• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
Strpljen spašen
Tko čeka taj i dočeka
Živi bili pa vidili....
Ako trebaš još koju pametnu samo reci :idea:
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
ili jednostavno nemaju dijelova da kompletiraju zračnu instalaciju pa samo obečavaju a kad konačno stigne od sreće ćeš ionako zaboraviti svo ovo načekivanje i oni to znaju i igraju na tu kartu
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
I sam sam čekao 2 tjedna duže stroj, sad doma i sve ok. Kad platiš onda ne možeš dočekat, a oni i malo zavlače sa isporukom
 
S

stipajx

Guest
pozdrav forumasi! neko vrijeme pratim forum al sam se nedavno reg.
evo da se i ja uključim u ovu temu o case traktorima.
vidim da i vi čekate na isporuku traktora,pa da vam kazem da sam i sam čekao na isporuku jx95 od firme step-co,nakon svih mogućih rokova isporuke,onih famoznih 90 dana navedenih kao rok isporuke,jos + 3 tjedna.
kredit nam je odobren u roku par dana u podravskoj banci, i da,svaka im čast na brzini i korektnosti,a onda su nastupila sva moguća laganja i izgovori od strane stepco-a,i onih u os i direktora u velikoj gorici,zasto traktor nije ispuručen.
i rate kredita su počele stizati a traktoru ni traga ni glasa.iduci tjedan,iduci mjesec,sve moguce lazi!!!
ali dobro nakon 3 mjeseca i 3 tjedna traktor je isporučen u 9 mjesecu prosle godine,i dosad se pokazao vrlo dobrim.
ovo ne govorim zato da nekome napakostim nekome već da se svi trgovci,ne samo step-co već i svi ostali,koji na cijenama strojeva od par desetaka tisuća eura zarađuju masne pare bar malo zamisle, da stoje iza svoje rijeći,ako ne toga onda onoga napisanog u ugovoru!!!
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
918
ja sam od prve ponude do isporuke cekao oko 4 tjedna a traktor je stigo za tri al mi nije kredit bio gotov pa se oduzilo tjedan dana sve u svemu zadovoljan sam sa traktorom a i sa stepkom mada mi je to prvi novi traktor u zivotu pa neznam s kim bi ih usporedil pa i auti se cekaju to je tak
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
Krki, koliko ima mjenjač brzina? Konačna brzina je 30km/h pretpostavljam. Vidim ima dva kiper ventila, a ima li koji od njih plivajući položaj? Jesu li mjenjači sa strane ili u sredini? Ima li prednju šperu?
Čestitam na kupovini i nadam se da budeš zadovoljan (s potrošnjom budeš sigurno).
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
Ima četiri brzine, pužne ,spore i brze , mjenjač sa strane, ima plivajući na ventilima, nema prednje špere ide oko 30 km
potrošnja ne znam budemo vidjeli
 
S

stipajx

Guest
evo jos nesto sto sam zaboravio napisati u moje iskustvo sa step-co.vidim da i drugima nude tu opciju dok cekas na svoj traktor. za vrijeme cekanja na moju 95-icu i meni su nudili nekakav zamjenski traktor isto kao da radim s njim dok moj nedodje,ali sam to odbio,reko im da zelim svoj traktor,i to je to,da nikakve druge opcije ne dolaze u obzir
e da,kao da se malo iskupe za cekanje na traktor dobio sam kao poklon radio i besplatni prvi servis
 
S

stipajx

Guest
ma imaju pricu samo taku.umjesto da kazu covjeku da ce cekat traktor 6 mjeseci pa da zna a ne ovako zavlače ljude da poludis.meni su prvo rekli,negdje u ovo doba prosle godine, da je prva isporuka traktora u 5 mjesecu,i ako se pozuri kredit da bi mogao i moj biti tu,al dobro dok su se prikupili papiri proslo je oko mjesec-mjesec i pol tak da nisam bio u šemi za tu isporuku,al opet 3 mjeseca i 3 tjedna, doso je tek sredinom 9 mjeseca.pa nemoguce je da do 9 mjeseca nije bila ni jedna isporuka! da imam svaki dio traktora ja bi ga sam prije sklopio nego brzina kojom oni isporucuju traktore.
samo ti njih zovi svaki dan i budi uporan!!!
 
P

phoenixfendt

Guest
ja bi kupio case ih jx 95 ili jxu 95 ili 105 pa koji mi preporucujete a da nekosta preko 40000evra i da je jednostavan i bez elektronike?kakvi su ovi jx 95 kako su se pokazali kolko mogu da izdrze i dali se kvare?koja je standardna a koja dodatna oprema za jx 95 modele? ja ako bi kupovao jx 95 zelim da ima klimu radio rotaciju prednje blatobrane kompresor i tegove napred i poteznicu pozadi pa ajde da cujem vasa misljenja o ovim traktorima dali se isplati kupiti takav traktor?
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
918
kad bi napisao malo vise podataka oa poslu koji ces s njim raditi tj o sebi onda bi ti mogli nekaj pametno reci a ovak


ti ja mogu reci kupi samo kupi
 
P

phoenixfendt

Guest
treba mi za oranje sa 3x14 pripremu zemlje i vucu prikolica kao i za neke druge poslove pa koji mi preporucujete ajde da cujem vasa misljenja?
 
S

stipajx

Guest
phoenixfendt kaže:
ja bi kupio case ih jx 95 ili jxu 95 ili 105 pa koji mi preporucujete a da nekosta preko 40000evra i da je jednostavan i bez elektronike?kakvi su ovi jx 95 kako su se pokazali kolko mogu da izdrze i dali se kvare?koja je standardna a koja dodatna oprema za jx 95 modele? ja ako bi kupovao jx 95 zelim da ima klimu radio rotaciju prednje blatobrane kompresor i tegove napred i poteznicu pozadi pa ajde da cujem vasa misljenja o ovim traktorima dali se isplati kupiti takav traktor?


ja imam 95-icu.jednostavan je,sad imam oko 250 radnih sati i zasad nije bilo nikakvih problema.dodatna oprema ti je klima,oko 1000 eura,zračna instalacija oko 2000,utezi prednji 500 eura,ako nije bilo promjene
 

Najnoviji postovi

Na vrh