• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bla bla svaštara

damir23

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2023
Poruka
187
Kako je počelo, i ovo ljeto bi moglo biti kao lanjsko. Red kiše, red visokih temperatura i opet.. Dobra podloga za plamenjaču. Bi li imalo smisla sad prskati rajčice, krastavce i sl s nečim.. možda cuprablue. Msm preventivno dok nema nikakvih plodova
 

mariok94

Član
Tu od
4 Pro 2019
Poruka
33
Pozdrav svima ovako imam jednu parcelu plan mi je iducu godinu posadit vise sorti paprika sto slatkih i ljutih sad me brine krizanje plan mi je nekakvi da naprimjer posadim jednu sortu sirinu njive e onda ostavit razmak jedno 20 do 30m pa opet drugu a u tome razmaku opet mogu posadit kupus ili neko povrce slicno dal je to ok razmak ili treba veci? Jer planiram nabavljati sjeme uskoro pa samostalno uzgojit presadnice imam plastenik a ta mi je njiva blizina kuce koja je na glavnoj cesti i odlicna lokacija za prodaju nemam sta puno izgubit.....
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,596
@DARIJUS ti može pomoći....

Ja bi rekao da je dovoljan razmak. Ja sam za osobne potrebe sadio na jedno 6 metara razmaka. Između rajčicu pa nije bilo križanje...

Ali nemoj slušati mene, čekaj da se javi darijus..
 

Najnoviji postovi

Na vrh