• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE Maxxum 5140

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
case mxm..daj još nekih slika od tog mxm-a da vidimo još jedan stroj od traktora..;)
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
DSC00302.jpg

matija,sada sam tek vidio na slikama iz teme blatobrana da imas reverzer na caseu i naljepnicu powershift na haubi. neznam kuda sam gledao do sada :roll:

to je el.hidraulicki reverzer? i daj mi reci kakav je mjenjac na njemu? ima sve brzine bez kvacila, ili? koliko brzina ima?

edit: sada sam gledao slika, ako sam dobro vidio 4 brzine i 4 powera?
ide li 40kmh?
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
o pa stvarno kud si ti gledal...:weedman:

da da elektro reverzer = milina, power je bez kvačila , a za ove mehaničke treba kvačilo, brzine su 16+12, naravno da ide 40 km/H
 

case mxm

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
65
tihomir88 hvala na pomoći stavljo sam prvi put slike pa mi baš nije išlo stavit ću još slika kad uhvatim vremena! da bilo je dosta ambrozije skinuli smo grašak i tritikale u 6 mj i onda u 9 ispodrivali cca45-55cm dubine!
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
tibor, nema problema ;)
ako te muci postavljanje slika samo reci. netko ce ti vec pomoci.
od slika ovaj forum zivi tako da slobodno stavis sto vise slika :)
 

case mxm

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
65
da da tibor kad sam poslo onda sam vidjo da sam napiso tihomir!
neznam kako s ImageShack postavi na forum slike to me muči
 

case mxm

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
65
img0820bj.jpg


img0811fj.jpg

Moj mxm 120 poslje podrivanja! Jel je sad slika vidljiva???

img0819ew.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Malo lakše s otvaranjem novih postova bezveze..

SLike su vidljive,ali to sve može stat u jedan post a ne novi post nova slika..
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
malo osvježenja...probudio uspavanu ljepoticu i ljepo ga oprao bio je zmazan ko neki cigo...
DSC00496.jpg

DSC00495.jpg

DSC00493.jpg
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Desetka za odrzavanje! Jesi li razmisljao o zamjeni guma i koje bi uzeo?
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
razmišljam o zamjeni guma ove godine...U planu su mi Taurus ili Mitas, naravno radialne, cijena prihvatiljiva oko 6500 - 7000 kn za jednu gumu...kad stinu poticaji onda možda nabacim gume nove...budem vidio jer imam u planu malčer i nekakvu prikolicu 10-12 tona trostrani kiper...a ovu godinu budu nove morale doči...:):rolleyess:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa koliko onda koštaju ove nove koje su na njemu,sigurno duplo a pila ti je kao što kaže Kićo 10+:prayer::prayer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Matija

Ljepo ga je vidit ovako upicanjenog,,,,,,,,:prayer:

E gume,,ljepe cifre se okreču oko njih,,da te glava zaboli.:shock::shock:..(i to da ne gledaš neke malo bolje),,.......
 

Najnoviji postovi

Na vrh