• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
bare kažeš da si stručnjak za case, daj mi reci ovak da li jx 95 može normalno terat balirku s noževima?
balirke su: sipma s lancima, famarol( kopija deutza) sa valjcima, wolagri s lancima, sve imaju noževe.
prvenstvena namjena je sjenaža
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
BARE
Pa nisi rekao da imaš nekakve veze s Messisom.
Daj se malo bolje predstavi.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ma taj case jx 95 mi se tak svidja da ga ipak bum uzeo i prednji utovarivač.bum polako i pažljivo radio pa če trajat dugo dugo.
on mi se svidio od prve!pa ak kažete da može terat balirku onda valjd može, bumo isprobali!
 
R

robert

Guest
bogec,ja sam to vec napisao,ako vec hoces case,naddodaj jos malo ,pa uzmi jx100u,sa polavljanjem svih brzina(to ti je nesto slicno powershiftu...puuno bolji traktor i komforniji.ako planiras voziti traktor vise godina,nemoj stedjeti,obit ce ti se o glavu kasnije.vozio sam i vozio se u new hollandu tdd(case jx),uopce mi se ne svidja kabina,mala je,sjedalo je namjestivo samo po visini,komfor,malo bolji neg u rusa,od opreme nemas gotovo nista...zato i je jeftiniji...razmisli o jx 100 u ..moja preporuka.imam case,pa donekle nesto i znam...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Daj nam i ti reci gdje si to točno "čul", u birtiji? :scratch
 
V

VRTLAR

Guest
TAK SU MI REKLI KAD SAM SE RASPITIVAL ZA JX95 I JX80, DA KAD ZAVRŠILA AKCIJA SA JX80 DA SPREMAJU BOŽIČNU AKCIJU ZA JXU TE DA BU DOBRA CIJENA OKO 28000EUR
 
B

Bobo

Guest
Cuj, ne pisi velikim slovima sve, nismo slijepi...

Nadalje, mogao si bar koristiti neku mail adresu koja te ne povezuje s odredjenom firmom...

Lijep pozdrav!
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Pa kaj ti misliš kupit 90 ks traktor? Pa koliki to vrt imaš?

Hehe, e-mail adresa te odala!!!!
 
S

sapat

Guest
Bobo kaže:
Cuj, ne pisi velikim slovima sve, nismo slijepi...

Nadalje, mogao si bar koristiti neku mail adresu koja te ne povezuje s odredjenom firmom...

Lijep pozdrav!


mario kaže:
Pa kaj ti misliš kupit 90 ks traktor? Pa koliki to vrt imaš?

Hehe, e-mail adresa te odala!!!!

he he možda čovjek održava vrt i zelenilo u stepcu :lol: :scratch :D
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
pa nema veze ak je čovjek iz stepca može nam i on neke stvari pomoći!
zna i on nešto možda što nama promakne, pogotovo što meni trebaju savjeti za jx 95 i balike, pa ak on potvrdi sa sigurnošću da može terat balirku s noževima bumo tržili , ma i prase bumo na ražnju okrenuli!
ajd nek čovjek da svoj savjet!
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Pa nema veze ak je iz step-ca, ali nam se mogo barem tako predstavit, a ne potajno govorit o CASE traktorima.
Ne smeta da predstavi prodajni program, npr. PICEK se je odmah na početku prestavio da prodaje Valtra traktore i predstavio
je prodajni program od Valtre.
 
R

Ratarko

Guest
Možda samo radi tamo , možda se ne bavi prodajom i nezna sve te detalje kada bi ga ljudi počeli ispitivati .
Bitna je informacija koju je dao u vezi akcije a kako taj datum nije daleko brzo će se vidjeti tko zna a tko mulja :idea:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
pitanje za vrtlara!
šta sve ima case jx 95 od dodatne opreme da se može uzeti, jer ja imam ponudu bez dodatne opreme!
moja mama želi sjedalo za suputnika, tak da se može lijepo vozit, to me je već sto puta pitala el to ima!
hvala!
 
V

VRTLAR

Guest
Nažalos nemože se ugraditi dodatno sjedalo, što se tiće dodatne opreme možeš naručiti prednju hidrauliku, zračnu instalaciju, ostalo nema u ponudi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh