• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Berači kukuruza - vučeni

Dux98

Član
Tu od
5 Velj 2024
Poruka
50
U Hrvatskoj
Imam priliku jednog uzet kod Osijeka za 4200e
A sad ne znam jel isplativo, ako i ima nešto ulaganja morao bi vrijediti preko 5000 jel?
 

Dux98

Član
Tu od
5 Velj 2024
Poruka
50
Poslat ce mi slike pa proslijedim tu
Jedino sta mi je daleko od Zaboka do Donjeg Miholjca,prijevoz ce kostat
 

Dux98

Član
Tu od
5 Velj 2024
Poruka
50
Ne usudim se ici gledat ga jer mi je presumnjivo niska cijena..
KK30 oglašavaju po 3500e, Eko po 4000 tak da mi je T40 sumnjivo jeftin
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,361
Pa nije ti prek sveta Novi Marof. Ima priključaka po kvaliteti i stanju isti,a cijene šarene. Ovisi o kraju. I cijelo Makojišće nema kuruze kolko jen gazda v Miholjcu
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,141
To je realna cijena za taj berač, odi ga samo pogledaj.

A što se tice cijena nekih strojeva, malo off topic, htel bi si kupiti drugu sijačicu za žito, nešto tipa Amazone, Hassia, Isaria.
Svoju Olt Gamu bi prodal.
Al ove su skupe ko da su od dragog kamenja zazidane.
Oni hoce za 2.5 m sijacicu preko 3 tis eur, nema šanse to dobiti za par kil željeza.
Do 1500 eur je realna cijena za te sijačice, ovo sve preko, nek svojem japi prodaju.
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Ekipa,kolko je po vama realna cijena za dobar Tornado 40?
Do 4000 eura,da je u dobrom stanju..Sve preko je NEisplativo,možda do 5 ako je EOL sačuvan..Prošla su vremena za branje u klipu..
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,688
On je na kraju kupio onog prvog, 2800 eura i cjelog ga preslozio, ubiti slaze ga jos, na tom s oglasa je i freza bila nastopana da se nije dao ni mm pomaknuti na velikoj remenici, sad dal slucajno ili najmerno, neznam, nije ga htio ni paliti kolko je los bio.
Jedino na slikama i na oko izgleda ljepo, drugo nista.
 

Najnoviji postovi

Na vrh