• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
Ma gledao sve na VIRU u Virovitici na Proljetnom sajmu u Osjeku , bio u sekri, jul-comu, novocomercu,jurvalu...
Zotori lijepi na oko serija Proxima od 70 ks na dalje s prednjom vučom 29295,50 E s PDV, kažu manjih serija trenutno nema nešto u vezi sa homologacijom e sad koliko je istina ne znam
Hurliman također cifra tu negdje pa plus grafitni filter ,pa + vuča ova pa ona pa se to penje i na više od 30
Po svemu sudeć ostaje Jx 60 koliko sam uočio svi zapadnjaci do 80 ks imaju tri klipa, zapremina jx60 2931 cm3/3 207 Nm, akod IMT 560 3330 cm3 204 Nm po meni to je tu negdje ...
 
H

Hrvoje_cvangic

Guest
Bok ljudi...ja sam novi na ovom forumu...al citam vas vec dosta dugo...zanima me sta vi mislite o Caseu Jxu 105...narucili smo toga i stize za nekih 2 tjedna...pa me zanima vase misljenje...jel se isplati dati 45000 eura za taj traktor...s tim da ima skoro svu opremu...
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
918
i kaj niko nije kupil jx 60 mene se dojmio pa sam ga zakaparil
jos se nije niko javil kaj je kupil prije jx 80 bas me zanima kak su im se pokazali
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
Evo danas ostavio kaparu i papire u VB LIZING za jx60 kažu za 10-15 dana sve rješeno .
 
U

ursus4514

Guest
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: .....po meni kada gledam te traktore te JX i to nije mi nesta nije punonovaca za 80 ks ali nema kilaže taj od 95ks ima kila kao sto je i moj ursus 4514 IMO 66ks sa prednjom a ovaj 95 pa di to ima ali one serije maxxum i ti neki MXM ma oni su pravi ogromni a ovi zbijen motor ma kaki!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) ;)
 
T

tomonh

Guest
A danas su svi traktori te konjaže mali i lagani,al su zato okretniji,di se žaba popiša on tu ništ nemre povuč i slično Susjed je imal internacionala 95ks bil je velik kao današnji traktor od cca 130ks.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Dosta je to njim težine..
Orat če s 2×14 gdje očeš..Ako imaš dobar plug on če ga iza opteretit,a naprijem mu staviš utege i to j e to...
 
R

robert

Guest
Hrvoje,sta si tocno narucio na jxu?puno je bolji od jx-a
kako to da si se za njega odlucio,inace svi uzmu jx.....
 
H

Hrvoje_cvangic

Guest
robert kaže:
Hrvoje,sta si tocno narucio na jxu?puno je bolji od jx-a
kako to da si se za njega odlucio,inace svi uzmu jx.....
pa sat ja znam...nismo nes puno razmisljali...pricali smo malo sa zastupnikom i rekao je da je ovaj puno bolji,ljepsi...da je mal noviji tip od onoga i tak .a uzeli smo sve osim EHR-a...nije mi to nes neophodno...traktoric je stvarno dobar...trebao bih stici za nekih tjedan dana...vise manje...
 
