• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

B

Bobo

Guest
Krki:

Ako moze par slika iz unutrasnjosti (instrumenti, pedale, rucice mjenjaca, komande hidraulika, te pogled iz kabine) i ako moze slike iza od hidraulika...

Sto si sve na njega nadoplatio i koliko je na kraju kostao, ako nije tajna?

Po prvim dojmovima, koliko % je jaci od 558? Mislim da se osjeti najmanje 20% razlike u snazi...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
aj kak i bobo veli malo poslikaj unutrašnjost.
i kolika mu je točna puna cjena bez kapitalnih i PDV-a?
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
918
osjeti se razlika od 558 vjerojatno i zbog vise grupa brzina ali na malčiranju se vidi razlika

slike moram prvo poslikati pa cu stavit

puna cjena je 23400 sve je u cjeni nema nadoplata ops samo sire gume 400eura su nadoplata

ati daniels si sused pa se zaleti kod mene pa ga vidi eto u subotu je u pogonu
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,172
krki kaže:
...
jel ima gdje za kupit pomocni kotaac na rudi da se moze lakse kopciti nemam automatsku kuku
Neće ti valjati kotač na toj vrsti prikolice. Mora biti obična noga s pločom, jer je prevelik teret ruda za kotač. A i prenisko ti je rudo za kotač.
Ja sam napravil noge za svoje obje prikolice, a na prikolici za gnoj je kotač, no ona ima znatno manje opterećenje ruda od ove dvije jednoosovinke.
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
918
original je sklopiva noga ali se neda s njom stelati visina bila bi dobra i noga ali d aje stelajuca
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,172
krki kaže:
original je sklopiva noga ali se neda s njom stelati visina bila bi dobra i noga ali d aje stelajuca
Košta ti 400-tinjak kn u Trgoagenciji u mojem kraju.
Budem postal slike da vidiš kak izgleda.
 
P

phoenixfendt

Guest
jel zna mozda neko koja je potrsnja na sat pri 2000obrtaja ili pri 2500 ovog kejsa jx 95 sa motorom iveko 3,9l?
ako znate napisite
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,172
ZJ kaže:
krki kaže:
original je sklopiva noga ali se neda s njom stelati visina bila bi dobra i noga ali d aje stelajuca
Košta ti 400-tinjak kn u Trgoagenciji u mojem kraju.
Budem postal slike da vidiš kak izgleda.
Eto obećanih ti slika, iako bi spadale u drugu temu. Obje noge su samogradnja, imaju druklager i mazalicu. Ako te zanima, mogu ti pokazati još slika tijekom izrade.





 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
918
kolko racunas takvu jednu da napravis

jel ima gotovih u ducanu gdje
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,172
Pa bude ih po dućanima poljomehanizacije. Za jednoosovinsku prikolicu bi trebala biti od barem 1T nosivosti.
Koštale su me oko 1000kn obje (dakle, samo materijal - strojna obrada i rezanje na CNC stroju su najskuplji dijelovi priče). Iskreno, nebi jednu radil ispod 800kn. Ove moje ti imaju vanjske dimenzije 80x80mm.
Gotova je bila nekih 400-500kn, no puno nježnija od ovi mojih, no još joj treba prilagoditi nosače.
Prije toga treba vidjeti ima li mjesta za nju i kakvog profila mora biti (ja sam moral malo modificirati rudo na Tehnostrojki).
Ak te zanima, možemo se dogovoriti.
 
Z

zzivica

Guest
img4853.jpg

evo mog kejsa ih jx 95,nov,tek sam ga razradio prava masina za rad.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
prava zvjer šta ima od opreme :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
dobrodošao zzivica, traktor ti je prava zvijer :!: :mrgreen:
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
918
isti ko moj kejs jednostavno sam zaljubljen u ovaj izgled
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
A jel mu to gore na kabini piše IMT :mrgreen: :mrgreen:
Inače dobro došao...
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Isto to ti piše na lijevim vratima ispod žmigavca i poticije na staklu crvenim slovima. Da se vratimo tjaktoju, super, prava makina. Imali i mi u planu uzet tako nešto od Case oko 95 ks ali ipak prevagnuo SAME 8)
 
Z

zzivica

Guest
Hvala,opreme nema puno,samo klimu u kabini.Meni se svidja sto ima reverzer brzina,ide u nazad koliko i napred.
Motor Iveko sa interkulerom,jako se dobro pokazao,kad sam ga razradjivao vrtio se na vrtoglavih 2700 o/min,sto je za 800 obrtaja vise nego imt bas sam se obradovao.Natpis na kabini je reklama dilerske kuce iz novog sada.Jako je udoban i tih pri radu skoro da se necuje u kabini a kad pojacam radio uopste se necuje.Kad orem sa imt 577 ceo dan pa izadjem iz njega nemogu da stojim na noge koliko je bucan.Imam vucnu tanjiracu da mu zakacim i da potanjira strnjiku jedva cekam ali mi ova dosadna kisa nedozvoljava.
 
P

phoenixfendt

Guest
neverujem bas da tvoj kejs jx 95 ima interkuler?? pa ja imma takav isti i nema interkuler vec samo turbinu i gotovo je sve isto kao na tvome s tim sto je moj malo bolje opremljen i ima gramer sediste dupli rezeroar za gorivo 120lit,i jos neke dodatke poput klizne poteznice 4 zadnja reflektora,radio klima ma sve je super samo ga jos nisam razradio ali verujem da ce jako dobro pokazati ovaj case jx 95 kao sto ima i zzivica :D
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,172
Vjerojatno je to kondenzator klime, ako je ispred hladnjaka motora.
 

Najnoviji postovi

Na vrh