• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
marko355 kaže:
a maseyi nisu turski?

ovaj moj nije, to je finac

turci rade one prastare serije koje prodaje jurval
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,941
pf-steyr kaže:
Koliko znam onaj case što je pokazo Kreso nije turčin, JX serija je turčin a ona Kresina slika je JXU(mislim talijan)...

Inače razlika je između ta dva modela ogromna...
Case JXU ti je odličan traktor, jednak ti je New Holland-u TL-A ili neznam kako se ovi novi zovi mislim da je T5000..

Konkretno iz prospekta za 100 konja - 4cilindra + turbo + Ladeluftkühler(ovo neznam prevest)
- 4.500kubika, 425Nm okretnog momenta, tank 127 litara opcija 167litara
- masa traktora 4250 kg
- mjenjač 12x12 opcija - 24x24 s Powershuttle i ako trebas one superspore brzine.
- hidraulika: MHR(mehanička) ili EHR, podizna moć 4550 kg, pumpa 61l/min.

Evo i ja sam se malo potrudio, nadam se da će ovo nekom pomoći, ako neko treba mogu mu poslat prospekt neki mali,
samo s dvije stranice...


boldano je interkuler ako se ne varam:)
 
Z

zrine892

Guest
naravno novi je...to je u stepcu u osijeku...samo sto nisam slikao ga izvana :twisted:
 
J

jokapz

Guest
uh dobar dobar nikad nisam vidio casea iznutra al sad mi sa baš svidio..... :supz: :supz:
 
Z

zrine892

Guest
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.


evo ga tu je..nasao sam ga :) sakrio se iza steyra...to je taj...slika je sa sajma...nadam se da neko od forumasa ima sliku pa da stavi... :mrgreen:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
uf al mi se steyer-i inače sviđaju a odlični traktori samo nedo bog da ti se kaj strga. vozio sam steyer-a i orao s njim mislim da je bio 8180 ili kako več imaju oznake išao je ko mrcina uglavnom imao je 80 ks a 3 brazde bio je na probi kod mene jer sam ga mislio kupiti i onda sam ga vratio i još malo premišljali i puštaop mu je semering na prednjem pogonu a imaju neke lude mjere i kad sam čuo da semering košta 780 kuna odustali smo od traktora.
a case mi je ovaj lijep nema kaj lijepa kabina
 
L

Lamborghini R2

Guest
@bogec,jurval prodaje pakistanske ili indijske MF
turci rade MF-e one koje prodaje agrofortuna i puno su bolji od ovih jurvalovih,razlika više nego očita.
sviđa mi se taj što ga imaš ti,ima kod mene jedan takav najslabiji u seriji potpuno opremljen za šumu (oprema 27000€)
bez vitla
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
da al ti phantom su radili po licenci al oni kaj je imala agrofortuna 290 su original englezeri jer su turci potpisali samo za 10000 komada s original mf ugovor pa su im poslali kompletne getribe i motore engleske od mf sve original dok su turci samo limariju felge i te sitničarije stavljali i sad kad su se rasprodali svi htjeli su opet potpisati ugovor al mf nije htjeo zato jer su ih prodali po dosta jeftinoj cijeni pa više neče al phantoma su radili s nekim kombinacija i nisu baš nešto se pokazali
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
njemačka ,od granice sa austrijom-salzburg pa nekih 50 kilometara u krug ispred munchena
 
J

Jadranko

Guest
i355255_DSC01333.JPG

i355256_DSC01334.JPG

i355262_DSC01322.JPG

i355261_DSC01330.JPG

i355260_DSC01331.JPG
 

Najnoviji postovi

Na vrh