H

Hrvoje_cvangic

Guest
pa gledali smo malo...uzeo sam ponudu sa full opremom...i onda mal uspopredjivali...ubiti je skoro sve isto...motor je potpuo isti...a ni izgledom je slican...a case smo uzeli jer mi je blize zastupnik...35 km od sela...a new holland..zastupnik mi je preko 200 km...
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
Forumaši evo da se pohvalim !
Stigao moj CASE jx 60, dovezli ga , istovarili iz kamijona, parkirali u dvorište, stigo komšiluk pa aldomaš da ne zariba..
Neka mi netko pokuša objasniti ( u uputstvu slabo objašnjeno ) kako se regulira visina dizanja na prekidaču brzog dizanja i spuštanja hidraulika , spušta ok kako naredim ali uvjek mi diže stroj do max. pa pojedine poluge stroja dođu pre blizu zadnje šajbe, blatobrana.. ne znam dali se to uopće može regulirati
Lijeva i desna poluga su dosta visoko pa je teško stroj zakopčati kojemu su nisko postavljene točke za kopčanje, pokušao sam ih odvrnuti da budu niže međutim nema nikakvih oznaka koliko se smije odvrnuti da ne bude previše moram to još malo proučiti...
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
i ja čestitam na kupovini,nek te dugo služi i samo deri ve dok je novi da vidiš kakav je dali je u redu(mislim sada ga teraj)dok je pod garancijom :supz: :supz: :supz:
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
918
DELO1 kaže:
Forumaši evo da se pohvalim !
Stigao moj CASE jx 60, dovezli ga , istovarili iz kamijona, parkirali u dvorište, stigo komšiluk pa aldomaš da ne zariba..
Neka mi netko pokuša objasniti ( u uputstvu slabo objašnjeno ) kako se regulira visina dizanja na prekidaču brzog dizanja i spuštanja hidraulika , spušta ok kako naredim ali uvjek mi diže stroj do max. pa pojedine poluge stroja dođu pre blizu zadnje šajbe, blatobrana.. ne znam dali se to uopće može regulirati
Lijeva i desna poluga su dosta visoko pa je teško stroj zakopčati kojemu su nisko postavljene točke za kopčanje, pokušao sam ih odvrnuti da budu niže međutim nema nikakvih oznaka koliko se smije odvrnuti da ne bude previše moram to još malo proučiti...
ja sam prebacio one klinove sa fiksnog na druge rupe tj proreze tako sam dosta spustio ruke dole pa mogu kopčat sve sad imam 10 sati odradeno i to samo vožnje uokolo sam neznam jel dobro radim vozim se ful gas ponekad

e da ona kontrola za pritisak ulja u hidro -volanu mi se ponekad pali bez veze onak propiskuje
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
Na tu kontrolku me upozorio vozač što ga dovezao kaže jednostavno isključiš inikator, mada to nije rješenje
Vido sam te proreze vidjet ću hoću li imati problema sa kopčanjem pa možda prebacim
A za gas mislim da je ograničen da se ne preforsira pa ga na prvom servisu malo pojača
 
H

Hrvoje_cvangic

Guest
DELO1 kaže:
Forumaši evo da se pohvalim !
Stigao moj CASE jx 60, dovezli ga , istovarili iz kamijona, parkirali u dvorište, stigo komšiluk pa aldomaš da ne zariba..
Neka mi netko pokuša objasniti ( u uputstvu slabo objašnjeno ) kako se regulira visina dizanja na prekidaču brzog dizanja i spuštanja hidraulika , spušta ok kako naredim ali uvjek mi diže stroj do max. pa pojedine poluge stroja dođu pre blizu zadnje šajbe, blatobrana.. ne znam dali se to uopće može regulirati
Lijeva i desna poluga su dosta visoko pa je teško stroj zakopčati kojemu su nisko postavljene točke za kopčanje, pokušao sam ih odvrnuti da budu niže međutim nema nikakvih oznaka koliko se smije odvrnuti da ne bude previše moram to još malo proučiti...
eii...svaka cast na kupovini...aj mi molim te sam reci gdje si uzeo traktor...jel u osijeku ili...onda ce valjda i moj vec stici...u mater nemogu docekat...
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
Da u osjeku kod gđa. Radmile, vozili su još jednoga isto sa užim gumama
 
H

Hrvoje_cvangic

Guest
jel znas mozda jel su imali kakvu 105-icu tamo...nemogu ga docekat da stigne...
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
Znam da je do ulaza bio jedan od 140 i pozadi 85 i 95 ali 105 ne sjećam se da sam vidio, znam i da za osjek voze srjeda i četvrtak u tjednu te da su u srjedu bili kod župaje u nekom selu
 

Najnoviji postovi

Na vrh