• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
1997 , da ti nisi kupijo od Ibre iz Gradačca taj svoj case

nisam...ja sam kupio u svicarskoj...trebao je doci u ponedjeljak...ali posle ovog snijega upitno je....kod ibre sam gledao john deere,ali sam ovog case dobio povoljnije....
 

VUCKO

Član
Tu od
31 Svi 2010
Poruka
59
nisam...ja sam kupio u svicarskoj...trebao je doci u ponedjeljak...ali posle ovog snijega upitno je....kod ibre sam gledao john deere,ali sam ovog case dobio povoljnije....

koja je godina i koliko ce te izac eurica (ako nije tajna), adise CASE je prava masina ja sam zasad prezadovoljan
 

VUCKO

Član
Tu od
31 Svi 2010
Poruka
59
znaci nista od prodaje,case je case, kako se boris sa snijeznim padavinam

ma prejisinoc sam stigo kuci sa nekim presama, neznam dali si ih vidio, neznam mozda ga i prodam imam nekog fenda u ponudi samo mi je malo prejak za moje potrebe 110 ks
 

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
koja je godina i koliko ce te izac eurica (ako nije tajna)

nije tajna.....sa prevozom i carinom ce me izac negdje 9400 eura.... 1995.godina..ima prednji utovarivac...i razbijena su stakla na oboja prednja vrata...a onaj ibrin je bio negdje oko 12000 eura...tako da sam ja prezadovoljan cijenom...jos samo da bude u dobrom stanju i to je to :weedman:
 

VUCKO

Član
Tu od
31 Svi 2010
Poruka
59
nije tajna.....sa prevozom i carinom ce me izac negdje 9400 eura.... 1995.godina..ima prednji utovarivac...i razbijena su stakla na oboja prednja vrata...a onaj ibrin je bio negdje oko 12000 eura...tako da sam ja prezadovoljan cijenom...jos samo da bude u dobrom stanju i to je to :weedman:
uh jesi dobro proso ja sam svoj platijo 9000 eura u Francuskoj
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
viste obojica dobro prosli,za 9500€ dobijes takav traktor jos sa utovarivacom pa to je odlicno,ja prije 2.5 god.dao 25000km za svoj
 

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
uh jesi dobro proso ja sam svoj platijo 9000 eura u Francuskoj

pa bolje ga platiti 9 pa dovuc sebi nego kod ibre 12....
adise to je bilo prije 2.5 godine :weedman:
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
preko koga si to naso tamo ili si licno iso da kupis,samo jel duplak taj tvoj case
 

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
ma prejisinoc sam stigo kuci sa nekim presama, neznam dali si ih vidio, neznam mozda ga i prodam imam nekog fenda u ponudi samo mi je malo prejak za moje potrebe 110 ks

kakav ti je tadj fendt vucko....mozda me zainteresujes....
 

VUCKO

Član
Tu od
31 Svi 2010
Poruka
59
kakav ti je tadj fendt vucko....mozda me zainteresujes....

Ma to je onaj 311 mislim da je 95 g i da je 115 ks , samo mi je nesto skup u startu , ma dobit cu tacnu informaciju za dva-tri dana u vezi cijene, nego jeli ovaj tvoj 4215 duplak ili ne
 

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
Ma to je onaj 311 mislim da je 95 g i da je 115 ks , samo mi je nesto skup u startu , ma dobit cu tacnu informaciju za dva-tri dana u vezi cijene, nego jeli ovaj tvoj 4215 duplak ili ne

imao sam jednom fenda,ali me rodjak nagovori da ga prodam i pokajao sam se...
a 4215 jeste duplak....
 

VUCKO

Član
Tu od
31 Svi 2010
Poruka
59
imao sam jednom fenda,ali me rodjak nagovori da ga prodam i pokajao sam se...
a 4215 jeste duplak....
311 je 1998 g sa 8600 radnih sati za cijenu jos nisam siguran ali bi bila negdje do 23 000 eura u Bosni mada nisam 100% siguran danas ce mi buraz tacno provjerit pa cu ti javit
 

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
311 je 1998 g sa 8600 radnih sati za cijenu jos nisam siguran ali bi bila negdje do 23 000 eura u Bosni mada nisam 100% siguran danas ce mi buraz tacno provjerit pa cu ti javit

hajde kad budes znao tacnu cijenu javi mi...pa da ga imam u opciji...ako bude mogao vuci tanjiracu rado bi ga uzeo....
kolko ima tegova taj tvoj fendt
 

VUCKO

Član
Tu od
31 Svi 2010
Poruka
59
hajde kad budes znao tacnu cijenu javi mi...pa da ga imam u opciji...ako bude mogao vuci tanjiracu rado bi ga uzeo....
kolko ima tegova taj tvoj fendt
ma ja sam ga samo vidijo onako u prolazu jer smo od tog tipa kupili neku presu welgerevu i onda on rece kao da bi i njega prodao eto samo su mi ostali oni podaci od njega godina i tip sa brojem radnih sati , za tegove nisam siguran ali cu sve saznati najvjerovatnije danas pa cu ti javit mozda dobijem i slike ali nista ne obecajem 100%
 

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
ma ja sam ga samo vidijo onako u prolazu jer smo od tog tipa kupili neku presu welgerevu i onda on rece kao da bi i njega prodao eto samo su mi ostali oni podaci od njega godina i tip sa brojem radnih sati , za tegove nisam siguran ali cu sve saznati najvjerovatnije danas pa cu ti javit mozda dobijem i slike ali nista ne obecajem 100%

haj saznaj mi to pa javi...ako dobijes slike postavi u temu fendt
 

Najnoviji postovi

Na vrh