• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

J

Jadranko

Guest
i355264_DSC01320.JPG

i355270_DSC01276.JPG

i355269_DSC01279.JPG

i355268_DSC01285.JPG
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
uh, dobri traktori :shock: , pa čak i iseki na nekaj liči, nego jel ovo tvoj maleni modelčić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
neka,neka i el su mu kupio ovog iseki-a :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
J

Jadranko

Guest
ma jok ustvari ovaj me i ne zanima to su komunalni sa hydro pogonom..
a ima nekih manjih bez kabine za moj vocnjak..
mogu ti reci da sam uzeo prospekt od jednog i da sam se jako zainteresirao.
nisu imali taj model na izlobi al cu morati jednom otici do te firme u zürichu da ga uzivo vidim.
20 konja 4x4 itd,..
malo je poskup ali sta ja znam njega onda mogu bar 10-15 god koristit kao i ovoga sto sada imam i taj je vec 15 god napunio..pa jos uvijek ide..
al da ne idemo offf sa teme dosta o njemu.

pozzz
 
J

Jadranko

Guest
pa sta ja znam mislim da su malkoc skuplji ovdje nego u hrvatskoj..

[youtube:2nocy7za]rTds6coPxDM[/youtube:2nocy7za]
 
D

DADAC

Guest
Onaj case jx60 kaj se nudi na akciji u gospodarskom listu, jel to delano u turskoj ili kaj je s njim da tak malo košta?
Napisali su 18500 + pdv, a ima skoro sve osnovne stvari u tome!!!!
 
D

DADAC

Guest
Nije, lijepo piše CASE JX60 4WD CAB
oprema: prednji pogon, prednji blatobrani, prednji utezi, mjenjač sinchro 12x4, kardan 540 o/min, 2 dvoradna hid. izlaza, podesiva kuka na klinove!!!
Eto od riječi do riječi prepisah i provjerih prepisano!!!!!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
DADAC kaže:
Nije, lijepo piše CASE JX60 4WD CAB
oprema: prednji pogon, prednji blatobrani, prednji utezi, mjenjač sinchro 12x4, kardan 540 o/min, 2 dvoradna hid. izlaza, podesiva kuka na klinove!!!
Eto od riječi do riječi prepisah i provjerih prepisano!!!!!
-
To ti je onda kopija stare FIAT -66 serije, s malo drugačijom haubom i kabinom.

Eto ti nekoliko savjeta, ako: kupuješ traktor, kaj osnovno MORA imati:
- min 2 brzine kardana 540 i 540E (750), ako ima i 1000 ok, no nije presudna. Svakako ti je važniji 540E
- invertor sinkronizirani (znači svaka ili svaka druga brzina da ima rikverc)
- najmanje 2 dvoradna hid. izlaza, poželjno da je jedan s plivajućim položajem, a drugi da se može "pretvoriti" u jednoradni
- što veći kut zakreta prednjih kotača (55 stupnjeva je standard)
 
D

DADAC

Guest
A di bi ja vrtil nekaj sa kardanom na 750? Na kojim to uopće priključcima treba. Ovo sve kaj imam doma (freza, pumpa, šprica, malčer, grabilica) strogo piše da se vrti na 540!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
DADAC kaže:
A di bi ja vrtil nekaj sa kardanom na 750? Na kojim to uopće priključcima treba. Ovo sve kaj imam doma (freza, pumpa, šprica, malčer, grabilica) strogo piše da se vrti na 540!
Pa recimo priključci koji netrebaju puno snage, da ne vrtiš motor stalno na 2000-2100 okretaja. Tipični primjer je okretalo za sijeno, roto kosa u lakšoj travi, berač kukuruza...
Vjeruj mi, od kad to imam, kardan se stalno i vrti na 750 rpm. Imam i 1000, no njega se zbilja rijetko koristi - recimo, kalali smo drva na 1000, na gasu 1200-1300 rpm. Ušteda goriva je glavni razlog.
Frezu sam vrtil na 540 gdje je bilo teško, a na 540E (znači na gasu do 1600 rpm) u lakšoj zemlji i za brzinu više.
Ak već trošiš novce na traktor, kupi s njim ono kaj nemreš naknadno ugraditi. Fućkaš prednje blatobrane, utege...to ugradiš kad budeš imal novaca za to.
Your mileage can vary...
 
V

vlatka

Guest
ljudi bio sam neki dan, traktorčić je prva liga, frend mi kaže da su ih dobili sa nekog evropskog tržišta di im nisu išle male konjaže, a s obzirom koga sve zastupaju i koji standard drže svaka čast, ja bi reko da je prilika!
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
918
i jel ko kupil ovaj case j60 od stepka kakvi su dojmovi meni se za tu lovu cini ok 168000 kn s pdv-om

a ima svu opremu jedino mi se ne svida kaj nema te brzine na kardanu
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
918
ja ga vozio i ok izgleda za te nofce ali kakav je u radu to je vec nepoznanica
 

Najnoviji postovi

Na vrh