• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bla bla svaštara

PetullaRZ

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
852
Evo jedne adrese tvrtke gdje možete nabaviti sve vrste instrumenata i biti
svoji kućni majstori. Ja, pored što posjedujem neke instrumente, šaljem tlo i vodu na analizu u nizozemsku i vjerujte da je korisno i vrijedno svake kune a instrumente koristim kroz godinu u vegetaciji i rastu kultura.
 

bobostar

Aktivni član
Tu od
14 Pro 2009
Poruka
1,560
....Liniću i Čačiću bi bilo bolje da smisle kako da utjeraju sve one milijune s popisa. :shock:
Evo i mog prvog susjeda na popisu; duguje samo 220.000,00 kn, ali se zato vozi novi audi A4.
Ja lud (plaćam porez) a on pametan (i ima novi A4). :oops:
Pa se ti sada misli:confused:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Evo jedne adrese tvrtke gdje možete nabaviti sve vrste instrumenata i biti
svoji kućni majstori. Ja, pored što posjedujem neke instrumente, šaljem tlo i vodu na analizu u nizozemsku i vjerujte da je korisno i vrijedno svake kune a instrumente koristim kroz godinu u vegetaciji i rastu kultura.




Nešto baš i nevidim adresu.
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Evo i mog prvog susjeda na popisu; duguje samo 220.000,00 kn, ali se zato vozi novi audi A4.
Ja lud (plaćam porez) a on pametan (i ima novi A4). :oops:
Pa se ti sada misli:confused:

E sigurno da znaš za magarca i uši na njemu e vidiš moje su dvaput veče prvi put su se duplirale kad su prije par god opraštali pola duga a ja zatvaro obrt (ugostiteljstvo) imao dug štibri koja me kaznila dok sam bio u Oluji platim a nakon mjesec dana oprost pol duga a sad vidi ovo znam ih dosta sa liste i niko se ne crveni , i opet če bit daj šta daš a ja nek drhtim očul imat za doprinose i jbn-i PDV
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Evo i mog prvog susjeda na popisu; duguje samo 220.000,00 kn, ali se zato vozi novi audi A4.
Ja lud (plaćam porez) a on pametan (i ima novi A4). :oops:
Pa se ti sada misli:confused:

A gle čuda...najvećeg dužnika,uvoznika smeća,te priljepka i karcinoma ove države uopće nema na listi dužnika...
Država mu u zadnje dvije godine otpisala preko 400 000 000kn poreznog duga,a čovjek se fino vozi u helikopteru...
Ova lista dužnika je stup srama ove države i mogao bi se lako desiti kontra efekt,odnosno da će ljudi još manje plaćati porez nego prije...jer neki ga očito uopće nisu dužni plaćati i mogu mirno spavati u svom dvorcu,bez bojazni da će im porezna pokucati na vrata...
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
A gle čuda...najvećeg dužnika,uvoznika smeća,te priljepka i karcinoma ove države uopće nema na listi dužnika...
Država mu u zadnje dvije godine otpisala preko 400 000 000kn poreznog duga,a čovjek se fino vozi u helikopteru...
Ova lista dužnika je stup srama ove države i mogao bi se lako desiti kontra efekt,odnosno da će ljudi još manje plaćati porez nego prije...jer neki ga očito uopće nisu dužni plaćati i mogu mirno spavati u svom dvorcu,bez bojazni da će im porezna pokucati na vrata...

Ma kako se samo uvijek izvuče taj To....ops8) ne smijemo mu spomenuti ime inaće:toimonster:
On nije za listu srama nego bezsrama,kako vjetar piri u politici tu je i on.
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Ako je sada kod mene u hladu 39 celzijevaca, koliko je u plasteniku?,i dokle mogu biljke izdržati?
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Ako je sada kod mene u hladu 39 celzijevaca, koliko je u plasteniku?,i dokle mogu biljke izdržati?

samo im daj vode :drinkers: moje breskve ono inad 2m di je pakao zgledaju bolje nego do 2m al voda im je stalno dostupna, po potrebi .
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
Ako je sada kod mene u hladu 39 celzijevaca, koliko je u plasteniku?,i dokle mogu biljke izdržati?

kod mene hladnije u plasteniku nego vani plastenik 37 vani 40.

Pozdrav!
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
kod mene hladnije u plasteniku nego vani plastenik 37 vani 40.

Pozdrav!

