjetim mog prvog vladimirca , kupio za 1100e vozio godinu dana i prodao za 1350e
sada samo možeš da sanjaš da kupiš vladimirca za te pare sa urednim papirima i da je potpuno ispravan
isto važi i za ostale ruse , pogotovo za MTZ
 
M

Mrcina

Guest
To je sve rulja kriva čim jedan u selu kupi eto ih svi lete hehe...
Onda nahvale pa ti traktori krenu inače nisu loši super su...
I onda se dogodi rast cijena ko s npr Zetorom ko ga ima hvali ko boga jbt koda je ferari nemam nis protiv dobri traktori al eto ...
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
to je tako svi su bježali od rusa sad ih kod nas na oglasima ima na kapaljku i to što ima u koma stanju zakon ponude i potražnje diktira cjenu.Što se tiče zetora slažem se da su cjene preterane bar 30%
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
To je sve rulja kriva čim jedan u selu kupi eto ih svi lete hehe...
Onda nahvale pa ti traktori krenu inače nisu loši super su...
I onda se dogodi rast cijena ko s npr Zetorom ko ga ima hvali ko boga jbt koda je ferari nemam nis protiv dobri traktori al eto ...


zetora nebi nikada uzeo......cjene pretjerane

npr zetor 6*11 (ta serija) cjena oko 7000€, godina oko 1990, 10 brzina.......60ks......nema prednju vuču

rus mtz 82, dobar za 3500€.......u pola cjene......18 brzina......81ks.....prednja vuča


a po čemu se ta dva traktora mogu uspoređivati????? nisu ni približni......
 
M

Marka31

Guest
danas kupio mtz82.1 99godište i na putu kući skršio prednju vuču. vozio u 9 i odjednom iz kučišta od prednjeg pogona na mjenjaču začuli se zubi ili neka lomljava metala. izgleda gazda od kog sam kupio kad mi je pokazivo di se uključuje prednji pogon nije spustio ručicu a ja nisam primjetio i eto veselja.
sutra već ide majstoru na procijenu štete.
 
M

Mrcina novi

Guest
zetora nebi nikada uzeo......cjene pretjerane

npr zetor 6*11 (ta serija) cjena oko 7000€, godina oko 1990, 10 brzina.......60ks......nema prednju vuču

rus mtz 82, dobar za 3500€.......u pola cjene......18 brzina......81ks.....prednja vuča


a po čemu se ta dva traktora mogu uspoređivati????? nisu ni približni......

A da a rus je tvrđi orah ...
A za šumu da ne pričam ko rođen... :drinkers:
 
M

Marka31

Guest
u gabošu to je kod vinkovaca i 5000€, a što se tiče sreče sam pušiona, dobro je da če mi prijašnji vlasnik platiti popravak, osječa se kriv a ja jbg nisam provjeravo dali je uključena ili nije. nadam se da nije velika šteta
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
u gabošu to je kod vinkovaca i 5000€, a što se tiče sreče sam pušiona, dobro je da če mi prijašnji vlasnik platiti popravak, osječa se kriv a ja jbg nisam provjeravo dali je uključena ili nije. nadam se da nije velika šteta

ništa ti nije drugo ostalo nego nadati se,kad ga popraviš javi da dođem pogledati traktor
 
M

Marka31

Guest
diskutiralo se kako su rusi veliki potrošači goriva ja sam sa 30 litara napravio danas 95-100km i vozio se neka 4 sata i nisam ispraznio rezervar. to je skoro uporedivo s mojim imt 542 koji je nešto manje trošio a učinkovitost po svim pitanjima je neuporediva.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
nemožeš gledati potrošnju sad na asfaltu prazan i pod opterećenjem u šumi ajd stavi koju sliku da vide drugi članovi je ću ga viditi uživo ako me zoveš na aldumaš
 
M

Marka31

Guest
samo dodji :partyman: a slike ću sutra staviti jer mi je bio mračak kad sam stigo kući
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Ajd bar si naletil na poštenog čoveka,to je sreća u nesreći.Znam kak je to.Nek bude ubuduće više sreće i da puno posla s njim napraviš.Al opet ne kužim,ak je ostala uključena prednja vuča i vozil si tak,jel to znači da bi onda i v polju se to moglo potrgati ili ima neka caka?Nisam dovoljno upućen,pa bih te molil za objašnjenje ak nije problem.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
prednja vuča se ne smije uključivati u transportu i u skretanju u oranju nije preporučljivo
 

Najnoviji postovi

Na vrh