• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bla bla svaštara

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
6,848
1 ha je min za potpore, ali na njemu može biti više kultura. Minimum za 1 česticu (kulturu) je 5 ari. Barem za sad.

friki

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
191
iz godine u godinu imam sve više problema sa truleži korjenova vrata kod rasada, bez obzira šta redovito vršim zaštiti previcurom ili ponekad proplantom. Nisam nikad vršio dezinfekciju stiropor kontejnera, a ove godine sam nešto sijao u nove kontejnere i tu nisam imao problema sa truleži, pa me zanima dezinficirate li kontejnere i čime

soony-69

Član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
793
Zakon im je nevjerojatan. Uveli su minimume od 0.5ha po povrtnoj vrsti. To je opet udarac za plasteničku proizvodnju.
Da li je netko predavao kakve dokaze o količini proizvedenog povrća radi proizvodno vezanih potpora? Ima li koji rok za predaju, gdje predati i s čim dokazati proizvodnju i količine?

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
5,177
ako to i zatražiš (uspiješ pokazat račune ili otkupne blokove), i uspio si proizvesti i prodati njihove minimalne količine, e to je onda lova da se smrzneš...doslovno... :hahah:

Najnoviji postovi

Na vrh