• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Ratarko NO PROBLEM! počeli sa Belarusom a opet završili na ovome. I ja mislim da nemože nositi taj plug.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Jadranko, ja imam Belarus 820, baš taj model sa slike. Nemam baš nekih zamjerki. Kupilismo ga novog 2004.godine u Jurvalu. _Tada je bio nešto jeftiniji nego sad. Stvar s curenjem ulja je veoma jednostavna... Na tom traktoru od dan a kad si ga kupio pa nekih prvih 50-100 sati rada trebaš sve živo zategnuti; tvornički je sklopljen "labavo" tj. Sve treba nakon što se uhoda još dodatno stegnuti i tad je ok. Dosad smo imali samo jedan kvar u zimi; izgorio je grijač za paljenje, no to nije nikakav izdatak. Å to se tiče prednjeg mosta i mjenjača, ispočetka je teško zbog malog razmaka brzina, treba se priviknuti, osobito ako si iz Zetora sjeo u Rusa kao ja. Zetor ima brzine na 15 cm udaljenosti , a ovaj ih ima više i znatno bliže. Prednji most ne zeza baš ništa, radi odlično. Pod opterečenjem je ok, ima jako puno snage i rijetko kad češ ga ukopat...znam jer sam vukao kamione kad su zapeli i nije bilo problema, taj vrag ne staje. Evo da mu ne bi cvale sve ruže jedina zamjerka je što ima veču potrošnju od drugih traktora, no opet s druge strane, da se sa njime štošta napraviti. Pogledaj pod "Tanjuranje" što vučem sa 82 ks pa če ti bit jasnije. Eto, toliko od mene. Ako imaš kakva pitanja reci
 
B

Bobo

Guest
Jooj, kako mi je zao sto nisam danas na praksu ponio fotoaparat, niti mobitel. Kolega prije 5-6 godina kupio novog LTZ-a od nekih 70-80ks. Takodjer sadi duhan ;)

Dosao danas s njim na praksu a traktor kao da je 50 godina star. Ovi koji nisu znali da je to novi traktor su pricali kako je stariji od svih nas zajedno...


Ulja nema gdje mu ne curi, oces na motoru, oces na mjenjacu, oces na prednjem mostu, oces na zadnjem mostu, ako oces, ima cak i u zmigavcima ulja. Kolega kaze da je jako zadovoljan sa "strojem, iako mu je jedno "oko" iz hidraulicne poluge ispalo prvih dana rada i iako ne moze nikako sprijeciti istjecanje ulja van iz motora?!? Nisam ga htio bacati u bed, ali je traktor zivo gov*o...


MTZ je majka nad majkama za sve njih, pa tako i za ovog... Cak bih i ja uzeo bilo sto drugo a ne tog rusa, a zbilja ne trazim puno od traktora...


Ne znam ako on moze mirno spavati kraj traktora koji trosi i kad stoji...
 
B

branko

Guest
zjockoo nemoj bas puno slepati kamione, jer kod mene je na jednom 952 otisla ne samo lamela vec i korpa prilikom slepanja i to na ciglih 700 sati. :wink: :lol:
 
J

Jadranko

Guest
zjockoo kaže:
Jadranko, ja imam Belarus 820, baš taj model sa slike. Nemam baš nekih zamjerki. Kupilismo ga novog 2004.godine u Jurvalu. _Tada je bio nešto jeftiniji nego sad. Stvar s curenjem ulja je veoma jednostavna... Na tom traktoru od dan a kad si ga kupio pa nekih prvih 50-100 sati rada trebaš sve živo zategnuti; tvornički je sklopljen "labavo" tj. Sve treba nakon što se uhoda još dodatno stegnuti i tad je ok. Dosad smo imali samo jedan kvar u zimi; izgorio je grijač za paljenje, no to nije nikakav izdatak. Å to se tiče prednjeg mosta i mjenjača, ispočetka je teško zbog malog razmaka brzina, treba se priviknuti, osobito ako si iz Zetora sjeo u Rusa kao ja. Zetor ima brzine na 15 cm udaljenosti , a ovaj ih ima više i znatno bliže. Prednji most ne zeza baš ništa, radi odlično. Pod opterečenjem je ok, ima jako puno snage i rijetko kad češ ga ukopat...znam jer sam vukao kamione kad su zapeli i nije bilo problema, taj vrag ne staje. Evo da mu ne bi cvale sve ruže jedina zamjerka je što ima veču potrošnju od drugih traktora, no opet s druge strane, da se sa njime štošta napraviti. Pogledaj pod "Tanjuranje" što vučem sa 82 ks pa če ti bit jasnije. Eto, toliko od mene. Ako imaš kakva pitanja reci

e bas ti hvala zjockoo.
to su informacije koje sam trazio.
i ja mislim da je rus ipak za te novce vise nego dobar traktor.

jos jednoc hvala

pozzzzz
 
K

krx pozega

Guest
suljos kaže:
krx pozega
Poljoprivrednik,sada kada smo zakopali ratne sjekire,reci gdje voziš,ako sam dobro shvatio,radiš u prevozničkoj firmi i voziš Volvo,tj.tvoj gazda ih kupuje.Reci ko je su konfiguracije,što se vozi,koje su godište i koje snage su vozila?

