• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

R

robert

Guest
par slikica za pocetak,kasnije ce biti jos slika,detaljnijih i kvalitetnijih..
Case MX magnum 310....345ks/1800okr,1500Nm/1400okr..sitnice poput koznih sjedala i rucica upravljaca,takodjer su tu... 8) ..na slikama ni upola ne izgleda kao u stvgarnosti,a u stvarnosti je zbilja MASIVAN! na uputama pise gotovo 12 tona tezak,no znam iz iskustva da case uvjek pise manju kilazu,tako da vjerujem da ovaj ima bliz 14 nego 12 tona...roki moze potvrdit koliki je....

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 
M

Mata imt 540

Guest
jako ljepi traktori...nego htjel sam reči da case 140 mislim da ima tu ovaj moj mesar iz sela ....možda ste čuli za njega,a i ako niste nema veze preziva se Fiolić.....on je kupil tih par case-a samo kaj ih ja rijetko vidim jer su većinom na farmi u Vukovini...ali u proljeće i jesen kad dođu milina ih je gledat ...
 
R

robert

Guest
evo jos malo slikica...
Obrisan neispravan link.

kozna sjedala i upravljac..
Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 
K

KRESO

Guest
svjetla od napred su mi onako ...opaka ,a i dvobojan je isto dobra fora :blackeye
 
K

krx pozega

Guest
Ovaj je malo sićušniji.....
[youtube:jlj0gdt7]q_W_b1tJbJU[/youtube:jlj0gdt7]
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
O da,da naravno da bi, mada neznam kaj bi delal kod mene, ali makar samo da ga gledam svaki dan!!!!
 
P

pf-steyr

Guest
ŠANANA IMT 565 kaže:
Misliš CASE Puma ili?

Ja nikad čuo za to Puma!




Osim za obuću!

Da CASE Puma..
Nisi nikad cuo..
To je nova serija izasla prosle godine, bio je na sajmu mislim od 165 konja, inace ta serija je negdje od 165 - 220konja (nisam 100% siguran)...
Probaj pogledat na Case-ovoj stranici imas i prospekt za skinut.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Majstore, 5 za ovu informaciju! Nisam uopće znal za to.

Nove stvari uvijek pregledam, ali za ovog nisam čul.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bogme ljepi strojček.

Nisam bil u Gudovcu jesenas tak da puno tog novog nisam ni videl!
 
R

robert

Guest
puma je od 160 ks.kabina je puno bolja i udobnija,nego na mom maxxumu,motor je manji,common-rail,okretni moment podjednak,no puma ima power-managment,sto daje motoru u kriznim situacijama oko dodatnih 30-tak konja,mjenjac je mislim isti
 
P

pf-steyr

Guest
robert kaže:
puma je od 160 ks.kabina je puno bolja i udobnija,nego na mom maxxumu,motor je manji,common-rail,okretni moment podjednak,no puma ima power-managment,sto daje motoru u kriznim situacijama oko dodatnih 30-tak konja,mjenjac je mislim isti

Da mjenjac je isti onaj s 18 brzina, a onaj s 19 brzina ide 50kmh na mislim negdje oko 1850rpm....
Pravi stroj bas mi se svidio na sajmu...
Kak ide tvoj maxxum koliko imas sati i koliko je star......
 

Najnoviji postovi

Na vrh