• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

Å

Željko

Guest
Bobo, dođi k meni da te prepeljam u rusu pa da onda vidiš!
 
B

Bobo

Guest
@Ratarko, smijes me kvotati, no ono mi lici na ismijavanje...

@ Zeljko: Vozio sam se u Rusu 2-3 puta i sve po makadamu, i lijepo sam se naletao po kabini, jer je jako visok... Traktori su izdrzljivi da je to cudo jedno. No dzabe svega toga kad su neudobni...
 
R

Ratarko

Guest
Bobo ajde ja se više neču upuštati u rasprave sa tobom , bolje mi je za živce .
Samo se nasekiram bezveze ...
 
B

Bobo

Guest
Sad ja ovdje ispadam kao predmet sprdnje na svakoj mogucoj temi...

Svaka vam cast!

@zjockoo, Zar nisu u belarusima grammer sjedala tvornicki ugradjivana? Znam da su se po gospodarskom listu hvalili kako imaju gramer sjedala u njima...
 
R

Ratarko

Guest
Bobo , tko kaže da si predmet sprdnje , ja govorim o svojim živcima jer ako sam ja rekao da RX vozi bez kvačila po cesti a ti kontriraš da je to nemoguče te da mora krčati i runiti u toj priči ja ispadam niti manje niti više nego LAŽOV .

To mi ne treba u životu .
 
B

Bobo

Guest
E, to sto ja ne znam bas sve o mehanici, ne mora znaciti da te prozivam lazovom. To mi nije ni na kraj pameti!

Ja se ispricavam ako si se uvrijedio na moj komentar, jer nisam znao da ce imati taj efekt...

Ne znam sto bih ti vise napisao, jer se sad osjecam ko popisan... :( cak i gore...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ajde bobo nemoj se tako uvrijedit odmah,pa prihvati kritiku,ipak je ratarko iskusniji...
 
R

Ratarko

Guest
Bobo pa zbog čega se ti sada osječaš tako kako si napisao da se osječaš ?

Zbog onoga što sam te kvotao ? Pa šta sam krivo napravio ? Odkvotao sam tvoje mišljenje da to mora krčati i runjiti baš iz razloga što nije tako na RX-u a o njemu sam bio pričao .
 
B

Bobo

Guest
Tako se osjecam, jer nisam znao da te onaj moj POST vrijedja... Sam si napisao da te zivciram i da ti to ne treba u zivotu...

Iskusniji si i to postujem, no ja nisam cuo za takvo sto i odmah sam bio jezikom brzi nego mozgom, i odmah napravim sranje...


Takodjer sam kao popisan, jer si mislio da te prozivam lazovom, sto mi nije bilo ni na kraj pameti...


Evo, jos ti se jednom ispricavam ako sam nesto krivo tamo napisao, jer stvarno nemam pojma kako je tako ispalo...
 
R

Ratarko

Guest
Pa jel misliš da se ja ne čudim svemu tome .
Kažem da šaltam RX-a bez kvačila na to ti kažeš da to runji i krči ja potvrdim da mora da si u pravu jer ti sigurno bolje znaš od mene kako moj RX šalta i eto ti problema .

Nemoj se ispričavati za ništa , nam svrhe , napisali smo što smo napisali i dobro ...
Zaboravi.
 
R

robert

Guest
de pricali smo o rusovima...imam ja bolje sjedalo od gramera,vidi se na slici,u obliku kade za dvje osobe.... :lol:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
pa ima rus dobar sic,bar noviji tipovi,vozio sam mtz 952 i kad se prilagodi težina,ide lijepo...ali ipak je to rus..
 
B

Bobo

Guest
Moj brat ce ove godine poceti voziti pcele na pasu i gledao je koliko kosta gramer sjedalo da ga stavi u 549, a ovo s 549 bi u tom slucaju islo na 539.

Uglavnom, cijena gramera je "sitnih" 2 200Kn, a sjedalo je preudobno. Nije ni cudo da svi hvale gramera!
 
B

Bobo

Guest
Ma ne!

sadasnje sjedalo sa 549 bi pasalo na 539. A ako pase na 549, ide i na 539 jer se montira preko dva vijka i to je to... U 577 je gramer sjedalo standardna oprema, ako je nova linija. Sjedalo je prejebeno!

Jadan ovdje pcelar je kupio belarusa 82Ks (ne znam koji tocno model) samo zato sto je jeftin, brz i udoban (na asfaltu barem) i s njim samo seli pcele, traktor ni prikljucka nije vidio...
 
B

branko

Guest
zavisi kakvo je 2200 kn jer pravi gramer sa automatskim podesavanjem prema tezini je 500 jura, barem onoj kojeg sam ja izabrao.
 

Najnoviji postovi

Na vrh