• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BOURGOIN berač kukuruza

  • Temu pokrenuo deutz130
  • Datum prvog posta

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Mislio sam da je GX ali sam se izgleda zafrknuo.

Prvo sam u jednoj njivi brao bukvalno u vodi , kasnije sam prešao u drugu koja nije imala dosta vode ali je mekša.
Sve je bilo dobro dok nisam pokušao da se okrenem u sred njive sa punim bunkerom , trebao sam ići pravo do donjih ovratina , zeznuli me uredci pa sam pokušao da požurim.
 

Prilozi

  • IMG00366.jpg
    IMG00366.jpg
    83.2 KB · Pregleda: 242
  • IMG00367.jpg
    IMG00367.jpg
    33.4 KB · Pregleda: 246
  • IMG00365.jpg
    IMG00365.jpg
    56.7 KB · Pregleda: 234

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Večeras sam zapao pri samom sumraku , ostaje tako do sutra ja se gušiti u blatu po mraku neću.
Sutra ću vjerovatno otići vitlom da ga probam izbaviti.

A kiša je padala cijelu noć , hoću ja da se qurčim , tako mi i treba.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
Večeras sam zapao pri samom sumraku , ostaje tako do sutra ja se gušiti u blatu po mraku neću.
Sutra ću vjerovatno otići vitlom da ga probam izbaviti.

A kiša je padala cijelu noć , hoću ja da se qurčim , tako mi i treba.
Tak je duboko zapal da nema brige da ga ukradu?
Vidim da nije IMR, nije mastan :)
Masnoča nema veze s proizvođačem več s oznakom motora
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Kiša je padala cijelu noć i još uvijek pljušti , biće veselo :mad:
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
A kod mene ima i snijega 5-6 cm,,obzirom da nismo daleko vjerovatno ga ima i kod tebe, sretno ti bilo u akciji
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Akcija uspiješno okončana , vitlo je čudo :icon_super:

Danas kada smo došli sve je bilo pod vodom , jedva smo prišli u čizmama do njega , sva sreća pa sam stao na vrijeme nisam ga ukopao , nigdje nije lega pa je vitlom lagano izašao napolje.

O uništavanju njive se ne razmišlja , to su podvodna polja tako da se ona svake godine samouništavaju po nekoliko puta kada naplave ili kada ih voda odere.


Inače izenandio me svojom pokretljivošću , stvarno dobro ide po mekom , gume su 18ke potpuno nove.
Nakon što me vitlo povuklo samo metar u nazad komotno sam nastavio da se krećem i izašao na brdo bez problema.
Skoro pa GX :icon_weed:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Joj kako sam se danas napatio sa zadnjom signalizacijom :(devil): Sve dok nisam konstatovao da je maus ušao u cijev kroz koju prolazi kabal prema nazad i pojeo ga skoro cijelom dužinom.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Ja nisam smio da uzmem dvoredni jer sam u brdovitom dijelu , svi su mi preporučili da ga izbjegnem koliko god je to moguće.
A bio sam se zalijepio za jednog DP6 ali sam odustao.

Jedan MD8 ima nedaleko od mene i koliko čujem da ide sasvim solidno.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,891
Volvo kolko ces godisnje brati??? A ono pitam imam potrebe za Bourgoinom ali nebi isel na manje od gx300 ili 406, puno treba ulozit u to a posao je tak u opadanju (sve manje ide klip). Trenutno radim s tornadom 70, s njim je isto samoubojstvo brati 50tak jutara
 

VolvoT650

Član
Tu od
9 Pro 2016
Poruka
187
Ja sam jesenas obrao 22 jutra svojega i jos toliko usluga,stim da sam 12 jutara okrunio jer nisam imao gde skladistiti u klipu.A ove gidine mislim da cu sve brati pa ce biti blizu 60 jutara.
 

Najnoviji postovi

Na vrh