• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bla bla svaštara

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Ne radi repromaterijala,imam neke zemlje pa ako bi se dogovorio i ako bi meni ostalo vremena za to radit sto nebi. Bolje neg kukat.
aha mislim da mozes treba provjeriti ja vecinom bez ugovora vozim i nema nikakvih problema primaju :drinkers:
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Ok. Hvala na odgovoru. Nadam se da ce se jos neko javit da odg.
A jel se moze znat gdje ti to vozis?
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
zato lijepo napraviš ugovor za svaki slučaj da se ponovi ova godina,jer ako imaš ugovor otkupit će ti robu a ako nemašotkupit će je samo onda ako im treba.
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
ljudi oprostite što ste čekali na moje odgovore na pp što se tiče brojeva i ostaloga. imao sam svatove pa nisam stigao,eto oženi se i ja konačno. popijte nešto u moje ime:drinkers:
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
ljudi oprostite što ste čekali na moje odgovore na pp što se tiče brojeva i ostaloga. imao sam svatove pa nisam stigao,eto oženi se i ja konačno. popijte nešto u moje ime:drinkers:

Neka neka :gitarist:
sad ce bit,skidaj se sa poljoprivrednog foruma :axe:

Nego...
A koga je najbolje kontaktirati u vezi tih ugovora za proizvodnju odnosno kooperaciju?
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
ljudi oprostite što ste čekali na moje odgovore na pp što se tiče brojeva i ostaloga. imao sam svatove pa nisam stigao,eto oženi se i ja konačno. popijte nešto u moje ime:drinkers:[/QU

Bravo napokon MAŠALA što bi tebi bilo bolje nego nama.
Pozdrav!
 

PetullaRZ

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
852
ljudi oprostite što ste čekali na moje odgovore na pp što se tiče brojeva i ostaloga. imao sam svatove pa nisam stigao,eto oženi se i ja konačno. popijte nešto u moje ime:drinkers:

Čestitam , čestitam..... sutra ujutro na tržnici ja i kolege poljoprivrednici dižemo čaše uz povik "Živjeli mladenci"
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
a čujte,treba na nekoga prebaciti dugove haha,pogotovo nakon ove godine. kad ste u prolazu pored birtije navratite na aldomaš.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Jel se sjećate filma Warriors iz 70-tih? Kad je onaj vođa postavio pitanje "Can you digit?" Ako se ne sjećate 0:28 :)
http://www.youtube.com/watch?v=MV4cgs-bPic
Isto tako je danas premijerka Kosor pitala sindikate " Da li može isplatiti sindikatima pola božićnice 675 kn?"
http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/164768/Kosor-se-nakon-izbora-sjetila-rezati-bozicnice.html

Sad sa početka priče "Can you digit???"
250.000 državnih službenika (ima podatak na netu u člancima) x 1350 kn
Can you digit??
337.500.000 kn
Tristotrideset miljuna, a nama za ne zapamčenu štetu od suše ako bude 10 puta manje!!!
Oni pare za novi mobitel a mi ono od ovce ;)

Pitanje ako bi dao oglas mjenjam njivu za posao u državnoj upravi, bili me uskok hapsio zbog nuđenja mita? :)
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Da li se moze u istom plasteniku posaditi i paradajz i patlidzan?
trebalo bi se kod strucnjaka provjeriti,,, mi u plastenike sadimo samo jednu kulturu,, lakse je radi zastite bolesti itd... ako ides u profi proizvodnju skupo je riskirati :p
 

oxygen

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
43
trebalo bi se kod strucnjaka provjeriti,,, mi u plastenike sadimo samo jednu kulturu,, lakse je radi zastite bolesti itd... ako ides u profi proizvodnju skupo je riskirati :p

Hvala na savjetu :)
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Ima ti Cabage u paprici, a i ostali imaju u salatama. Nemreju biti loša, pogledaj firme koje zastupaju :)

Inaće palo kiše u dva tjedna 40 litara le le le :)
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Ima li netko iskustva sa sjemenima povrca od ovih:

http://www.am-agro.hr/

Ja radim nešto kupusnjaća njihovih. Kupus rani Elisa, kupus kasni Lion, karfiol Concept, brokula Green Magic i Naxos, salata Calorice. Paprike babure probao samo pa nije reprezentativno, roga Csango je dobra, a ostalo što sam sadio dosta dobro.
 
Posljednje uređivanje:

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Ima ti Cabage u paprici, a i ostali imaju u salatama. Nemreju biti loša, pogledaj firme koje zastupaju :)

Inaće palo kiše u dva tjedna 40 litara le le le :)

Ma što palo kiše 40 litara, palo snijega 7 cm. A ono što je interesanto, prekjučer smo ovdje imali prvi kišni dan ove godine, pod time mislim da je kiša padala cijeli dan, što se još ove godine nije dogodilo.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Hm, ne sjećam se ja da je ovdje padala kiša cijeli dan ili cijelu noć još uvijek :-/ Snijega nema još.
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,264
Kod mene rano jutros jaka oluja i kiša, dosta je ljudi ostalo bez crijepa na zgradama, a ja sam imao nekoliko plastenika oštećeni.
 

Najnoviji postovi

Na vrh