• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

veljo

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
81
Da li neko zna "otprilike" cijenu jxu 85 sa osnovnom opremom? vidim da je josip platio svog jxu 105 34000e tako da mislim da nije vise od 30000e?
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
najbolje je da se raspitaš u agronomu,a ova cijena od 34000e je cijena bez pdv-a i u odnosu na zadnji put cijena se povećala na 36000 i koji euro jer sam poslije tražio elektrohidraulični reverzer(koji mi u početku baš i nije mirisao),donju poteznicu,još dodatnih radnih svjetala i rotaciiono svjetlo.
ako ti je problem ja ću se raspitati pa ću ti reći,ali moraš mi reći šta bi volio da imaš od dodatne opreme?
 

veljo

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
81
Ma hvala ti, necu da te opterecujem, idem za nekoliko dana u S.Brod bas u agronom da kupim neki dio za rasipac mineralnog, pa cu se raspitati.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
ma već sam živce pogubio jer mi je traktor jako potreban,a nikako da stigne iako je navodno gotov i spreman za transport u hrvatsku.nadam, se da će doći u idućih tjedan dana.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
misliš na JXU105?naravno da je zvijer stigla,a ovih dana mi stiže i claas ares 836 tako da fiat mora na bubanj jer mi više ne treba.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
misliš na JXU105?naravno da je zvijer stigla,a ovih dana mi stiže i claas ares 836 tako da fiat mora na bubanj jer mi više ne treba.

pa jel si metnul kakve slike...kolko sam ja prisutan nisam videl nit jednu...:scratch:scratch:scratch
 

veljo

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
81
Da li neko zna ima li u Agronomu za kupiti Case IH rekvizita, kao recimo kacketi ili majice i gdje ako ima?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
jesu to čistili ono jezerce kod rudmana....:scratch
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
jesu to čistili ono jezerce kod rudmana....:scratch

Našao sam slike na kompu pa sam stavio. Ima dosta kako su to radili, par godina. Bager je propao u blato pa su ispumpali cijelo jezerce da ga izvuku. Jaka pumpa, kanalizacija nije mogla primiti toliku vodu. Vodu ispuštaju u jedan šaht, a par šahtova dalje voda probije i napravi fontanu nasred ceste :rolfer:
 

VUCKO

Član
Tu od
31 Svi 2010
Poruka
59
danas sam zvao agronom da se raspitam kolika je cijena za uloske dizni za case 4220 (75 ks) i dobijo sam odgovor 80 eurica komad x 4 kom = 320 e. neznam ali je to preskupo ili mozda ja nisam dovoljno upucen u cijene,
 
M

miroslav k

Guest
Ima li neko iskustva sa modelom jx95? jesu li izdrzljivi i pouzdani?
 
J

Johnny

Guest
imam ja case jx 95, prezadovoljan sam,izdrzljivi su jaki i pouzdani i mali potrosaci,udobni i kvalitetno napravljeni
 
F

fendtGT

Guest
case ihc

što mislite o ovom case-u ihc 433, 91.g 26kw-35ks 1 slika dok je bio novi ostalo je 20.g kasnije
 

Prilozi

  • bild-4.jpg
    bild-4.jpg
    15.4 KB · Pregleda: 195
  • Fotografija-0107.jpg
    Fotografija-0107.jpg
    43.4 KB · Pregleda: 223
  • Fotografija-0131.jpg
    Fotografija-0131.jpg
    44.5 KB · Pregleda: 213
  • Slika 0063.jpg
    Slika 0063.jpg
    42.3 KB · Pregleda: 214
B

BAGERISTA

Guest
Znači da se traktoru nije stavljalo ni ulje,,ni podmazivalo,,,ni ništa...........:lol::lol:(šala ) Vidiš da je isti ko i onda,,,,s obzirom na godine,,,traktor je u super stanju,,i u super rukama.:partyman::partyman::partyman:svaka čast..........

I još če on derat,,,bez greške..
 
Na vrh