Firma se zove Color Emajl...sigurno ih viđaš na cestama,voze dosta za švicu..ja radim u toj firmi na cnc laseru,moji voze tegejce nove 480..ima jedan man 2000 plavi od BMW Williamsa što je vozo formule neznam kakav je motor uglavnom full poseban...a iveca tj. nova dva volva voze METALIJATRANS njih sigurno viđaš po vani imaju oko 50 kamiona...toliko za sada otvori temu pa čemo popričat...to su moji favoritii
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Nema na čemu; kad budem imao vremena stavit ču i slike iz kabine da malo objasnim kontrole itd jer Rus je uvijek svima kompliciran, a ustvari nema ništa osobito teško u njemu, baš kao i u svakom drugom traktoru, samo je različito posloženo pa se čini teško. Kad malo radiš sa njime navikneš se i uopče ne predstavlja problem. Radije radim sa njime nego sa Zetorom, valjda sam previše navikao na to... :lol:

Branko, pripazit ču na to, no ne vidim baš problem, radio je sasvim normanim zvukom i okretajima kod povlačenja... Nije imao tko tipove izvuči pa sam ja... Å to če sad sa Zetorom 5211 ili Ursusom 360 radit pred kamionom; on još sam sebe ukopa...
Bio je problem s tim kamionima kad su Zagrepčani počeli dolaziti kod Smontare na šudranu, svi redom su promašili put, završili u mojoj ulici tj. na kraju u polju, a kamion se na blatu može samo slikati; osobito šleperi pa sam ih tako išao izvlačiti.
 
R

Ratarko

Guest
@zjockoo

Kažeš da Rusom izvučeš šleper koji zapade u blato , jel to bude pun kamion ili prazan ?
 
B

Bobo

Guest
Pa jel ti pise da su isli u sodranu (dakle isli su na utovar sodera) i promasili ulicu. Pretpostavljam da su bili prazni...
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Dosad su svi bili prazni osim jednog, no taj je bio nešto manji i prevozio je željezo za jednu bravarsku radionu. On je zapeo na šudru, nije se mogao pomaknuti pa sam ga ja :lol:.
Å leper kad je pun može se manje-više sam izvuči, a kad je prazan onda je sa svih svojih 500 ks nula jer samo klizi... Vjerujem da bi se ti sa svojima bez problema poigravao i sa punim šleperima.
 
R

Ratarko

Guest
Sve ovisi o terenu na kojem se vuče .
Mi kada iz polja izvlačimo repu radimo sa dva RX-a u paru ( ako je veliko blato u pitanju ) i ponekad bude na knap da izvučemo kamion van .
Ma kažem , zavisi od terena , pretpostavljam da bi nekada i IMT 539 bio dovoljan da se kamion izvuče ali ako ga nemaš ostaješ u blatu .
 
B

Bobo

Guest
539 bi tesko povukao ikakav sleper, pogotovo po klizavom terenu.

Ja sam po svjeze pokosenom strnju povukao sa svojim 539 IMT 5136 i praznu kamionsku prikolicu. Polomio sam kuku na traktoru na najmanje 6 mijesta i isao sam 2. sporom, ali sam kompoziciju povukao. Otkvacili smo prikolicu, i 539 je imao snage da upali 5136. Kuka je sad povarena sva i dodatno pojacana, ali vise nikada to ne zelim raditi s traktorom. Taj dan je izgubio 2 godine zivota i 3 litre ulja ;)
 
R

Ratarko

Guest
Ma sada vidim da nisam sve napisao što sa mislio pa je krivo prošlo ovo o IMT-u . Mislio sam reči da je ponekad kamionu koji zapade dovoljan i IMT 539 ako je na vagi da se izvuče ili ne ali ako nemaš i tako mali traktor kao 539 da ti u tome slučaju pomogne ostaješ u blatu .
Sada bi moglo biti problema ali jednom smo jedan moj prijatelj i ja izgurali šleper koji je ostao na ledu na cesti i nije mogao krenuti . Došli nas dva baje i pogurali i kamion ode , mislim ne bi mi njega gurali da on nama nije zapriječio put do birtije a to je tada bio prioritet .
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
IMT nije baš traktor za vuču drugih... Bobo, no hard feelings, to je samo mišljenje. Kod nas na Dravi Ima jedan dio plaže (300 x 500m) gdje je šljunak debljine i do 5 m, to je Drava nanjela. Gore je ravna površina, ali naravno jako mekana. IMT tamo jedva da sam sebe izvuče, jednostavno ima preveliko ubrzanje, trenutno prolkizi i zakopa se. Vidio sam to svojim očima, sa njime si na laganom terenu ne možeš ništa pomoči. Ja kad idem tamo sa Rusom obavezno vozim 4x4, nije mi se dosad ukapao, no neka se nađe za svaki slučaj. Otamo sam sa njime bez večih problema več mnogo puta izvukao 5t prikolicu punu pijeska sa duplim stranicama. Jednom kad krene ne staje. Poslikat ču to jednom kad budem išao. Evo, ovo je slika tog dijela sa satelita.

Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
Da, IMT 539 je los traktor za ikakvu vucu, jer je dosta lagan i nije mu bas neki raspored tezine...

Za ostale ne znam, ali sa 549 bih izvukao sve i svasta, sto ovaj ne moze ni pogledati...

Vukao sam trupac jablana iz ribnjaka jednom prilikom, i zapao sam u blatu, nit naprijed, nit nazad. Dodje susjed s ursusom 335 i izvuce i mene i trupac odjednom. Taj traktor je doslovce medvjed jer ima gripa i viska za svoju snagu.
 
B

Bobo

Guest
A ja to kao nisam znao, zato sam i iskosio rijec medvjed u prethodnom postu... Pobogu, znam i ja citati s kovanice od 5Kn ;)
 
R

Ratarko

Guest
Ajde , ajde , mir djeco :wink: :lol:

Ja sam prvi neki dan rekao da je onaj traktor ( što je zvona postao ) MEDO ili ti URSUS , istina da sam pogriješio za traktor ali ipak , prvi sam , asasaaa tralalaa :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh