• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Buče (bundeve)

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta

tomo07

Novi član
Tu od
14 Svi 2015
Poruka
12
Pozdrav,
imam isti problem sa ambrozijom.
U poljocentru su mi rekli da se može prskati sa Basangranom 480 sa upotrebom okvašivača.
Ide 1 litar na jednu ral.
Danas idem prskati pa šta bude bude.:icon_thumright:
 

red_bull

Novi član
Tu od
16 Kol 2012
Poruka
19
Ja bih uzeo motiku u ruke i rokaj. sad je za prskanje kasno. Spalil si budeš tikve..
 

Dario1806

Novi član
Tu od
5 Svi 2015
Poruka
17
Re: Buče bundeve

Kod mene su ove godine buče barem duplo bolje nego lani :)

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1436696951665.jpg
    uploadfromtaptalk1436696951665.jpg
    78.6 KB · Pregleda: 210

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Jučer sam obišao svoje buće na jednoj njivi. Neke su od suše počele žutjeti. Zemlja se raspucala.



 

red_bull

Novi član
Tu od
16 Kol 2012
Poruka
19
Po meni je to plamenjača. Mada moguće je da je i od suše..
Vidim da već imaju i žutu bolju. Moje su ove godine na svih 4 hektara fantastične.plodova ko u priči nisu požutile ,nema puno korova osim sirka.
Izgleda da je gnojidba dala efekt. Ne samo usijavanje u red već i bacanje po cijelim njivama.
Samo da nebude tuče i mislim da bude sve ok..
 

filo

Novi član
Tu od
22 Srp 2015
Poruka
2
Vi koji imate polja na otvorenom, jel imate problema s krađama? Ja se brinem i za svoje ograđeno zemljište :)
 

cisnar

Član
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
82
Pozdrav svima,buče požutile ko da su za branje,sunce ih sprzilo.Ako su vec sad žute ,dali su vec zrele za branje zbog boje,sijane 10.5.Mislim da ih je sunce isprzilo,kak je kod vas.Lp
 

SingerM

Član
Tu od
12 Ožu 2014
Poruka
33
Otvori jednu tikvu pa vidi sjemenke se hrane iz tikve pa se stigne brat jedino ako tikve imaju opekotine od sunca tu će kasnije truniti po datumu je prerano za berbu ja sam sadio 05,05 pa mislim da ću brati 15,09
 

dex001

Član
Tu od
2 Ožu 2014
Poruka
91
Dosta mojih tikvi je spalilo sunce na gornjoj površini i sada na tom mjestu trule :-(
 

Najnoviji postovi

Na vrh