• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

Z

zbjelis

Guest
Ja imam New Hollanda TD 5040 88KS, a postoji i TD 5050 95KS, a to je potpuno isti traktor samo druge boje a i nešto jeftiniji. Nema elektronike i dođe 25-26000 Eura + PDV.
 
S

stipajx

Guest
moram te ispraviti,nije jeftiniji. moja 95-ica s klimom kosta 220 000 kn ili oko 30 000 eura s PDV-om
 
P

phoenixfendt

Guest
i da cujem vas ako ste zadovoljni sa case ih jx 95 koje su mu mane i vrline?dali u standardnoj opremi ide klima predni tegovi blatobrani a sta se doplacuje ko dodatna oprema...ja bi kupio case jx95 pa bi zeleo sto vise znati o njumu i da cujem kakva su vasa iskustva sa ovim traktorima?kakav im je motor i menjac jel ima dobar raspored brzina,jel se pali i gasi na kljuc kao auto i dali ima vazdusno sediste?
 
Z

zbjelis

Guest
NH TD5050 sa motorom 4500cm3, mjenjačem 20+12, klimom, radiom, blatobranima, podešavanjem poteznice iz kabine, hidrauličnom kočnicom za prikolicu, kukom dođe 26000 + PDV. Imao sam i ponudu za JX95, ali bio je dosta skuplji i to sa motorom 3900cm3. Pitanje je samo tko više voli 'crvene'?
 
S

stipajx

Guest
phoenixfendt kaže:
i da cujem vas ako ste zadovoljni sa case ih jx 95 koje su mu mane i vrline?dali u standardnoj opremi ide klima predni tegovi blatobrani a sta se doplacuje ko dodatna oprema...ja bi kupio case jx95 pa bi zeleo sto vise znati o njumu i da cujem kakva su vasa iskustva sa ovim traktorima?kakav im je motor i menjac jel ima dobar raspored brzina,jel se pali i gasi na kljuc kao auto i dali ima vazdusno sediste?

klima,zracno sjedalo i prednji utezi su dodatna oprema,blatobrani mislim da su serijski..da, paljenje je na kljuc.brzine su 3 grupe po 4 brzine,30 km/h.od mana meni smeta sto imam stari rasipač koji se otvara rukom pa je malo problem otvaranje i zatvaranje,poluga za otvaranje mi dodje malo daleko za otvaranje sa sjedista. Pri mjenjanju položaja visine zadnje poteznice na nekim visinama smetaju poluge od hidraulike pa ih treba podigniti ili spustiti.treba stavit klinove sto drze poteznicu kao sto su na imt,oni zglobni,pa nebi smetale poluge,bilo bi lakse i brze montiranje poteznice.a ostalo je po meni ok,ja zadovoljan
 
P

phoenixfendt

Guest
ima i verzija koja ide 40km/h i ona je skuplja za 800e kod nas a;li dvoumim se izmedju nekoliko traktora do 95ks pa neznam dali da biram case jx 95 new holland td 5050 ili zetora proximu 8441 sta mi predlazete koji je najbolji?
 
Z

zbjelis

Guest
Sve su to dobri strojevi ako se uredno održavaju. Mislim da je Zetor dosta skuplji od druga dva, a izgleda kao Belarus.
 
P

phoenixfendt

Guest
jeste zetor proxima plus 8541 kosta oko 40000evra sa pdvom a i nema ih bas puno kao sto ima case ih traktora oko 300komada vec u srbiji pa i ja mislim da je case jx95 najbolji izbor sto se tice cena kvalitet :D i svi su zadovoljni sa njima, traktor jako malo trosi samo 201kw/g a dobro vuce i svi ga hvale i kad bi ja birao case jx 95 odabrao bi verziju sa boljim menjacem 20x12 sa brzinom do 40km/h
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
phoenixfendt kaže:
jeste zetor proxima plus 8541 kosta oko 40000evra sa pdvom a i nema ih bas puno kao sto ima case ih traktora oko 300komada vec u srbiji pa i ja mislim da je case jx95 najbolji izbor sto se tice cena kvalitet :D i svi su zadovoljni sa njima, traktor jako malo trosi samo 201kw/g a dobro vuce i svi ga hvale i kad bi ja birao case jx 95 odabrao bi verziju sa boljim menjacem 20x12 sa brzinom do 40km/h

slažem se s tobom nek je zetor zetor al svejedno bi nešto drugo gledao sam ne zetora
 
P

phoenixfendt

Guest
jel neko mozda zna dali se case jx serije proizvode ili samo sklapaju u turskoj posto mi je predstavnik za case traktore rekao da case ih jx 95 ima motor iveko menjac neki nemacki kabinu francusku i ostale delove iz evrope a turci ih samo sklapaju ali hteo bi da cujem vasa misljena o ovim traktorima treba mi sto vise informacija jer sam zainteresovan za ovaj traktor model jx 95 :D
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
tako je i ja sam štel kupiti jx 95 ali nije nam bio odobren kredit,sve točno kako si naveo ja sam imao sve kataloge od case-a
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
super traktor ja bi ga kupil da su nam odobrili kredit,dobar i kvalitetan traktor ,barem znam po ovom svom kojeg imam mada je moj malo stariji... :D samo mi je malo čudo što su on i new holland isti :lol: :lol: :D
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
MATIJA CASE kaže:
samo mi je malo čudo što su on i new holland isti :lol: :lol: :D
:D matija dobro došel u grupaciju CNH

i dobro kaj niste kupili Turčina

ovo kaj imas je stroj
 
P

phoenixfendt

Guest
ja neznam koji traktor da kupim dvoumim se izmedju novog case jx 95 ili polovnog 1056xl 105ks iz 90te godine pa sta mi predlazete jer nov kosta oko 35000evra a polovan oko 14000evra sa 8000sati ali traktor je odlican ako ga je vlasnik cuvao i odrzavao ali neznam sada sta je bolje dali novog ili polovnog uzeti?sta vi mislite?[
 
J

japa

Guest
phoenixfendt kaže:
ja neznam koji traktor da kupim dvoumim se izmedju novog case jx 95 ili polovnog 1056xl 105ks iz 90te godine pa sta mi predlazete jer nov kosta oko 35000evra a polovan oko 14000evra sa 8000sati ali traktor je odlican ako ga je vlasnik cuvao i odrzavao ali neznam sada sta je bolje dali novog ili polovnog uzeti?sta vi mislite?[

sad kad su kapitalna tu, polovni ne dolazi u obzir po meni
 

Marijo

Član
Tu od
23 Velj 2009
Poruka
58
Pa ja mislim da se bolje isplati da uzmeš novog,imaš novi trraktor i dobiješ kapitalna i pdv :eek:
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Čovjek je iz Srbije i nisam siguran da kod njih ima kapitalnih,uz to imaju velike carine na uvozne traktore tako da je dosta skuplje nego kod nas.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
da,ne dijele se kapitalna svaki dan šakom i kapom kao kod nas,jel... :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh