• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BUŠILICA ZA RUPE

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Tomo Vinkovići imaju standardno ljevi smjer vrtnje , ali i mogućnost promjene smjera obzirom ako stoji na mjestu dal je ubačen u hod napred ili nazad , tako da vjerojatno nisi razumio ,, ali to sa okretanjem difa obzirom na potreban smjer sam shvatio i upravo iz toga razloga sam i napomenuo kolegi jer sam i sam prošao tu ŠKOLU kada sam ga radio ,,, nisam znao a niko me nije upozorio te sam morao raditi dobar dio posla ponovo ,,, nije bilo problem razmontirati dif i prekrenuti izlaz ,,, ali sam morao raditi kompletno novi prihvat to jest ovjes jer se nisam htio z........ sa suprotnim smjerom burgije ,,,,,:icon_madu:

Tako da na IMT- u radi ok i on ima dosta snage u čupanju ,,, ali ako mi se kod TOME zakopa ,,, to opet pomogne suprotni smjer pa ga ljepo izvrti iz rupe da nema otkopavanja ,,:icon_thumright:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Onda se nismo razmjeli , ja sam mislio na ove ''standardne'' traktore a ne na TV
Mada koliko znam da TV ima i onaj priključak za inverziju smijera vrtnje pa se onda kardan vrti ''normalno''
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Upravo tako , sve si dobro rekao ,,, :icon_thumright:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Za početak danas nabavljen jednak dif kakvog več imam na cirkularu.U firmi blizu mene za razgradnju vozila su mi ga sa brenerom skinuli sa BMWa,prvo su mi hteli uturit odšrafanog golog i skupog a posle malo pregovora mi ga je radnik odrezo sa vozila i još jeftinije sam prošo.Sad sledi sređivanje izvana i prerada iznutra.:icon_e_wink:
g7nx.jpg
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Za 20 eur nema difa kod mene,za ovo sam dao 40 eur i dobio uradni račun.Možda je puno ali za manje težko da bi ga našo.Nešto sam več uradio tak da je lakši par kila koliko je bilo šmira gore.Dok ga nisam otvorio nisam znao dal je ista redukcija ko na onom kojeg imam i je ista 11-38 po zubima.
gnw9.jpg

a7z7.jpg

cx0a.jpg
 

kanacki

Novi član
Tu od
21 Pro 2013
Poruka
15
da , to sam i ja sam sebi prokomentarisao , inace teme kolege abarth sam pratio na jednom drugom forumu i ovde sam naisao na neke njegove fotografije i svaki put se iznenadim kad vidim koliko je sve uredno , cisto , precizno i kvalitetno uradjeno.. svaka cast !


Savoris , pitao bih vas nesto u vezi pravljenja burgije ,
procitao sam u par vasih postova kako to radite, ali imam malo nejasnoca..
ploce kad isecem , busim rupu na sredini , veceg precnika od precnika cevi za nekih 20-30mm, kraj ploce koji varim za cev pre razvlacenja odmah varim pod nekim uglom ?
i koji je nabolji ugao za busenje vecim burgijama 500-600mm ?
ili koliko bi to bilo ploca spojenih za neku dubinu 50cm ?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Ploče kada isiječeš i probušiš u sredini , e sad , ja nisam u stanju da izračunam koliko ta rupa treba da bude veća od osovine , zavisno je od debljine osovine i razvlačenja (koraka spirale)

Poče prethodno pospajaš , znači svaku rasiječeš od centra prema vani i povariš jednu za drugu , ovdje ih razmakneš po sječenom dijelu da dobiješ malo prostora za zavarivanje

Onda na krajeve zavariš uške za koje ćeš vući , pazi ovdje se upotrebljava velika sila i pri razvlačenju se mijanjaju sile djelovanja pa preporučujem malo bolje učvršćene uške

E onda za osovinu zavariš samo jednim malim varom koji će je držati da ja na okupu , znači ovaj var će da znatno promijeni ugao pri razvlačenju i velike su šanse da pukne zato nemoj pretjerivati , možeš prije toga malo razvući spiralu da ti taj promjnljivi ugao bude što manji , grijanje tog dijela bi pomoglo

Posle toga jednostavno razvučeš spiralu i zavariš dva kraja za osovinu (malo jače), e onda korektuješ spiralu oblik i korak , posle je povariš i eto je

Da bio dobio savršen oblik bolje da imaš viška jednu ploču jer je jako teško sačuvati oblik početka i kraja spirale tamo gdje će da budu one uške za koje ćeš vući , onda posle razvlačenja možeš da taj deformisani dio odsiječeš i ostane ti stvarno lijepa spirala , ja pošto oskudijevam sa materijalom te dijelove korektujem al bez macole i grijanja to je skoro nemoguće

E sad , korak spirale , od njega ti zavisi koliko ti treba krugova za dužinu burgije od 50cm , moja slobodna procjena je oko dva kruga , znači ttrebaju ti tri ako hoćeš savršen oblik
 

kanacki

Novi član
Tu od
21 Pro 2013
Poruka
15
uf.. bice ovo zeznuto za napraviti , ali potrudicu se ..
hvala na ovom detaljnom objasnjenu , moram jos nesto da pitam..
gde radim kacenje spirale za razvlacenje , probao sam na brzinu da skiciram

>>

burrr_zps05bad3df.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Ja sam ovo malo znanja o tome ''pokupio'' kod kolege , on radi ka prvi primjer sa tvoje slike mada sam ja pristalica ove druge skice samo bih ovu krajnju tačku primakao što više centru
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Poluosovinice izbušene i urezani navoji da ne bi ispadala van.Ak ne bu to dosta mogu još uvek da zavarim za zubčanik.Treba je još sa svake strane zavarit zubčanik za kučište i to nek bi moralo bit u redu.Za ruku ču upotrebit več prije urađen nosač za utovar drva samo malo dorade kod kačenja difa na nju
jm2p.jpg
[/URL
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Možda je bolje da su navario vijak koji će držati poluosovinice na mjestu jer si ih bušenjem dodatno oslabio
Ja sam probao bušiti ali nisam uspio urezati navoj
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
decki trebal bi pomoc isel bi si i ja napravit tu busilicu za rupe mogao bi cak imat dosta posla za nju pa me zanima jel bi bio dobar diferencijal od lade nive
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Nebi , ima trube koje ti smetaju
U prevodu može ali treba dosta prepravki
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Porezal sam origi uške na al. deklu difa jer su smetale za novi nosač.Nekak tak sam ga zamislil,malo ču ga još pojačat sa jednim trokutičem i navarit uške pa upasat na glavni nosač. Radim iz ostanaka tak da se smanji zaliha odpadnog železa.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
može od lade nive , stavi masti na zupčanik i gas !
decki trebal bi pomoc isel bi si i ja napravit tu busilicu za rupe mogao bi cak imat dosta posla za nju pa me zanima jel bi bio dobar diferencijal od lade nive

vaš velečasni
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Možda je malo kasno ali evo pogledaj kako sam to ja rješavao , ,



ako treba neko pojašnjenje :(hi): , , ima još i samo kidajući kardan koji sam sam konstruirao , ali ne znam da li si to predviidio ,,, meni se orginal činio malo pre skup pa sam se malo igrao sam :eek::
 
Na vrh