Je istina u zoni propuha al iznad? Stani na ljestve samo dva do tri gazišta,oču se šlagirat od vručine i sparine.
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
bla,bla samo o turizmu on nam daje novce on nas izvlači iz krize,sveta krava muzara turizam. E,sada sjedim u jednoj birtiji Osijek i napomenu elementarnu nepogodu suše poslje turizma,joj komentara,svi se bacili ne u obranu poljoprivednika nego pljuvanje,nisam mogao vjerovati:confused:
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
bla,bla samo o turizmu on nam daje novce on nas izvlači iz krize,sveta krava muzara turizam. E,sada sjedim u jednoj birtiji Osijek i napomenu elementarnu nepogodu suše poslje turizma,joj komentara,svi se bacili ne u obranu poljoprivednika nego pljuvanje,nisam mogao vjerovati:confused:

Baš tako poljoprivreda je večini sporedna stvar. Eto u nedjelju nema poljoprivrede emisije,bio sam u Oluji al da baš u vrijeme poljoprivredne moraju drvit o njoj, a tako više puta i za pojedine blagdane koda za praznike i blagdane pojedini poljoprivrednici nemoraju radit UH ...
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,419
ma daj nezna se ni reda ni ništa, svi misle da se tu neka masovna lova okreće, a nemaju pojma kolko treba uložit rada ovdje, ovaj mjesec račun za vodu 2300 kn ,a svi misle da to samo od vode raste i ti su još dobri neki misle da se to ni ne zaliva :rolleyess:

a svi bi te samo derali, uzmem jebeni kap na kap i on je rasječen na pola ili fali nekoliko metara pa jebemu...ovaj u auto servisu 4x SKUPLJI od onog u slavonskom brodu , cjene padaju , paprika više ni neću van sadit možda i hoću ne znam...

od ovog stresnijeg posla skoro nema evo danas me probudi neki vjetar , ustaj idi gledaj da nije krenulo pucat negdi , buvač napada papriku špricaj , zalivaj plastenike, jednu njivu , drugu , vozi , tanjiraj, frezaj ko te šta pita i onda mi neko počne nešto srat zašto ti je toliko plastenika prazno i sere zašto nemam sve pa nije ovo konzum da ima sve pa neraste to kako ja kažem joj takvi dođu jednom koji nikad nisu bili i nabijem ih na ... da prostite

a da ne kažem da još poticaj nisam dobio , nemoš nikako iskopat info di je to zapelo samo se loptica prebacuje vamo ,tamo ova na godišnjem ona tamo doručak , jest da imam dug za zdravstveno ali je manji od poticaja i hoću da se to probije i naplati ali nemoš...
 
Posljednje uređivanje:

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Možda sam u krivu do sada sam vidio hrpu dokumentaraca o jednom radnom danu političara normalno oni na prvom mjestu,radnika,drž službenika ali nisam vidio još voćara i povrtlara,da vide mnogi kako to izgleda kod nas.Druga priča je vani,tamo je cijenjen rad od svakog ali podcjenjivan radnik nikada nije niti će biti,jer je radnik bit i pokretač društva a političari i službenici priznaju da njih hrani seljak,radnik i da oni moraju služiti njima a ne kao kod nas obratno.A kada se ta svijest promjeni,možda i svima bude bolje,napominjem možda..
Bitno da javljaju da je došlo 6.666000 turista,ali nema domaćih,hm nažalost Radnik seljak i večina ovog napačenog naroda gleda more samo na Tv-u 1/3 termina na svim vjestima je MORE,mi jadnici kada se želimo otuširati da izvineš jači pritisak nikada nismo imali veči 0.6 bara,haha i to u prizemlju na katu nemoguća misija.
 
Posljednje uređivanje:

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Samko meni se vidi da si radio više od osam sati dnevno lijepo to upiši u tablicu radnih sati i da si platio doprinose na prekovremene :lol:

Njoko kad nam rasprodaju vodu nečemo se često ni tuširat čekat čemo kišu :gitarist:
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
kod mene nema suše,žena rodila,noćas sam postao tata po drugi puta,kćerkica stigla.:supz:
 

bobostar

Aktivni član
Tu od
14 Pro 2009
Poruka
1,560
kod mene nema suše,žena rodila,noćas sam postao tata po drugi puta,kćerkica stigla.:supz:
Eto i malo lijepih vijesti.
Nek' je mala zdrava i nek' brzo raste... trebati će vrijednih ruku u polju.
:mrgreen:
 

bobostar

Aktivni član
Tu od
14 Pro 2009
Poruka
1,560
bla,bla samo o turizmu on nam daje novce on nas izvlači iz krize,sveta krava muzara turizam.
Upravo tako, bla, bla, bla...
40 turističkih tvrtki na zagrebačkoj burzi (jedine koje su i izlistane na burzi) ukupno vrijede 8,2 mil. kuna (od Savudrije do Dubrovnika), a sam HT vrijedi 16,4 mil. kuna (i to samo jedna tvrtka u telekomunikacijskom sektoru).
Toliko o strateškoj važnosti turizma... za malo više od 1 mil. eura možeš postati 100% vlasnik hrvatskog gospodarskog čuda ?!?!?!?!?!?!?!?! :axe:
 

Najnoviji postovi

Na vrh