• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
ŠANANA kaže:
A jel se može uopće kupiti još novi zetor 5340 (65 ks) ili 4340 (55 ks) :?: :?: :scratch
ne,mi smo zadnji u hrvatskoj kupili zetora iz takve serije 4320,bio u skladištu,htjeli ga vratit za cesku
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo mene na tom STX-u :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: definitivno je traktor sajma, divim se tom stroju :D :D

i689303_P11090914.3101.jpg
i689302_P11090914.31.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Aha, za po kruh i pivo ići :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
J

johnycaseih

Guest
CASE su najbolji traktori imam jx 95 i odlican je i preporucujem ga svakom!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
johnycaseih kaže:
CASE su najbolji traktori imam jx 95 i odlican je i preporucujem ga svakom!
Ma nemoj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
J

johnycaseih

Guest
ja vam kazem za te pare koliko on kosta najbolji je!
nema elektroniku i ostala srnja a i nekvari se nimalo.
bolji je i od konkurenata u istoj klasi ali je zato najjeftiniji i ima ih najvise kod nas!
i dobro su se pokazali,mali potrosaci i dobro razvijena servisna mreza i delovi.
zato ako neko oce neki traktor od 90 konja neka kupi kejs i nece zazaliti!
 
Å

Željko

Guest
Zanimljivo...
Moj susjed ima svakodnevnu glavobolju od jx 90!!!
...i opče ne žali, samo kune majku tursku...
 
Å

Željko

Guest
Bučan u kabini, pušta ulje od hidraulike i motora,daljinski za kiper nisu valjali, generalka tj. nije se isplatilo raditi generalku na 700sati pa su promjenili motor i sad opet na 1100sati treba mijenjati motor jer nenormalno troši ulje!
To je ono što ja znam o tom traktoru i pitanje je dal je to sve!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,172
Željko kaže:
Bučan u kabini, pušta ulje od hidraulike i motora,daljinski za kiper nisu valjali, generalka tj. nije se isplatilo raditi generalku na 700sati pa su promjenili motor i sad opet na 1100sati treba mijenjati motor jer nenormalno troši ulje!
To je ono što ja znam o tom traktoru i pitanje je dal je to sve!
Svaka marka ima "monday morning" proizvoda. A kaj bi tek rekel da je naletel na takvog Derrea?
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
samo mi je čudno da i opet drugi,novi motor tako šteka..

kakav je gazda? :scratch
 
J

johnycaseih

Guest
ja neverujem bas da se kejs toliko kvari,ma nije to rus ili kinez,iako je kjes pravljen u turskoj to neznaci da je nekvalitetan ali na mom kejsu jos nista nije ni dirano i ima tek 80 i nesto sati i ide ko zmaj samo sipam gorivo okrenem kljuc i gas!!

kod nas je bilo problema sa kejsom jx 95 jedan iz banata i nejmu je pukao tanjurasti zupcanik,na diferencijalu i jednom je pukla poluosovina na zadnjem tocku a na motor se jos niko nije zalio!

imam druga koji ima preko 1000rs i nista jos nije dirao sem nekih problemcica na ac pumpi i jedan lezaj na kardanu prednje vuce je menjao,ali to su sve decije bolesti koje svaki traktor mora da prezivi....
 
Å

Željko

Guest
Vozać sigurno nije kriv kaj mu i drugi motor troši toliko ulja, zanimljivo je to što traktor ne dimi ništa, a jako troši ulje.
Ja ne tvrdim da su svi tak loši (govorim o seriji jx), ali istna je da to nije neka kvaliteta!
 
J

johnycaseih

Guest
ja nemam jx 90 nego jx 95 i dobro se pokazao on je 2008god. i kupio sam ga ove godine na sajmu i ima svega 6 meseci.
iako je ceo traktor pravljen u turskoj to je sve dobro napravljeno kao da ga je pravio italijan ili svaba... :D
prvi traktori kejs koji su pravljeni od 2004 do 2007 su imali motore iveko 3,9l italijanske i sa plocicama made in italy i menjace koji idu 40,i siromasnu standardnu opremu.
ali posle 2008g motori su pravljeni u turskoj i nose oznaku turk traktor ali to su isti ti motori iveko 3,9l koji su pravljeni i u italiji,i razlika je samo u plocicama,a kvalitet isti tako da ja u to nesumljam i motor na mom kejsu je izuzetno jak i pouzdan i netrosi ni gram ulja dok mu je potrosnja goriva u proseku 10lit/sat pri oranju,a zvuk ima perfektan. :mrgreen:
kao sto sam rekao moj kejs jx95 je 2008g i ima bogatu opremu kao sto je dodatni rezervoar za gorivo sa desne strane(90l s leve i 30l s desne = 120lit),4zadnja reflektora,gramer sediste,klima,tegovi,4 izvoda hidraulike,klizna poteznica made in germany,i jedino sto sam doplatio je rotaciono svetlo i radio sa sd plyerom.
jedino sto nisam uzeo je kompresor koji kod nas kosta jos oko 2000evra ali nisam ga uzeo jer mi za sad netreba a kasnije ako zatreba stavicu i kompresor i traktor ce biti kompletan.
na mom kejsu jx95 je menjac koji ide 30km/h,motor 95ks,jaka hidraulika i dobre vucne sposobnosti.
ja sam za sada zadovoljan i videcu kako ce se pokazati.
evo i par slika











 
J

johnycaseih

Guest
kako i gde kacis jednoosovinku na kejsa?jel kacis na tu kliznu poteznicu ili na onu donju?
ja imam samo kliznu poteznicu i nisam jos probao kaciti jednoosovinku,ali nemam onu donju poteznicu.

inace sta kazete na slike mog kejsa??
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
kejs je prava zvijerka ali nije original case,pravi orginal je ovaj kak imam ja sa američim motorom i onaj koji je rađen u njemačkoj...
 

Najnoviji postovi

Na vrh