• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
na jednoj austrijskoj stranici 165 ks sa 300 sati oko 88000 eura sa uključenim porezom
 
S

Sesva

Guest
Ako hoce netko kupit ima kod mene dolje kod jedne hale Case Magnum 255 , poslikat cu vam ga , dolje vec dugo stoji i prodaje se , neznam tocnu cijenu , ali traktor je u vrhunskom stanju, btw. traktor je gigant po svemu , poslikat cu ga danas pa cu vam pokazat !
 
S

Sesva

Guest
Evo traktora po mojoj mjeri !!

255 KS Case III MX 255 MAGNUM

Prelud traktor !!

PRODAJE SE AKO GA OCE KO KUPIT ; MOGU PITAT ZA CIJENU !!

Obrisan neispravan link.

PICT0013.jpg


PICT0014.jpg


PICT0015.jpg


PICT0012.jpg


PICT0011.jpg
 
S

Sesva

Guest
kaj ne stima s ovim slikama kaj sam postavio ???

Pa 800 x 600 su , kaj bulaznis ???
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Evo vam iz onoga, "pravila za postavljanje slika na forum"
1. Slike trebaju biti okrenute normalno da korisnici ne moraju iskrenuti vrat kako bi vidjeli sto se na slici nalazi
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
728
Ma ja se samo šalim, ovaj je malo pogriješio slikajući, pa može valjda ovaj moderator ispravit.
 
S

Sesva

Guest
Ma nisam mogao normalno slikati jer je traktor ogroman a kraj one hale je tamo , i tamo je neki ***** kraj njega i nema mjesta , a ovako sam ga lakse zahvaio, ovak obicnim slikanjem ga nebi uspio cjeloga slikat , a i tak se ne vidi ni tu cijeli heheheh !

Drugi put kad cu slikat ensto pokusat cu bolje , ali tu stvarno nisam mogao bolje !
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Evo jedan INTERNATIOnAl, a koji broj neznam...
Obrisan neispravan link.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
KRESO kaže:
pitanjce jedno... jel ima tko kakva iskustva sa ovakvim traktorom?? ...

kad sam bio zainteresiran za case, bio mi je pod mus ponuđen i dotični sa slike, ima 100ks, malo elektronike, mrvicu više opreme od jx95, ali mi je ponuđen sa jako uskim gumama, izgledao je ko siročić
iskreno rečeno to nikom ne treba, ili možda treba :scratch :shock:
 
K

KRESO

Guest
bogec kaže:
KRESO kaže:
pitanjce jedno... jel ima tko kakva iskustva sa ovakvim traktorom?? ...

kad sam bio zainteresiran za case, bio mi je pod mus ponuđen i dotični sa slike, ima 100ks, malo elektronike, mrvicu više opreme od jx95, ali mi je ponuđen sa jako uskim gumama, izgledao je ko siročić
iskreno rečeno to nikom ne treba, ili možda treba :scratch :shock:

a kolikoa je cjena bila ..ako se sječaš?
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
KRESO kaže:
bogec kaže:
KRESO kaže:
pitanjce jedno... jel ima tko kakva iskustva sa ovakvim traktorom?? ...

kad sam bio zainteresiran za case, bio mi je pod mus ponuđen i dotični sa slike, ima 100ks, malo elektronike, mrvicu više opreme od jx95, ali mi je ponuđen sa jako uskim gumama, izgledao je ko siročić
iskreno rečeno to nikom ne treba, ili možda treba :scratch :shock:

a kolikoa je cjena bila ..ako se sječaš?

cjena je bila oko 28000 eura plus pdv, al to ja imam od kraja prošle godine ponudu.

evo slika kakvog su meni nudili, ko za djecu
Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Pa taj nije loš, ti si BOGEC htio kupiti JX 95, kaj ne?
Ovo je puno bolja stvar od JX 95.

kao što veliš da su šire gume....
 

Najnoviji postovi

Na vrh