• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
što mislite o ovom case-u ihc 433, 91.g 26kw-35ks 1 slika dok je bio novi ostalo je 20.g kasnije

Ček, kolke su mu to gume?
I kako radi s rolobalirkom, kako izgledaju bale?
 
F

fendtGT

Guest
zadnje gume su 16.9-36 balirka welger rp12 fiksni valjci bala 120x120 ovo na slici je bilo baliranje sijenaže :supz: malo se pati al nabije balu bez problema a inače s case-om baliram samo sijeno i slamu a sijenažu sa fend-om
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
Ima li neko iskustva sa modelom jx95? jesu li izdrzljivi i pouzdani?

ja imam case jx 95 ali sa motorom 4500 kubika i 94 ks(talijanski) 2008.g. i osim sa kilerom od klime kojeg moram svaki čas ispuhivati nemam nikakvih problema, jak motor a mala potrošnja da pojedinci koji su kupili traktore otprilike u isto vrijeme kad i ja samo druge marke nemogu da vjeruju
 
M

miroslav k

Guest
Ovi Turski sto ima sad na trzistu imaju samo 3900 kubika
 
J

Johnny

Guest
evo mog kejsa posle malo modifikacija
[YT]v=Q_f9rfjt1OQ&context=C41f03a9ADvjVQa1PpcFMYmwu7WHMXlLCdtOu7U-DfqNbUN-DLABU=[/YT]

a sto se tice jx 95 ima ih i sa 4500 i 3900kubika, samo razlika je u ceni.

ja sam prezadovoljan sa mojim kejsom jx 95, ima 3900kubika 2008g ,sklapan u turskoj ,motor iveco,mali potrosac,jak i pouzdan,imam samo reci hvale na njega,moze u njega i d2 i loz ulje ali ugl mesam evro dizel i d2, dok u ove sa 4500kubika mora samo evro dizel.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
B

BAGERISTA

Guest
Pila,,,,,:drinkers:,,,nema se ča reč,,,,a ovaj toplink,,,,,e njega,,,bi volija imat..
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
moj case bez problema ide na plavu,barem za sada,mada mislim da sam jednom prilikom prve godine natočio i d2 smeta mu samo voda koja mi se ove zime smrzla u rezervaru -za nepovjerovat-
a što se tiče motora od 3900 kubika isti takav ima i New Holland 95ks -ima ga jedan moj susjed- veči je potrošač od mojega barem za sada
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Nesmeta ni jednom traktoru plava nafta,samo voda i parafin ali samo preko zime jer se zna smrznit.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Zanima me JX 80. Mogu li vlasnici malo detaljnije
poslikat i napisat nešto o njima, specifikacije,
iskustva, kvarovi možda itd...
Može i ostalih JX-a, nemora baš bit 80.
Hvala!
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
-ja imam treću godinu jx 60 ima 1100 sati, ja sam u biti zadovoljan, da ima i boljih ima zavisi za što ti treba, kod mene se počeo pojavljivati problem kod isključivanja kardana, servis dolazi idući tjedan, bila mi zaštekala ručna kočnica ali sam sam riješio, ulja nema nigdje ni kapi , antifriz njegov, klima radi, akumulator sve lošiji pitaj ako te nešto posebno zanima...
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Imam MF 3060 koji bi rado zamijenio, a JX je em udobniji, em bolji nego on.
Netreba mi nešt posebno jer bi radio 200 sati godišnje, i čujem dosta zadovoljnih ljudi, a opet i da se trgaju... Pa eto još netko ako može čisto da vidim...
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Znam da se rade u Turskoj, a načuo sam da će i u Italiji.
Jeli to istina, odkad će to na snagu, zna netko?
 
B

Bobo

Guest
Koliko znam da agronom vec neko vrijeme ne dovozi turske traktore, samo talijane...

Uzimaju i stare traktore pod racun, a ako se odlucis za "staro za novo", lako moguce da tvoj MF zavrsi kod mene ;)
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Neznam šta će stari na zimu, no ja sam i da prodam
jedan 539 i MF jer mi netrebaju 4 traktora. U vezi novog još istražujem.
JX mi se sviđa što je mehanika i ajmo reći oke cijena, a opet koliko
ta "nova" mehanika može biti povjerljiva....
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Imam MF 3060 koji bi rado zamijenio, a JX je em udobniji, em bolji nego on.
Netreba mi nešt posebno jer bi radio 200 sati godišnje, i čujem dosta zadovoljnih ljudi, a opet i da se trgaju... Pa eto još netko ako može čisto da vidim...

Ak ti MF ima kakvu manu koju neznate složiti,ili ga nešto non stop zeza,onda razumijem da ga ideš prodavat,a to samo ti znaš u kakvom je stanju traktor..

A mjenjat MF sa novim JX,ili koliko vidim Agrofarmom ti je jako nepouzdan potez.Dobit češ grublji,manje udobniji traktor od onog kaj imaš..
Ni jeddan od tih nije bolji od MF-a ni u jednom pogledu,osim što su skuplji.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
90% ljudi mi kaže da prodam MF. Nije da ga želim prodat,
ali novo je novo a ni meni nit starom jednostavno ne leži i gotovo.
Problem je šta neznam a kojim traktorom ga zamjenit.
Daj mi reci nešto u Hurliman temi o nekom 80 ks.
I naravno cijenu, ona mi je najvažnija.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
pa još kad dodaš gore pdv,i gume su pri kraju,i ima 15 000 rs,taj traktor više ni ne vrijedi.
bio sam ja kod tog švercera,traktori su svi prefarbani,i izganjani. jedino je dobra stvar kaj se traktor može odvesti doma i isprobati za 13e po radnom satu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh